»

Ігри Покемони

ігри Покемони

Слово «покемон» розшифровується з англійської мови як «Pocket monster» і в дослівному перекладі: «кишеньковий монстр». Вперше на екранах японських телевізорів цей мультиплікаційний серіал з'явився в 1997 році. На сьогоднішній момент студія OLM, Inc випустила понад вісімсот серій мультика, а перша серія називалася: «Покемон! Я вибираю тебе!». Аніме «Покемони» набуло популярності практично в усіх куточках нашої планети.

Покемон – це вигаданий персонаж, який володіє деякими надприродними здібностями. Всього на сьогоднішній момент існує 718 видів і кожен з них унікальний по-своєму. Всі дії мультиплікаційного серіалу відбуваються у вигаданій нереальною всесвіту, де існують покемони та їх тренери. Час від часу проводяться спеціальні турніри, в яких покемони б'ються між собою. Під час такого турніру покемон не може померти, а програє лише у двох випадках: коли він не може піднятися або, коли його тренер здався. У ролі головного героя виступає хлопчик Еш Кетчум з його першим покемоном – Пікачу. Еш Кетчум поставив перед собою завдання – стати найбільш авторитетним Майстром покемонів.

Тепер ігри покемони доступні і на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Ми пропонуємо вам зануритися в динамічний світ сутичок покемонів. Відчуйте себе справжнім тренером і бийтеся з вашим супротивником, зберіть колекцію покемонів та діліться своїми приголомшливими результатами з друзями!

Покемони та їх тренера

Вигадана всесвіт, в якій, власне, і розвиваються події є проекцією реальності, тільки в ній існують ще й вигадані персонажі – покемони. Як вже говорилося вище, існують два типи персонажів у даному аніме: покемони і Майстри покемонів.

Ігри Покемони

  • Покемони.
    Покемони – це вигадані персонажі, що володіють надприродними здібностями. Як вже говорилося вище, існує 718 видів покемонів, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і арсеналом унікальних здібностей. Кожен такий персонаж належить до певної стихії: вогонь, вода, трава, земля та інші. Цікавою особливістю є той факт, що покемони б'ються тільки з носіями протилежного стихії, тобто покемон стихії вогню буде битися з покемонів трав'яний стихії. Крім того, існує якийсь противагу стихій, приміром, носія стихії вогню завдасть більшої шкоди той покемон, який б'ється водою, ніж той, який є носієм трав'яний стихії.
  • Тренери покемонів.
    Тренери покемонів – це спеціально навчені люди, які володіють своїм арсеналом покемонів. Після тренувань, вони вступають у сутичку з іншими тренерами на бойовому полі і від бою покемонів залежить перемога того чи іншого тренера.
    Свого першого покемона тренера отримують від професора. Пізніше, тренера можуть отримати більше покемонів, перемагаючи інших тренерів у турнірах, які проводить Ліга покемонів. Цікавою особливістю є процес передачі цих вигаданих персонажів. Перемігши свого супротивника, тренер кидає спеціальний шар – покебол. Цей шар призначений для перенесення покемонів. Якщо покемон не зміг вирватися з цього кулі, то він автоматично передається новому власнику.
    Тренери покемонів подорожують по світу, збирають нових екземплярів своєї колекції і вступають в сутички зі своїми супротивниками.

Сюжетна лінія мультика Покемони

Сюжетна лінія грунтується на історії про десятирічного хлопчика Эше Кетчуме. Йому випала унікальна можливість отримати свого першого покемона і почати змагання за статус кращого тренера – Майстра покемонів. Його першим ігровим персонажем став Пікачу, який став його найкращим другом. За Эшем і Пікачу полюють інші тренери, які хочуть отримати Пікачу в свою колекцію, але вони раз за разом терплять невдачу.

протягом всіх сезонів Еш разом зі своїм кращим другом покемоном Пікачу подорожують по світу, борються зі своїми супротивниками, знаходять друзів, і, звичайно ж, удосконалять свої навички.

На нашому сайті гри пікачу представлені різними жанрами. Так, ви зможете вибрати саме той жанр, який вас цікавить найбільше: пазли, динамічні аркади або інтелектуальні ігри. Подорожуйте разом зі своїми улюбленими мультиплікаційними персонажами по світу, збирайте покемонів і перемагайте разом зі своїми друзями.

Приємної гри!

.
на початок