»

Ігри Масяня

Ігри Масяня

Масяня – це популярний в Російській Федерації персонаж однойменного мультиплікаційного серіалу. З часом, після спаду популярності цього мультика Масяня повернулася в новому амплуа, який підкорив не тільки дітей, але і дорослих – комп'ютерні флеш ігри Масяня. Насправді, проект під назвою «Масяня» був настільки вдалим, що викликав справжній вірусний ефект. З виходом кожної нової серії мультиплікаційного серіалу або з кожною новою частиною гри користувачі глобальної мережі Інтернет пересилали їх один одному, тим самим створювали вірусний ефект. Завдяки популярності, на мультиках та ігри Масяня виросло не одне покоління дітей двохтисячних років. Масяня – це вдалий симбіоз гостроти розуму, грубуватого, але смішного гумору, а також трохи дивного зовнішнього вигляду.

Масяня народилася в Санкт-Петербурзі і має навіть справжнє ім'я – Марія. Головна героїня представлена трохи неординарним стилем – велика голова з непишним шевелюрою з трьох волосинок у поєднанні з неохайним зовнішнім виглядом репрезентує своїм шанувальникам досконалу іншу культуру мультфільмів.

Байдужа до політики, анархістка, не соромиться грубих та саркастичних висловлювань, а також просторічні словесні конструкції є буденною справою для Масяні. З іншого боку, не будемо заперечувати того факту, що, насправді, головна героїня мультиплікаційного серіалу є проекцією російського соціуму в 2000-х роках. Цілком можливо, що бурхлива хвиля популярності, яка впала на Масяню, була обумовлена тим, що підлітки того часу впізнали в ній себе.

Як вже говорилося вище, популярність Масяні почалася з Інтернету, а потім плавно перейшла на телебаченні. Придумавши Масяню, художник Олег Куваєв навіть уявити не міг, що його «продукт» придбає таку велику популярність. Озвучував Масяню популярний російський телеведучий, комік, шоумен і резидент Comedy Club – Павло Воля. Скандали, що в'ються навколо мультика, тільки додавали їй популярності. На сьогоднішній момент Масяня не має колишньої популярності. Цілком можливо, що це обумовлено декількома факторами: відсутністю нових і (або) народженням нового покоління, вважає неприйнятним подібна поведінка в мультфільмах.

Ігри Масяня

Мультфільм Масяня виходить і до сьогоднішніх днів, тільки персонажі зросли. Зараз головна героїня побралася на своєму старому другові Хрюнделе і народила дитину. В одній із серій Хрюндель показує новенький смартфон, який дзвінком і зовнішнім виглядом нагадує флагманський смартфон від компанії Apple.

Як і всі успішні мультиплікаційні герої, наша героїня знайшла колишню популярність в іграх. На хвилі популярності розробники почали створювати комп'ютерні ігри Масяня. Завдяки тому, що мультсеріал, створений на основі flash-технологій, то проекція мультика в гру пройшла безболісно і всі деталі були збережені.

перша гра в цьому стилі – «Масяня під жовтим пресом». Сюжетна лінія розвивається навколо самої головної героїні та її роботі кореспондентом. Масяню належить провести справжнісіньке і небезпечне розслідування. Ігри Масяня, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, представлені великою кількістю цікавих і динамічних ігор. Завдяки їм, ви можете вибрати будь-яку сюжетну лінію, яка вас зацікавила і почати грати.

Історія створення мультика «Масяня»

Розробкою і створенням мультфільму «Масяня» зайнявся Олег Куваєв в далекому 2000-му році. Через 14 років, мультфільм не тільки не втратив колишню популярність, але і виростив нове покоління. Офіційним Днем народження Масяні є 22 жовтня 2001 року. За цей час мультсеріал кілька разів припиняв видання нових серій, але потім все ж поновлювався. У 2006 році Олег Куваєв разом зі своєю «дочкою» Масяней йде з мультиплікаційної студії «Мульт.РУ» в липні 2007 року починає випускати нові серії мультиплікаційного серіалу без яких-небудь студій.

Персонажі з мультиплікаційного серіалу «Масяня»

  • Масяня – головна героїня однойменного мультиплікаційного серіалу. Масяня оптимістка, але велика кількість сарказму спростовує цей факт.
  • Хрюндель – у минулому хлопець Масяні, але на сьогоднішній момент є її чоловіком і батьком дитини. Любить погуляти з жінками і дуже ледачий.
  • Кошлатий – кращий друг Масяні і Хрюнделя, який супроводжує їх серії в серію. Наївний, ніколи ні з ким не зустрічався, живе з кішкою і краще за всіх розбирається в комп'ютерах.
  • Дядько Бадя – це син Масяні і Хрюнделя, який з'явився в четвертому сезоні. Починаючи з серії «Некволий супец» з'являється в кожній серії.
  • Чучуня – дочка Масяні і Хрюнделя. Народилася в серії «Сублімація».

Приємної гри!

на початок