»

Ігри Свинка Пеппа

Ігри Свинка Пеппа

Якщо вам подобаються цікаві, добрі і смішні мультсеріали та ігри, то Свинка Пеппа – це саме те, що вам потрібно. Свинка Пеппа – це британський мультсеріал, що розповідає історію про сім'ю свинок і смішні історії, які відбуваються з ними. Свинки у цьому мультиплікаційному серіалі незвичайні і не схожі на тих, яких ми представляємо в своїй уяві. Ці свинки дуже добрі, чуйні і, звичайно ж, смішні.

Перший сезон вийшов ще в далекому 2004 році, але за десять з лишком років він підкорив малят по всьому світу. Цей мультик був переведений більш ніж на сто мов світу. Ці яскраві свинки здатні підняти настрій абсолютно кожному.

Ігри Свинка Пеппа – це невеликі, але з дуже гарною графікою гри, сюжетна лінія яких перетинається з оригінальним сюжетом однойменного серіалу. Разом зі своїми улюбленими героями у вас є унікальна можливість подорожувати, ходити в школу, допомагати лікувати від грипу, почистити, адже ці свинки так сильно люблять плескатися в багнюці. Разом зі Свинкою Пеппой, її родичами і друзями ви будете відзначати свята, заводити нові знайомства і розважатися що є сил. Ігри Свинка Пеппа дозволять вам опинитися в казковому світі, де милі істоти свинки будуть радувати вас і веселити.

Сюжетна лінія мультиплікаційного серіалу «Свинка Пеппа»

На чолі сюжетної лінії виступає Свинка Пеппа зі своїми найближчими родичами – братом Джорджем, мамою Свинкою і татом Свинкою. Разом вони – весела сім'я, яка дуже любить веселитися, ходити в гості до інших персонажів, особливо до бабусі і дідуся.

Ігри Свинка Пепа

насправді, ці Свинки зовсім незвичайні, адже вони, як і люди, живуть в цьому будинку, дивляться телевізор, говорять зрозумілою нам мовою, носять одяг і ходять у гості один до одного. У кожній серії розкривається певну дію, в якому і розвивається сюжетна лінія про сім'ю свинок.

Так, наприклад, в деяких серіях Джордж і Пеппа йдуть в дитячий сад, тато Свин втратив очки і всі намагаються йому допомогти, вся родина святкує День народження одного з членів сім'ї або вся сім'я їде на відпочинок.

«Свинка Пеппа» - це цікавий і смішний мультсеріал для всіх діток. Ви не тільки весело проведете час, але й довідаєтеся багато нового. Мультсеріал дуже легкий для сприйняття, а ігри ненав'язливі і без якого-небудь роду жорстокості.

Разом з головними героями ви всі дізнаєтеся про дружбу, сімейних і просто людських цінностях. Бабуся і дідусь головної героїні навчать вас поважати і любити старших за віком.

Сім'я веселих свинок живуть у великому двоповерховому будинку, в якому існують всі умови для проживання – ванна, туалет, кухня, кілька спалень і побутова техніка. Для того, щоб пересуватися по невеликому містечку, Свинка Пеппа з братом, мамою і татом користуються великим червоним автомобілем без даху. Якщо родина вирішила вибратися на природу, то у них ще є і машина для кемпінгу, яка може пересуватися не тільки по суші, але і по воді.

Цей мультсеріал прищеплює справжні сімейні цінності, адже батьки Пеппы і Джорджа постійно проводять з ними багато часу, вчать їх чомусь новому, розповідають різні історії з життя, разом подорожують і духовно просвіщаються в театрах, бібліотеках і музеях.

Цікаво, що абсолютно у всіх випадках будь-яка історія закінчується тільки позитивно. Родина разом, а значить – все добре! До речі, ігри Свинка Пеппа створені з такою самою атмосферою – доброю, веселою і приємною.

Персонажами мультиплікаційного серіалу «Свинка Пеппа»

 • Свинка Пеппа
  Свинка Пеппа – це весела дівчинка-свинка, головна героїня однойменного мультфільму. Нещодавно дівчинці виповнилося цілих чотири роки, живе вона разом з татом, мамою і молодшим братом Джорджем. Свинка Пеппа дуже любить красиві речі і прикраси, в особливості – костюми феї та принцеси. Наша головна героїня – велика мрійниця, більше всього на світі вона хоче поспілкуватися з справжньою королевою. Незважаючи на те, що дівчинка-свинка дуже слухняна, вона все одно не може сидіти на одному місці, любить стрибати, сміятися, заводити нових друзів і розширювати свій кругозір, постійно дізнаватися нову інформацію.
 • Джордж
  Джордж – це веселий свиненок, молодший брат Пеппы. Різниця в їхньому віці становить три роки. Живе разом з коханою сестричкою, мамою і татом. Джордж обожнює динозаврів, а його улюблена іграшка – це маленький динозаврик, з яким він намагається ніколи не розлучатися. Незважаючи на досить велику різницю у віці між Джорджем і Пеппой, вони весело проводять час. До речі, Джордж ще дуже погано розмовляє, тому від нього можна почути тільки деякі звуки.
 • Мама Свинка
  Мама Свинка живе разом зі своїми дітьми і чоловіком. Віддає перевагу одягати красиву помаранчеве плаття. Мама Свинка дуже сильно любить проводити час зі своїми дітьми, враховуючи, що вона працює вдома за комп'ютером. Мама дуже добре водить машину, на відміну від папи.
 • Папа Свин
  Папа Свин живе разом зі своєю дружиною і дітьми. Його особливості – це великий живіт, окуляри і борода. Все, що любить тато Свин – це читати різні газети і дивитися телевізор. Незважаючи на це, наш герой приділяє багато уваги своїм дітям. У тата дуже гарне почуття гумору, але він дуже сердиться і засмучується, коли його діти або дружина жартують над його великим животом. Тато не любить щось полагодити в хаті, бо, коли інструменти потрапляють в його руки, навколо починається повний хаос. Погано водить машину, бо погано бачить, але мама Свинка йому в цьому допомагає.
 • Бабуся і дідусь Свинки
  Бабуся і дідусь Свинки дуже добрі. Незважаючи на те, що вони рідко приїжджають до онуків, вони їх дуже люблять і всіляко допомагають. Пеппа і Джордж обожнюють на вихідних їздити до бабусі і дідуся.

Ігри Свинка Пеппа, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, дозволять вам зануритися в світ розваг і сміху. Піднімайте собі настрій разом з вашими улюбленими героями прямо зараз!

.
на початок