»

Ігри Приколи

Ігри Приколи

Сміх – це те, що подовжує наше життя. Постійне життєрадісне веселощі і сміх – це найкраща терапія від усіх хвороб. Сьогодні, дорогі друзі, ми разом з вами скажемо «НІ» поганого настрою, депресії і різного роду апатиям. На сьогоднішній день, щоб отримати гарну дозу заряду позитивних емоцій, достатньо вийти в глобальну мережу Інтернет, зайти на сайт ігор в розділ ігри приколи, вибрати те, що точно підніме вам настрій і почати розважатися.

Ви не повірите, але коли людина сміється, він не тільки наповнює себе позитивними емоціями, але і змушує більш вісімдесяти м'язів рухатися. Виявляється, ви не просто смієтеся, але і робите так звану зарядку для тіла. Якщо на пробіжці або в спортивному залі ви будете дуже сильно втомлюватися, викладаючись на повну котушку, то за допомогою сміху, ви будете тренувати всі види м'язів, та ще й розважаючись при цьому.

У нашому організмі є також гормон щастя, який виділяється під час сміху. Цей гормон тільки позитивно позначається на здоров'я людини, а саме – покращує його імунну систему.

Як бачите, сміх – це те, що повинно обов'язково бути присутнім у нашому житті. А що піднімає настрій краще, ніж ігри приколи? Спеціально для вас ми зібрали найкращі ігри, які розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації. Всі популярні прикольні ігри – вже у нас. Захоплюєтеся котом Томом і його друзями? Хочете разом з Дієго допомагати і рятувати тварин? Бажаєте разом з Дашею Слідопит дізнаватися багато цікавої інформації і подорожувати по світу? Подобаються Сімпсони і ви хочете грати разом з Бартом або прикластися до пива разом з Гомером, змагаючись хто довше вистоїть на своїх двох ногах? Всі ці ігри приколи вже є у нас, і вам нема чого ходити по іншим сайтам!

Ігри приколи

Запрошуйте своїх друзів і разом з нашими іграми гарненько і від душі повеселитесь! Ці ігри піднімуть вам настрій після важкого дня в школі, знімуть втому і підготують до важкому трудовим будням надалі. Грайте і насолоджуйтеся прямо зараз!
насправді, слово «прикол» з'явилося зовсім недавно і відноситься воно до жаргонним виразом. Перефразовуючи, прикол – це жарт, розіграш або якесь смішне вираз. Взагалі, це слово пішло від іншого цікавого слова – «підколоти», «приколоти» - тобто пожартувати над ким-то.

Популярні ігри приколи

Ця категорія ігор приваблює не лише хлопців, які дуже люблять повеселитися, але і дівчаток. Звичайно ж, дівчаткам ближче тематика лікування тварин, що готувати на кухні, годувати своїх друзів вишуканими стравами, шити різні сукні та створювати зачіски, коли, в той же час, хлопчикам подобаються динамічні ігри, в яких можна винищувати черв'ячків, бігати по дахах будинків і чудити неймовірні речі або вийти на полювання і відстрілювати смішних і забавних монстрів, які зовсім не страшні.

Всі ігри приколи мають чітко складену сюжетну лінію і вам доведеться виконувати якісь дії. Тепер ви зможете бігати по дахах будинків і знущатися над сусідами, кидаючи в них різні папірці. Любите розіграші? Тоді вибирайте потрібну гру і вперед приколюватися над своїми вчителями, доводячи їх до крику. Хоча дана категорія ігор і орієнтована на підняття настрою і сміх, але для того, щоб виграти вам потрібно застосувати всі свої здібності: розум і інтелект, кмітливість і увага, відповідальність і почуття гумору.

Існує велика кількість прикольних ігор, які без проблем піднімуть вас настрій і з оптимізмом будуть вести день у день. До таких ігор відносяться:

  • Angry Birds у перекладі з англійської – злі або шалені птиці. Це відома у всьому світі гра, яка присутня на комп'ютері або смартфоні у кожного юного любителя прикольних ігор. Тут вам доведеться з усієї сили запускати різних пташок, використовувати їх можливості і руйнувати конструкції, щоб перейти на наступний рівень. Запустивши ігри приколи Angry Birds Go, ви пересядете на супершвидкий автомобіль, в якому будете змагатися з іншими птахами, хто швидше доїде до фінішу. Пам'ятайте, що інші гравці будуть робити вам різні перешкоди, тому не довіряйте цим підступним і злим птахам, тому що вони зроблять все, щоб зупинити вас прямо перед фінішем.
  • Губка Боб – це улюбленець мільйонів. Історія про нього, про його праці, життя і друзів залучає всіх маленьких глядачів. Губка Боб Квадратні Штани – це той ще приколіст, який не може всидіти на одному місці і йому постійно треба над кимось пожартувати, що зробити щось незвичайне, підколоти своїх друзів і самого злого і незадоволеного життям шефа в кафе.
  • Даша Слідопит – серйозна дівчинка, яка допомагає всім навколо, завжди відкриває нові горизонти і показує те, чого ви ще не бачили. Незважаючи на всю серйозність Даші – це дуже весела і смішна дівчинка, завдання якої, вас будуть смішити і веселити протягом всієї гри. Разом з Дашею і її друзями, ви відірветься так, як не відривалися, напевно, ніколи. Різні жарти, прикольні моменти – і все це тільки в одній грі.
  • Дієго – це хлопчик, який разом зі своєю сестрою подорожує і допомагає різним тваринам в лісах і полях. Незважаючи на те, що разом з сестрою Дієго чинять добрі справи, вони ще і весело і прикольно відриваються разом з іншими тваринами.
  • Кіт Том – серія ігор про кота Тома і його друзів, який буде повторювати все, що ви скажете. Ще, його можна добряче штовхнути і покарати за те, що намусорил, або, навпаки, погладити і почути приємне муркотание у відповідь.

Прикольних ігор на нашому сайті дуже багато – це і неймовірні історії про Діда Мороза і Санта-Клауса, і різні смішні пародії, симулятори, в яких вам потрібно буде довести «до ручки» свого сусіда або вчительку. Ігри приколи на нашому сайті приносять виключно сміх і радість всім тим, хто в них грає. Як вже говорилося вище, сміх продовжує життя, а значить грайте і смійтеся разом з нами.

на початок