»

Ігри тетріс

Гри тетріс

Гра «Тетріс» відрізняється мінімалістичним керуванням і дуже простими вимогами до проходження, що і сприяє її величезною популярністю серед гравців. З'явившись на світ у 1984 році як продукт створення геніального програміста Олексія Пажитнова, Тетріс здобув надзвичайну популярність практично блискавично. Саме ця гра, серед небагатьох комп'ютерних пропозицій, була випущена окремою приставкою з базовим набором рівнів.

Сьогодні Тетріс зазнав значні зміни, але загальний принцип гри залишився той же. Ознайомитися з найпопулярнішими flash-версіями просторово-логічної головоломки можна на нашому порталі game-play.com.ua.

Особливості сучасного тетрису

Тетріс – це падаючі блоки різних розмірів, які можна перевертати і пересувати. Завдання гравця – формувати з цих блоків щільні ряди без пустот, домагаючись їх зникнення з екрану. У міру гри швидкість падіння фігур зростає, примушуючи швидше думати і чіткіше діяти.

Класичний тетріс – серія прямокутних плоских фігур, які падають у «склянці» з фіксованими розмірами. Якщо ж говорити про сучасні flash-іграх, то дивуєшся фантазії розробників і дизайнерів. Падаючі блоки можуть мати форму куль, шестигранників, кристалів, а за зовнішнім виглядом варіювати від фруктів до смішних пик.

Проект розрахована на одного гравця, але є і тетріс для спільного проходження. Подібні варіанти виглядають як два сусідніх поля, фігурами яких кожен гравець управляє відокремлено, прагнучи отримати максимальну кількість можливих балів.

Просторовий тетріс – тільки для професійних гравців

3D-тетріс – відносна новинка в світі flash-ігор. Складність полягає в тому, що фігури падають в колодязь, повертаються за всіма напрямами і заповнити потрібно вже не ряд, а площину. Гравець спостерігає і регулює процес, намагаючись не допустити заповнення колодязя до самого верху. Просторовий тетріс – гра для професіоналів. Тільки володіючи хорошою логікою і розуміючи суть геометричних процесів, вийде пройти максимально можлива кількість рівнів в грі.

Граючи в «Тетріс», легко розвинути в собі такі якості, як логіка, просторове мислення, уважність, координацію і хорошу реакцію!

на початок