»

Ігри Квести

Ігри Квести

Ви любите гри з атмосферою і небанальним сюжетом? Вас захоплюють головоломки й логічні задачі? Ви фанатеете від багатоходових комбінацій і нестандартних рішень? Значить, ігри квести – це те, що вам потрібно!

Чим цікавий квест? Можливістю застосувати логіку і кмітливість, відпочити від динамічних бродилок і стрілялок, а також отримати задоволення від інтелектуальних битв з штучним інтелектом.

Ви зможете приміряти на себе нові ролі: стати знаменитим детективом, відшукати скарби Монтесуми, вижити на безлюдному острові або відправитися на полювання на драконів. Це цілий новий світ незвіданих раніше можливостей, які не дадуть вам нудьгувати і гарантують справжнє задоволення від процесу гри!

Квести – це один з найпопулярніших жанрів сучасних флеш ігор. Слово «quest» перекладається з англійської як «пошук», і процес будь-квест-гри зводиться до пошуку різних предметів та виконання супутніх завдань.

Проходження квесту – це складна і не завжди быстровыполнимая завдання, для успішного вирішення якої необхідно володіти нестандартним мисленням, швидкістю реакції і умінням знаходити вихід із найбільш заплутаних ситуацій. Ну а яскрава графіка, приємна музика і сучасні спецефекти надають таким іграм особливу видовищність і популярність.


Ігри квести

Секрети проходження квесту

Кожна квест гра кидає справжній виклик вашим інтелектуальним здібностям, швидкості реакції і вміння приймати правильні рішення. Однак існують певні хитрощі і секрети, які дозволять вам впоратися з поставленим завданням і отримати від проходження квесту справжнє задоволення.

Секрет №1: виявив незвичайний предмет? Обов'язково візьми його з собою!

Як правило, все, що потрапляє вам по дорозі, має свою цінність і своє призначення. Збирайте всілякі ключі, картки і артефакти, беріть у дорогу навіть самі незвичайні ліки і розбирайте магічні книги в завалах бібліотеки. Пам'ятайте, що все це обов'язково стане в нагоді вам в перспективі і допоможе в подальшому проходженні гри.

Секрет №2: зустрівся з новим героєм? Обов'язково поговори з ним!

Ким може бути новий герой? Та всім, ким завгодно! Лицарі і торговці, шамани і чарівники, що говорять тварини і магічні дерева. Якщо у вашій грі з'явився хоч хтось із цих персонажів, обов'язково заведіть з ним розмову. Впевнені, вони розкажуть вам корисну та актуальну інформацію.

Секрет №3: потрапив в нове місце? Обов'язково прочитай опис!

Квест – гра цікава і зовсім непередбачувана, і потрапивши спочатку в одне місце, через секунду ви можете опинитися зовсім в іншому. Магічні портали, міжпланетні телепорти і просто шкідливі чарівники, які можуть відправити вас в нове та ще не вивчене вимір, підстерігають на кожному кроці. Обов'язково вивчіть нову дислокацію і уважно читайте підказки. Гарантуємо, що вони допоможуть вам успішно впоратися з усіма дивацтвами і нестандартними ситуаціями.

І ще один секрет

В більшості випадків, за кожну пройдену випробування квесту вам нараховуються призові очки і бонусне винагороду. Все це можна потім витратити на свій розсуд: купити потрібний артефакт, заплатити за ремонт обладунків або необхідні ліки. Але мало хто знає, що деякі місії в квестах можна проходити по кілька разів. Грошей за них, звичайно, повторно не дадуть, але зате призові очки будуть успішно зараховуватися на ваш рахунок.

Таким чином, ви зможете значно поліпшити свій первісний результат і з честю впоратися з усіма подальшими випробуваннями!

.
на початок