»

Ігри Сімпсони

ігри сімпсони

Сімейка Сімпсонів – це, мабуть, одна з найвідоміших американських сімей. Протягом двадцяти років цей мультфільм про надзвичайні жителів не перестає привертати до себе пильну увагу широкої аудиторії. Така популярність мультсеріалу наштовхнула розробників створити ігри Сімпсони.
Тепер у всіх шанувальників є можливість стати Бартом Сімпсоном, Гомером чи іншим героєм, оскільки в іграх Сімпсони представлені абсолютно всі персонажі з однойменного серіалу.

Кожен зможе вибрати для себе найбільш відповідну гру Сімпсони, оскільки вони відносяться до багатьох жанрів: починаючи від головоломок і закінчуючи пригодами. Ви можете скласти компанію Барту і прокотитися з ним на скейті, а Гомер запропонує допомогти йому зібрати банки з-під пива Дафф. Крім цього з героями можна зіграти в баскетбол або пляжний волейбол.

Практично у всіх іграх потрібно управляти персонажами стрілками на клавіатурі. Щоб налаштувати гру, не доведеться витратити багато зусиль і часу, оскільки все гранично ясно. Особливу реальність ігор надає сучасна графіка, цікавий сюжет робить її справді захоплюючим. У деяких іграх геймеру навіть запропонують справжній епізод з серіалу Сімпсони.

.
на початок