»

Спортивні ігри

Спортивні ігри

«О спорт, ти – мир!» – вигукував великий поет і був абсолютно правий! Спорт – це самий геніальний винахід людини ще з часів античності і перших Олімпійських ігор. Азарт змагань, командний дух і незламна воля до перемоги – ось що відрізняє справжнього спортсмена від всіх інших.

Якщо ви любите спорт, із задоволенням качаєте м'язи в тренажерному залі або граєте у футбол з колегами, то ловіть момент і зараз же вирушайте на тренування. Якщо ж такої можливості немає, що завантажуйте ігри спорт на нашому сайті, беріть участь в командних або індивідуальних заліках, і виграйте справжнє олімпійське золото!

Всього лише двадцять років тому ніхто не міг і уявити, що займатися спортом можна не тільки в реальному, але й у віртуальному світі. Одним рухом мишки ви запускаєте ігровий процес і вибираєте той вид спорту, до якого у вас особливе розташування. Хочете влітку покататися на сноуборді? А може стати нападаючим улюбленої футбольної команди? Немає нічого простіше! Тепер не потрібно їздити на дорогі гірськолижні курорти або купувати квитки на найближчі матчі. Достатньо лише зайти в розділ ігри спорт, розкрити дошку, надіти віртуальні бутси, і насолоджуватися динамічним і захоплюючим ігровим процесом.


спорт Ігри

найпопулярніші спортивні ігри

Не дивлячись на різноманітність віртуальних забав, найпопулярніші ігри спорт не втрачають своїх позицій ось вже багато років. Розглянемо найбільш цікаві з них.

Футбол

Ігри онлайн футбол – це безперечний лідер серед флеш розваг. Це може бути класичний футбол, симулятор гравця футбольної команди, серія пенальті або захист воріт голкіпера. Ви можете приміряти на себе будь амплуа, від молодшого помічника тренера до знаменитого на весь світ форварда. Ну а яскрава графіка, професійна озвучка і впізнавана міміка відомих футболістів дозволять вам повною мірою насолодитися ігровим процесом.

Командні ігри з м'ячем

Окрім футболу, в категорії ігри спорт підвищеною увагою користуються командні ігри з м'ячем: баскетбол, волейбол, бейсбол, американський футбол і т.д. Віртуальна командна гра не тільки доставить вам величезне задоволення, але і дозволить продемонструвати витримку, наполегливість і злагоджену роботу з іншими членами колективу.

Інтелектуальні ігри

Не дивлячись на те, що інтелектуальні ігри не вимагають накачаних м'язів і віртуозного володіння спортивним інвентарем, у світі регулярно проводяться спортивні змагання саме на дану тематику. Шахи, шашки, більярд, бридж, го – ось далеко не повний перелік інтелектуальних битв, які воліють олімпійські чемпіони з розумовим навантаженням.

Чим корисні ігри спорт

У зв'язку зі зростаючою популярністю віртуальних ігор, багато говорять про їх недоцільність. Але, не дивлячись на суперечливі заяви, ми знайшли безліч переваг віртуальних спортивних забав.

Атмосфера

Не секрет, що в ігри спорт відіграють навіть професійні спортсмени. Особлива атмосфера, просякнута духом змагань, благотворно впливає на емоційний настрій і допомагає зберегти тонус м'язів, навіть коли спортивна навантаження з якихось причин неможлива.

Можливості

Як часто ми забуває про особливу категорію людей, які мають ті або інші фізіологічні проблеми. Ігри спорт – це сама справжня віддушина для колишніх спортсменів, які отримали спортивні травми і прервавшим свою професійну кар'єру за станом здоров'я.

Мрія

Як часто наш улюблений спортсмен або команда розчаровують шанувальників і програють відповідальні матчі. Ігри спорт – це відмінна можливість переграти ситуацію і втілити в життя свою мрію про перемогу спортивного кумира.

.
на початок