»

Ігри Евер Афтер Хай

ігри Евер Афтер Хай

Евер Афтер Хай (на англійській Ever After High) – дослівний переклад означає наступне: «Школа Довго і Щасливо». Евер Афтер Хай – це лінійка дитячих ляльок, кожна з яких має свої особливості, легенду і сім'ю. Перші ляльки даної лінійки з'явилися в 2013 році. Цікаво, що дана лінійка дитячих ляльок дуже сильно схожа на альтернативну – Монстр Хай. Головними відмінностями цих лінійок є більш людиноподібні ляльки саме у ляльок лінійки Евер Афтер Хай.

Ігри евер афтер хай засновані на цікавою та захоплюючою сюжетною лінії, яка розповідає своїм маленьким шанувальницям про підлітків – дітей популярних казкових персонажів (Сплячої Красуні, Попелюшки, Білосніжки, Златовласки, Царівни-Лебеді, Злий Королеви, Капелюшника, сини Робіна Гуда, Принца-Жаби, Шалтая-Базікаючи і багато інших). Всі дії відбуваються в школі, а дітей було вирішено розділити на дві групи – Royal (спадкоємці) і Rebel (відступники). Пізніше ці дві групи стали ворогуючими сторонами. Першу сторону очолює Еппл Вайт, а другу – Рейвен Квін.

Ігри евер афтер хай, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, є неймовірно точної проекцією тієї сюжетної лінії та комплексу персонажів, придуманих творцями лінійки ляльок Евер Афтер Хай. Запустивши flash гру, ви відразу ж потрапите в казковий світ принців і принцес, які всі разом навчаються в школі. Спеціально для наших молодих дівчаток ми відібрали найцікавіші ігри евер афтер хай і, вибравши потрібну категорію, ви не тільки весело проведете час зі своїми якими персонажами, але і дізнаєтеся багато нового з їх історії. Придумайте витончений наряд для своєї улюбленої ляльки, почніть дружити з цим принцом, а також поговоріть зі своїми вірними подругами.

Ігри Евер Афтер Хай

Запускайте гри евер афтер хай прямо зараз або ознайомтеся з докладним списком персонажів лінійки ляльок Евер Афтер хай!

Персонажі лінійки ляльок Евер Афтер Хай

Як вже говорилося вище, лінійка ляльок Евер Афтер Хай наповнена прекрасним арсеналом персонажів на будь-який смак і колір. Кожна лялька має свої особливості, переваги і, звичайно ж, недоліки. Ми вже уточнювали, що всі дівчата були розподілені на дві сторони – спадкоємці або члени королівської сім'ї та відступники. У кожної з сторін по 8 дівчаток.

Royal (спадкоємці; члени королівської сім'ї)
 • Эппл Вайт – це голова клану спадкоємців. Від інших дівчаток відрізняється яскраво-блакитним кольором очей, червоними губами і блондинистим кольором волосся. За легендою Еппл Вайт – дочка Білосніжки. Народилася 5 травня, за гороскопом – телець.
 • Браєр Б'юті – персонаж лінійки Евер Афтер Хай, відноситься до клану спадкоємців. Браєр – дочка сплячої красуні. Народилася дев'ятого серпня, а за знаком зодіаку – лев.
 • Ешлі Елла – персонаж лінійки Евер Афтер Хай, відноситься до клану спадкоємців і є дочкою Попелюшки. Прийняла саме цю сторону сили лише тому, що вважає, що все в цьому житті вирішено. На сьогоднішній момент, Эшлин Елла є однією з перших ляльок в лінійці Евер Афтер Хай.
 • Блонді Локс – це персонаж лялькового лінійки Евер Афтер Хай, відноситься до клану насоедников. Володіє унікальною здатністю – вміє відмикати вже зачинені двері.
 • Декстер Чарминг – єдиний чоловічий персонаж з лялькової лінійки Евер Афтер Хай, що належить до клану спадкоємців. Ревнує свого рідного брата до його здатності виробляти позитивне враження на дівчат, хоча і сам не здогадується про те, що дівчатка «падають від нього свідомість».
 • Ліззі Хартс – це ще одна спадкоємиця лялькової лінійки Евер Афтер Хай. Про причини вступу саме в лави спадкоємців історія замовчує. Сама ж Ліззі за канонами сюжетної лінії повинна бути наступною Червоної королевою. Народилася 4 лютого, за знаком зодіаку – водолій.
 • Холлі О хейр – персонаж лялькового лінійки Евер Афтер Хай. Вступила в лави спадкоємців, але про причини нічого не відомо. Сама ж Холлі в майбутньому має стати наступною Рапунцель. У Холлі є рідна сестра, яка обрала інший шлях і стала бунтівником.
 • Дачесс Сван – це дочка головної героїні опери «Лебедине озеро». Цікаво, що її лялька на сьогоднішній момент ще не надійшла в продаж, проте можливість придбати додаткові аксесуари (одяг, взуття тощод) вже є.

Rebel (відступники, бунтівні)
 • Райвен Квін – це пряма спадкоємиця Злої королеви з казки про Білосніжку, яка прийняла бік відступників (повстанців), тому що не готова миритися з тим, що приготувала їй доля. Більш того, Райвен Квін є символом свого клану. Народилася 25 листопада, за гороскопом – стрілець.
 • С. А. Купідон – персонаж лінійки ляльок Евер Афтер Хай. За сюжетної лінії, С. А. Купідон – це дочка бога любові в грецькій міфології. Відмовилася плисти за течією і прийняла сторону бунтівників тому, що не хотіла повторити долю свого батька. Народилася 24 січня, за гороскопом – водолій.
 • Меделін Хеттер – персонаж лінійки ляльок Евер Афтер Хай, є дочкою Божевільного Капелюшника. Меделін Хеттер досить одіозний персонаж, адже вступила в клан відступників лише тому, що вважає, що кожна людина має право і свободу вибору своєї долі, однак доля свого батька її приваблює, саме тому Меделін вирішила піти по його стопах. Народилася Меделін Хеттер 8 червня, за гороскопом – близнюки.
 • Сідар Вуд – персонаж лінійки ляльок Евер Афтер Хай. За сюжетної лінії Сідар є дочкою Піноккіо. Незважаючи на те, що доля її батька її приваблює, і вона сама хоче стати звичайною дівчинкою, Сідар Вуд відстоює свободу вибору, а значить – свободу бути тим, ким вирішить сама. У дитинстві її батько Піноккіо наклав на неї закляття і тепер дівчинка не може нікому брехати. Саме тому її друзі входять в положення Сідар Вуд і намагаються розповідати всі секрети завуальовано, хоча сама дівчинка їх ні в чому не звинувачує.
 • Сериз Худ – персонаж лінійки ляльок Евер Афтер Хай. За сюжетної лінії є персонажем з казки «Червона шапочка» і, відповідно, спадкоємицею самої Червоної Шапочки і Великого Сірого Вовка. Особливістю дівчинки є те, що за червоним каптуром вона приховує вовчі вуха. До бунтівників вона відноситься лише тому, що не бажає повторити долю своїх батьків, хоча і відноситься до них дуже добре.
 • Хантер Хантсмен – єдиний чоловічий персонаж лінійки гри Евер Афтер Хай, який відноситься до клану бунтівників. Хантер – спадкоємець мисливця з казок про «Білосніжку і сім гномів» і «Червоній Шапочці». Вступив в клан відступників лише тому, що відмовляється брати приклад зі свого батька і вбивати невинних тварин. Друга причин – надзвичайно сильна і взаємна любов з Эшлин Ела (спадкоємиці).
 • Поппі О хейр – персонаж гри Евер Афтер Хай, дочка Рапунцель з однойменної казки. Її сестра перебуває під враждующем блоці – спадкоємців, але це не заважає їм бути справжніми сестрами і кращими подругами.
 • Кітті Чешир – персонаж гри Евер Афтер Хай, є спадкоємицею Чеширського Кота. Її вибір клану визначено тим, що більшість її кращих подруг відносяться саме до боці заколотників. Дуже добра і ніжна дівчинка, яка любить ховатися і спати на деревах.

Ігри Евер Афтер Хай перенесуть вас у казковий світ, в якому ви зможете стати спадкоємцем будь-якого казкового героя. Як бачите, велика кількість казкових персонажів настільки великий, що вибрати що-небудь за смаком не складе ніякої праці.

Приємної гри!

.
на початок