»

Ігри Картун нетворк

Ігри Картун нетворк

Запитайте у свого малюка, друга, братика або сестрички, де ж можна знайти найяскравіші і самі смішні мультики? В один голос вони, звичайно ж скажуть: «На телеканалі картун нетворк». Перший телевізійний канал, орієнтований виключно на діток, випускаючи ще і самий якісний продукт. На цьому каналі є практично все, що сподобається маленьким і дорослим дітям – дитячі мультиплікаційні фільми, серіали і, звичайно ж, телешоу.

Всі фільми і серіали, вироблені студією Cartoon Network ставали справжніми хітами не тільки в Америці, але і по всьому світу. Ви будете здивовані, коли дізнаєтесь, що популярний у всьому світі мультсеріал про команду хлопців і собаку, які розслідують злочини і різні загадки Скубі-Ду був створений саме завдяки телеканалу Cartoon Network.

Ви тільки уявіть, мультфільми, мультсеріали, дитячі смішні телепередачі – і все це сім днів на тиждень, 24 години в добу. Цілодобове веселощі, і ця карусель ніколи не закінчується.

Так, Cartoon Network – це справжній дитячий «рай», в якому кожній дитині знайдеться місце. Проте, дивитися на те, що відбувається по той бік екрану – це одне, а переміститися в цей мультиплікаційний світ – це вже зовсім інша справа. Ігри картун нетворк перенесуть вас у світ, де вас будуть оточувати ваші улюблені казкові герої. Потрапивши в цей світ, ви будете зустрічати на своє шляху всіх анімаційних героїв телеканалу Cartoon Network – Цыпу, Ниндзяго, Закоханого скунса, Генератора Рекса, Фіна і Джейка з мультсеріала «Час пригод» і, звичайно ж, улюбленців публіки – команду Скубі-Ду!

Ігри Картун нетворк

Ігри картун нетворк відрізняються від альтернативних тим, що кожна гра створена розробниками з любов'ю до своїх маленьких шанувальників. Красива графіка, гарне музичне супроводження, схожість з сюжетною лінією з цього мультиплікаційних фільмів і серіалів – ось те, за що треба любити гри картун нетворк.

Історія заснування дитячого телеканалу Cartoon Network

Дитячий телеканал мультиків Cartoon Network і був створений у 1992. Незважаючи на те, що спочатку керівництво телеканалу було орієнтоване не тільки на дитячу аудиторію, канал усе ж був перепрофільований. Для дорослих було виділено нічний час, у яких транслюються «дорослі» фільми, відповідно.

У 2007 році відбулися серйозні кадрові зміни на каналі. Його Генеральним директором став Стюарт Снайдер, який почав впроваджувати велика кількість змін: зміна логотипів, заставок, графік виходу мультфільмів та мультсеріалів, розбавлення рекламної паузи маленькими півхвилинними анімаційними фільмами. Все це викликало великий інтерес у головній аудиторії Cartoon Network – маленьких глядачів.

Через три роки – у 2010 році зміни знову торкнулися телеканалу. Все, що ми бачимо сьогодні – це результат роботи Генерального директора телеканалу Cartoon Network і його команди. В цьому році наш дитячий канал підписав важливі контракти з багатьма відомими у всьому світі студіями по виробництву мультфільмом і про їх трансляції на Картун Нетворк.

З 2010 року логотип телеканалу був кардинально змінений. Зараз логотип Cartoon Network являє собою великий прямокутник, розділений на два квадрата двох кольорів – чорний і білий. На чорному квадраті написана білим шрифтом літера «С», а на білому квадраті чорним шрифтом буква «N». Під цими літерами намальована напис: «Cartoon Network».

Три роки тому відомий телеканал відсвяткував своє двадцятиріччя, підводячи підсумок своєї роботи на ринку.

Картун Нетворк в Росії

Телеканал Картун Нетворк плавно, але впевнено було оптимізовано під Російську Федерацію і був офіційно запущений тут. У Росії мовлення почалося в 2005 році російською мовою.

До цього часу в Росії також транслювався цей телеканал, тільки вже англійською мовою, адже тоді він був орієнтований для країн Східної Європи.

Телеканал Картун Нетворк виробляє велику кількість мультиплікаційних фільмів і серіалів. Ось деякі з них:

  • Пустун Енджело
  • Генератор Рекс
  • Бен 10: Інопланетна надсила
  • Бен 10
  • Джонні Тест
  • Скубі-Ду
  • Шоу Луні Тюнз
  • пригоди
  • Иназума 11
  • Дивовижний світ Гамбола

Ігри Картун Нетворк – це цікаві, веселі, дотепні, з гарною графікою мультфільми. Завдяки їм, ви перенесетеся у світ мультиплікаційних героїв, зможете допомогти Скубі-Ду і команді розгадати загадку, допоможете Фіну і Джейку допомогти врятувати від біди своїх друзів або станете власником бакугана і приймете участь в захоплюючих баталіях з однодумцями.

Якщо вам мало нашої добірки ігор Картун Нетворк, ви можете відвідати офіційний сайт компанії www.cartoonnetwork.ru російською мовою.

на початок