»

Військові ігри

Військові ігри

Кожен хлопчисько любить грати у військові ігри. Згадайте дитинство: ми ледь не щодня збиралися у дворі «стінка на стінку» або відправлялися громити ворога в сусідній район. Сьогодні ж, у царстві інтернету, всі найсуворіші і масштабні бої можна успішно вести у віртуальному просторі.

З допомогою військових ігор ви зможете здійснити свою давню заповітну мрію: стати снайпером, партизаном, командиром загону або великим полководцем. Ви будете керувати всіма відомими військами: артилерією, піхотою, морськими кораблями і навіть літаючими тарілками. Стріляти з будь-якого виду зброї: гармати, снайперських гвинтівок, радянських кулеметів або старовинних арбалетів. Ну і, звичайно, зробите все можливе, щоб привести свої війська до перемоги над супротивником!

Військові ігри – це один із самих популярних ігрових жанрів для хлопчиків. Вони розвивають навички тактики і стратегічного планування, змушують швидко приймати рішення і вчать відповідальності за чужі долі. Ну а яскравий геймплей, круті спецефекти і професійна озвучка зроблять процес гри максимально реалістичним і цікавим не тільки для дітей, але і для дорослих.

Ви зможете вибрати будь-який з світів, в якому розгорнуться активні бойові дії. Це може бути дно океану, фантастичне Середзем'я, нацистська Німеччина або вивчена планета. Відмінно навчені і першокласно озброєні війська будуть завойовувати країни і континенти, а ви, як великий тактик і досвідчений полководець, впевнено вступіть у вирішальну сутичку і визначте результат битви.


Військові ігри

Категорії військових ігор

Всі військові ігри можна умовно розділити на кілька категорій.

Військові стратегії

Ці військові ігри являють собою прекрасну розминку для мозку. Вам доведеться активізувати аналітичні здібності: розробляти плани битв, змінювати тактику, засилати шпигунів і планувати штурм неприступних фортець. Адже саме від вас залежать долі мільйонів людей, а може бути навіть і всієї планети!

Військові стрілялки

Ці військові ігри, як правило, являють собою ведення бою від першої особи. Ким би ви не були: командиром дивізії, снайпером-одинаком або борцем з терористами, вам необхідно успішно завершити свою криваву місію та дати рішучу відсіч ворожим військам, бандитським формуванням або інопланетним загарбникам.

Військовий транспорт

У цих військових іграх вам доведеться управляти різноманітними видами транспорту. Це абсолютно все, що їздить, літає або плаває в морі: улюблені з дитинства танчики, підводні човни, космічні кораблі і балістичні ракети. Головне – не втрачати самовладання і не недооцінювати сили супротивника!

Військовий апокаліпсис

Ця категорія військових ігор дозволить вам битися з істотами загробного світу: зомбі, мерцями, вампірами і перевертнями. Ви зможете вибрати відповідне зброю і розробити план їх знищення, головне – ліквідувати джерело зараження і не дати вірусу поширитися на території всієї планети.

Чим корисні військові ігри

Крім того, що військові ігри формують у хлопчиків почуття відповідальності та допомагають відчувати себе справжніми чоловіками, вони ще й несуть освітню складову.

Дитина почне розбиратися у видах зброї і військової техніки, вивчить тактику ближнього і далекого бою, а також багато хто запам'ятає історичні події. Крім цього, навчиться правильно сприймати багатозадачність і швидко реагувати на критичні ситуації.


.
на початок