»

Ігри самураї

Ігри самураї

Ігри самураї – це дивовижний світ, в якому нічого звичного для слов'ян і європейців. Тут правлять істина, благородство і краса бойових мистецтв. Запустіть гри самураї – і забудьте про всі проблеми, з цими змаганнями ви станете самим сильним і сміливим.

За традицією при згадці легендарних самураїв перед нами з'являються сильні, відважні чоловіки. Але насправді існують історичні підтвердження того, що в японському класі бусі, до якого належали воїни, були і жінки.

Звичайно, їх було не так багато, як представників чоловічої статі, тому що на жіночу долю відводилася роль домогосподарки. Але ігри самураї розставляють все по своїх місцях: всі бажаючі можуть залишити повсякденне життя і перевтілитися в знаменитих і непереможних володарів холодної зброї і кращих прийомів східних єдиноборств.

Ігри самураї: коли сила і правда на вашому боці

  • рятуйте друзів, яких захопили в полон ваші супротивники. Чим швидше ви запустите гри самураї, тим швидше зможете виконати місію;
  • захищайте від ворогів як окрему групу людей, так і цілу націю;
  • влаштовуйте поєдинки з іншими самураями і представниками різних націй і станів. Вас чекають змагання кількох рівнів складності, тому будьте готові до інтригуючих поворотів сюжетної лінії, які пропонують ігри самураї;
  • тренуйтеся разом з однодумцями, ідеально виконуючи завдання вчителя. І тоді, можливо, саме ви станете найкращим самураєм.

3 цікаві факти, які не враховують гри самураї:

  1. Існує помилкова думка, ніби цей клас був просто кастою воїнів, але насправді кожен самурай мав чудову освіту. Дивно, на той момент читати могли лише деякі жителі Європи, але серед самураїв були знавці математики. Справа в тому, що правила клану включали важлива вимога: самурай повинен прагнути до самовдосконалення і використовувати для цього інші способи, які не пов'язані з вивченням бойових мистецтв. Тому могутні воїни писали вірші, створювали картини, виконані тільки монохромними чорнилом, були фахівцями у флористиці та літератури.
  2. Зверніть увагу, ігри самураї показують нам цих сміливих людей досить низькорослими – і це більше схоже на правду, ніж міфи і легенди. У 16 столітті справжні самураї були зростом до 165 см, в той час як європейські лицарі досягали позначки в 196 див.
  3. Також генетичні дослідження підняли питання про справжнє походження клану. Справа в тому, що форма носа, більше світла, ніж у благородних японців, шкіра та інші відмінності наводять на думки, що насправді самураї походять від етнічної групи, яка називається айна. Іронія в тому, що саме це стан вважалося нижчим і ставало об'єктом насмішок.

Тому ігри самураї ще раз підтверджують – кожен може стати воїном і легендою!

.
на початок