»

Мечі і сандалі

ігри Мечі і сандалі

Історія про легендарні гладіаторські ігри, які були поширені в Стародавньому Римі привертають не тільки юнаків і дорослих чоловіків, але і жіночу половину людства. Уявіть, що ви опинилися на найпопулярнішою бойовий арені – Колізеї. Ви – абсолютно новий гладіатор, у якого немає навіть свого імені. Ігри Мечі і Сандалі перенесуть вас абсолютно одному епоху. Епоху, в якій життя людини не відігравала ніякої ролі, в епоху, в якій гладіатори билися просто для того, щоб розважати публіку.

Дана гра представлена цікавим симулятором з елементами рольової гри (RPG). Суть гри Мечі і Сандалі полягає в тому, що ви створюєте абсолютно нового персонажа, даєте йому ім'я, виконуєте різні завдання системи, заробляючи при цьому гроші, за які ви можете купувати обмундирування і зброю. З кожним рівнем ваш персонаж стає все сильніше і сильніше, після чого ви зможете виступати на арені і битися з іншими гладіаторами. Крім того, гра Мечі і Сандалі носить в собі стратегічний характер. Для того, щоб перемогти вам потрібно буде гарненько подумати, придумати чітку і правильну стратегію і виграти!

Мечі і сандалі

На нашому сайті представлено кілька частин даної гри абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Створюйте свого гладіатора прямо зараз і вже через деякий час ви зможете стати справжнім лідером, який буде руйнувати і вбивати всіх супротивників на своєму шляху.

Історія гладіаторських ігор

Першими відкрили для себе цей вид розваги стародавні етруски. Точніше, у них це називалося по-іншому – похоронний обряд. Таким чином, двоє випадково вибраних жителів племені (міг бути не тільки раб, але і вільна людина) і билися один з одним на смерть. Противник, який був слабшим – гинув, ну а сильний противник, відповідно, отримував всі лаври. Це дія викликало неабиякий інтерес у глядачів.

Вперше класичні гладіаторські ігри з'явилися в Стародавньому Римі в 106 році до нашої ери. Саме в цей час гладіаторські ігри були запроваджені на державному рівні. У столиці за 40 років з появи цього виду розваг взяли участь більше 320 пар гладіаторів. У 404 році вже нашої ери відбулися деякі зміни і Гладіаторські ігри в класичному варіанті людина проти людини були на деякий час заборонені, і гладіатори билися тільки з тваринами. Цікаво, що даний вид розваги актуальний і сьогодні. У Південній Америці щорічно проводиться фестиваль – Корида.

Трохи пізніше, гладіаторські бої знову стали популярними в Римі і класичний варіант боїв повернувся, але трохи видозмін все ж довелося ввести. Так, за статистикою, після бою помирало тільки 10% гладіаторів і то від важких поранень, 90% гладіаторів залишалися живими. Це обумовлено тим, що Римське держава взяла під свою опіку гладіаторів: створювали для них школи, якісно і відповідально лікували, використовуючи анестезію. Гладіатори за умови виграшу отримували річну заробітну плату римського солдата, а у разі двох перемог, гладіаторові видавали окрему кімнату в школі і інші привілеї.

Ігри Мечі і Сандалі дозволять вам разом зі своїми друзями створити кращого гладіатора, одягнути і надати йому зброю, створене за останнім словом техніки. Не варто зволікати – вперед до перемоги!

Приємної гри!

.
на початок