»

Ігри Войнушки

ігри Войнушки

Тема військових протистоянь завжди була улюбленою темою хлопчиків і дорослих чоловіків. В дитинстві кожна дитина уявляв себе воїном, який бере участь у військових конфліктах. Влітку прототипом потужного автоматичної зброї були палиці, а взимку – купи снігу. Разом з друзями, хлопчики вибудовували стратегію бою, активно пересувалися по всьому двору з метою знайти найкращу точку обстрілу.

Незважаючи на те, що справжня війна – це страх, сльози, хаос і руйнування, романтичний і трагічний сенс війни був переданий у літературу, мистецтво, музику і, звичайно ж, в комп'ютерних іграх.

Ігри войнушки з самого своєї появи підкорили не тільки хлопчиків, але і дорослих чоловіків. Реалістична графіка, вдало підібране звукове супровід – ось що дійсно вражає. Крім цього, ігри войнушки дозволяють вибрати ту тематику, яка його справді цікавить: Друга світова війна, війни Стародавнього Світу і Середньовіччя, винищення різних зомбі і позаземних цивілізацій, козаки та інші періоди вітчизняної та світової історії.

Ігри войнушки – це завжди весело, адже ви не тільки добре проводите час, але і відволікаєтеся від різних життєвих проблем. Спеціально для вас, ми відібрали кращі флеш ігри, які допоможуть вам відчути себе справжнім героєм. Воїном, який на полі бою винищує всіх своїх ворогів і в кінцевому підсумку залишається переможцем. У цих іграх ви навчитеся розбиратися в холодному і автоматичному зброї, почнете застосовувати в ігровій практиці стрілянину з автоматів і пістолетів, розберетеся в будові арбалетів і поліпшите рівень точності. Пам'ятайте, що за сюжетної лінії кожної гри, на вас лежить величезна відповідальність за цілі народи і нації. Станьте національним героєм, скоряйте і завойовуйте інші нації і народи прямо зараз разом з флеш іграми про війну!

Ігри Войнушки

Більшість ігор засновані дійсно на реальних подіях. Саме завдяки їм, ви зможете вивчити історію слов'янських і скандинавських народів, розберетеся в причинах Першій і Другій світових війнах, поліпшите свої знання про Хрестові походи і інші Середньовічні змагання.

Класифікація війн у світовій історії

Як і всі події минулого, всі війни у світовій історії можна умовно розділити на кілька хронологічних періодів. Всі вони тягнуться з давніх часів і закінчуються сучасними військовими протистояннями.

 • Війни Стародавнього світу

  До даної категорії відносяться всі війни, які відбувалися в період з давніх часів і приблизно до XVI століття. До цієї категорії відносяться повстання рабів, завойовницькі походи Олександра Македонського, поневолення інших народів найдавнішої військової цивілізацією – Ассирією, повстання рабів під керівництвом Спартака в Римі і багато інших.

  Війни Стародавнього світу представляють нам можливість дізнатися те, чого ми досі не знали, а ігри войнушки трансформувати нашу уяву в комп'ютерний формат і побачити все те, що відбувалося тисячі років тому своїми очима, відчути себе гладіатором, випробувати в бою стародавня зброя, завойовувати і підкоряти перші світові цивілізації.

 • Війни Середньовіччя

  Середні Віки – це дуже важкий період для всього людства. У цей час відбувалися не тільки народні повстання і почалося протистояннями між релігіями, але і до Європи приходить страшна епідемія – чума і проказа. Протягом багатьох років, вимирали цілі народи від страшних хвороб і не припиняються воєн.

  Люди в цей час хотіли свободи і були готові до цього, але їх феодали тримали і не відпускали їх. З-за цього почалися великі народні повстання – Жакерія у Франції і Селянська війна в Німеччині, Католицька церква зробила вісім хрестових походів, не соромилася також карати єретиків і здійснювати різні обряди.

  Незважаючи на важкий час, ігри войнушки перенесуть вас в той період світової історії, допоможуть краще уявити те, чого ви, на щастя, не змогли побачити своїми очима. Можливо, вам доведеться взяти на себе відповідальність за народне повстання та повести за собою людей до перемоги або стати головнокомандувачем війни між династіями Ланкастерів і Йорків.

 • Війни нового часу

  Війни нового часу найбільш наближені до нас і зрозумілі. Саме до цієї категорії відносяться Перша й Друга світові війни, різні колоніальні війни, спрямовані на завоювання інших континентів і збільшення кількості колоній.

  Ігри войнушки цієї категорії залучають, в першу чергу, близькістю до наших слов'янських народів, а також модернізованим зброєю. У цих іграх ви зможете спробувати себе в ролі не просто звичайного солдата, від якого залежить доля цілого народу, а цього Головнокомандувача Радянської армії. Вибудовуйте правильні стратегії, покращуйте свої таланти і перемагайте!

Ігри войнушки – користь чи шкода?

Між педагогами і психологами йде діалог про те, наскільки гри войнушки корисні або шкідливі для молодого покоління. З одного боку, дуже динамічні і криваві ігри завдають непоправної шкоди на психіку дитини, з іншого ж – стратегії дозволяють розвивати розумові здібності, а динамічні ігри покращують реакцію й увагу дитини.

Головне, щоб просте захоплення та інтерес до даної категорії ігор не переріс у щось більше – манія. За цим треба уважно стежити, контролювати проведення часу дитини за комп'ютером.

Ігри войнушки в помірній кількості принесуть велику користь: дозволять відволіктися, поліпшать розумові та аналітичні здібності дитини, а також позитивно позначаться на його реакції. Ігри войнушки, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, перенесуть вас в будь-яку епоху і ви, вибравши зброю, зможете вступити в бій. Правильно організована тактика і стратегія гри дозволять вам перемогти свого супротивника і стати справжнім лідером певної нації. Скоряйте чужі народи і захищайте свій разом з даними іграми.

.
на початок