»

Ігри Літалки

Літалки Ігри

чи Є в світі хоч одна дитина, який не хотів стати космонавтом, пілотом-винищувачем або пілотом міжгалактичного корабля? Керувати військовим вертольотом, підкорити таємничу планету, вивчити чужу галактику або битися з космічними піратами? Про все це доводилося тільки мріяти!

Ігри літалки – це особлива категорія флеш-ігор, завдяки яким ви зможете втілити в життя всі свої дитячі мрії. Управляйте винищувачем, політ на парашуті, скоряйте нові світи або боріться на космічних дуелях. Виконуйте складні місії, збирайте бонуси, відображайте ворожі атаки і відточуйте свою майстерність пілота!

Споконвіку люди мріяли підкорити небесні простори. Вони прив'язували до рук дерев'яні крила і стрибали зі скелі, піднімалися в повітря на гігантських кулях і повітряних зміях, а навіть намагалися літати на порохових ракет. І все це заради однієї єдиної мети – злетіти вище птахів, вгору, до нових і незвіданих світах і планет.

А тепер уявіть себе за штурвалом. Ви – льотчик, пілот найвищого класу, якому по зубах будь-яка, навіть сама нездійсненна місія. Врятувати світ від повітряних терористів? Немає нічого простіше! Відбити атаку прибульців? І це вам під силу! Випробувати новий міжгалактичний винищувач? Так адже це ваше улюблене заняття! Вас чекають незабутні пригоди, небезпечні випробування і оглушливі перемоги. А суперсучасні спецефекти і реалістична графіка дозволять повною мірою насолодитися відчуттям вільного польоту.


літалки Ігри

Класифікація ігор літалки

Всі ігри літалки можна розділити на кілька категорій:

 • Гонки
 • Аркади
 • Стимулятори

Гонки – це найпопулярніша категорія леталок. Ви змагаєтеся з суперниками на швидкість та маневреність і долаєте перешкоди на повітряній трасі. Вам доведеться розвивати неймовірну швидкість, ухилятися від лазерних гармат і стежити, щоб у ваш літак не потрапила бомба. А також збирати різні бонуси, які допоможуть відновити життя, зміцнити броню або відкрити новий вид зброї. Перемагає той, хто першим прийде до фінішу і залишить суперників далеко позаду.

Аркади – інша не менш популярна категорія ігор леталок. Вам доведеться керувати космічним кораблем, літаком чи приймати паралельно виконувати численні завдання: збирати бонуси, долати перешкоди, шукати вихід у лабіринті або ухилятися від космічного сміття. Такі ігри розвивають тактичне мислення, тренують логіку і увагу.

Симулятори – третя за популярністю категорія ігор леталок. Це повноцінне занурення в сферу управління повітряним судном і можливість відчути себе в реалістичній середовищі. Вам надається повноцінний огляд з кабіни пілота, а також можливість вибрати спеціалізацію (пілот, штурман, штурмовик і т. д.). Такі ігри відрізняються вкрай реалістичною графікою і розраховані не лише на дітей, але і на дорослих.

Чим корисні ігри літалки

Давно минули ті часи, коли батьки і психологи хором твердили про шкідливість комп'ютерних ігор для дитини. Сучасні флеш-ігри принесуть вашому чаду набагато більше корисних навичок, ніж ви можете собі уявити.

 • Ігри літалки тренують дрібну моторику
  Дитина керує мишкою або джостиком, що дозволяє розвивати увагу, координацію, спостережливість і зорову пам'ять.
 • Ігри літалки тонізують нервову систему
  Дитина тренує швидку реакцію, негайно реагує на звукові сигнали і швидко обробляє зорову інформацію.
 • літалки Ігри розвивають логічне мислення
  Дитина включає логіку і проявляє кмітливість, шукає нестандартні шляхи виходу із ситуації, швидко думає, тренує витривалість і терпіння.

.
на початок