»

Ігри школа

Ігри школа

Школа – як багато у кожного з нас пов'язано з цим словом! Це величезний життєвий пласт, довжиною в цілих 10 років, який, через роки, починаєш згадувати зі світлим смутком і незмінною вдячністю. Саме там ми заводимо перших друзів і вперше закохуємося, отримуємо основи знань про світоустрій і обираємо майбутню професію, вчимося розбиратися в людях і робимо перші обережні кроки в доросле життя.

Школа - це не просто храм науки, це важлива і значна частина життя будь-якої людини. І саме тому ігри школа користуються такою популярністю. Вибирайте, чим би вам хотілося зайнятися: відвідати школу кулінарів, розробити дизайн нової шкільної форми або подражнити шкільного вчителя, і вперед, до нових перемог і знань!

Не важливо, чи були ви найкращим учнем класу або відчайдушним хуліганом, ігри школа в будь-якому випадку припадуть вам до душі. Вони подарують вам масу нових позитивних емоцій, почуття легкої ностальгії і дозволять по-іншому поглянути на суворий і нещадний будинок знань. Адже іноді так хочеться знову стати дитиною, забути про проблеми та справи, і поміняти нудну і невиразну офісну роботу на лихі й безтурботні шкільні часи. Саме цим ми зараз і займемося – будемо грати в ігри школа і зробимо кілька кроків назустріч власним дитинством.


Ігри школа

Чому вчать в школі

Якщо ви вважаєте, що в школі нас вчать тільки письма і рахунку, то ви глибоко помиляєтеся. Разом з основами шкільних знань, які ми черпаємо з книг і підручників, школа вчить нас мислити. Ми читаємо літературу і розмірковуємо про долі головних героїв, пишемо твори і вигадуємо цікаві епіграфи, викладаємо пройдений матеріал і висловлюємо свою точку зору на події.

Іншим необхідним шкільним навичкою є пошук інформації. Як говориться: «Неможливо знати абсолютно все, але завжди потрібно знати, де подивитися». Довідники і енциклопедії, бази даних і бібліотеки, підручники і словники – всі вони розвивають наш інтелектуальний потенціал і допомагають вчасно зорієнтуватися в нескінченному потоці інформації.

Але не варто думати, що школа – це лише навчання. Ігри з однолітками, спортивні змагання, уроки праці та кулінарії, все це доступно самому звичайному учня. І якщо ваша душа просить хоч на мить повернутися в цей безтурботний час, сміливо вибирайте школа гри на нашому сайті, та доставте собі задоволення знову зануритися в захоплюючий процес навчання і активної шкільного життя.

Класифікація ігор школа


У залежності від ігрового процесу і фінального завдання, ігри школа можна умовно розділити на кілька категорій.

  • Аркади
    Як правило, ці ігри передбачають збір різних предметів і бонусів. Ви можете упаковувати шкільний портфель, вибирати предмети шкільного гардеробу або влаштувати справжній кастинг вчителів. І чим швидше ви впораєтеся із завданням, тим більше призових балів отримаєте.
  • Лабіринти
    Подібні ігри передбачають проходження нескладних лабіринтів. Ви повинні будете відшукати вихід із школи, який знаходиться в якомусь важкодоступному місці, а компанію вам складуть найрізноманітніші персонажі, від друзів-однокласників до інопланетян або привидів.
  • Соціалізація
    Такі ігри спрямовані в першу чергу на розвиток соціальних зв'язків у гравця. Вам доведеться вгамовувати розбушувалися першокласників, вибирати собі однокласників або навіть взяти участь в шкільній бійці. Головне, ставтеся до всього з гумором і позитивом.

.
на початок