»

Цікаві ігри

Цікаві ігри

Мабуть, це найкращий збірник ігор, який може існувати. Тут немає жанрів і ніхто не підлаштовується під фанатів конкретного героя – це просто найбільш цікаві ігри, які є на нашому сайті!

Набридло копирсатися в категоріях і хочеться знайти дійсно цікаві ігри? Тоді ви потрапили куди треба! Залишилося тільки визначитися, в який пригода ви хочете потрапити, і можна починати – вас гарантовано чекають лише найяскравіші враження.

Що таке цікаві ігри?

насправді, простіше показати, чим дати точну відповідь на це питання. Тому в одному розділі ми зібрали найпопулярніші додатки, що часто запускаються, які найбільше подобаються відвідувачам сайту.

Ми взяли досить багато різних критеріїв рейтингу, щоб ігри були цікаві всім геймерам. Тому тут ви знайдете гонки, аркади, шутери і навіть логічні ігри! Ви можете управляти реальними людьми, вигаданими персонажами або мовцями тваринами. У кожній з них своя специфіка, геймплей, музичний супровід, але всі вони об'єднані однією ознакою – вони дійсно повністю захоплюють вашу увагу!


Цікаві ігри

Доведена користь, яку несуть цікаві ігри

вчені вирішили перевірити, яким чином проведення часу в онлайн-світі позначається на людині. І були отримані досить цікаві результати:

 1. Цікаві ігри допомагають поліпшити зір.

  Група дослідників з Рочестерського університету, який знаходиться в штаті Нью-Йорк, оцінили групу студентів коледжу. Ці молоді люди регулярно грали в перегони чи шутери (приблизно 2-3 рази на тиждень). Їх стан оцінювався протягом 6 місяців, і в результаті показники зору були вище, ніж у однолітків, які перебували в контрольній групі.

  Але це не все. Виявилося, що у них набагато краще зорова реакція, наприклад, вони можуть одночасно простежити відразу за 5 об'єктами, які перебувають у русі. Студенти з контрольної групи змогли спостерігати тільки за 3 об'єктами.

  Також у тих, хто грав в цікаві ігри, була вище швидкість обробки візуальної інформації.

 2. Самий приємний і зручний тренажер.

  Нейробіолог Манфред Фаль з Бременського університету (Німеччина) стверджує: мозок являє собою пластичну структуру, яка змінюється, якщо її тренувати. Це пов'язано з тим, що відростки нервових клітин здатні змінити своє положення, щоб досягти більш ефективної комунікації.

  Саме такою дією володіють цікаві ігри. Наприклад, в ході досліджень було виявлено, що спеціальні комп'ютерні тренажери сприяють більш ефективної тренування зорових навичок у водіїв і авіадиспетчерів.

 3. Цікаві ігри – спосіб перемогти хворобу.

  Дослідник з університету Міссурі, Гі Маккормак провів експеримент, у якому брали участь діти-аутисти. З допомогою гри, в якій потрібно спостерігати за крилатою ракетою і бути максимально зосередженим, він почав неймовірне дослідження. Можливо, саме завдяки йому, діти, які страждають аутизмом, навчаться свідомо контролювати свою увагу.

Як бачите, можна і потрібно поєднувати приємне з корисним. Як виявилося, цікаві ігри – це не тільки веселе проведення часу, але ще і профілактика багатьох хвороб.

.
на початок