»

Ігри Аватар - легенда про Аанга

ігри аватар легенда про аанга Аватар легенда про Аанга – це популярний багатосерійний анімаційний фільм, створений у Сполучених Штатах Америки в 2005 році. Закінчилося виробництво телесеріалу в 2008 році. Його візитною карткою є жанр, виконаний в стилі аніме і поєднання в собі кількох східних культур, що і приваблює глядачів по всьому світу. Як вже говорилося вище, з'єднання класичного американського стилю, аніме та східної культури зробило даний телесеріал популярним на весь світ.

Ігри Аватар – легенда про Аанга на сьогоднішній момент дуже популярні не тільки серед дітей, але і дорослих. На сайті game-play.com.ua ми відібрали найякісніші та найцікавіші. Тут ви зможете повністю зануритися в абсолютно інший світ. Світ, де панує атмосфера казки та чаклунства, смертельних сутичок і романтичних сюжетних ліній. На відміну від інших альтернативних сайтів дитячих ігор, у нас ви зможете грати в улюблені ігри Аватар – легенда про Аанга абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Ігри Аватар - легенда про Аанга

Історія створення телесеріалу Аватар – легенда про Аанга.

Багатосерійний мультиплікаційний фільм Аватар – легенда про Аанга був створений в США в 2005 році Майклом Данте Димартино і Брайаном Кониецко. За розповідями Брайана Кониецко, ідея створення подібного багатосерійного мультфільму з'явилася ще в далекому 2001 році, коли він зробив начерк лисого хлопця з великою стрілкою на голові. Показавши даний ескіз своєму колезі Майклу Димартино, вони вирішили, що було б не погано зробити серіал, в якому поєдналися класичний американський стиль, гонконгські розбирання бандформувань і східна культура і все це у стилі аніме.

Захоплені східною філософією, культурою і релігією, прочитавши тонни літератури на цю тему, Майкл і Браєн при створенні всесвіту, в якій проживали герої телесеріалу спиралися саме на релігійні культи східних релігій – даосизму, буддизму та індуїзму. Щоб у мультфільмі все виглядало реалістично, командою розробників було запрошено ряд фахівців і консультантів, які допомагають розібратися в східній філософії.

Завдяки цьому, в серіалі з'явилися бойові мистецтва і чотири види магії (вогню, води, землі і повітря), спираючись на азіатську міфологію.

Цікавий факт, що під час зйомок одного з сезонів Брайан Кониецко літав в Ісландію, щоб знайти пейзаж для створення вулканічного острова, на якому проживали народи вогню.

Всього творці телесеріалу представили три сезони. Кожен сезон з приставкою «Книга», так і з'явилися: «Книга перша: Вода», «Книга друга: Земля», «Книга третя: Вогонь». Чому відсутня четвертий сезон з логічним назвою «Книга четверта: Повітря» на сьогоднішній момент не відомо.

Телесеріал Аватар – легенда про Аанга був номінований і отримав нагороду в багатьох світових преміях – Енні, Еммі, Міжнародний анімаційний фестиваль в Ансі, «Премія Пібоді», «Супутник» та інші.

Сюжетна лінія багатосерійного мультфільму Аватар – легенда про Аанга

Якщо коротко, то всі дії серіалу відбуваються у вигаданій творцями всесвіту, в якій панує хаос через багатовіковий війни з господарем вогню. Головний герой – дванадцятирічний хлопчик Аанг, що володіє магічними здібностями повітря. Всього творці телесеріалу представили чотири види магії – магія повітря, землі, вогню і води. Головне завдання Аанги і його вірних друзів є перемога над злим господарем вогню, з-за якого, власне, і йде багатовікова війна.

Гра Аватар - легенда про Аанга

Як вже говорилося вище, головним героєм серіалу є дванадцятирічний хлопчик Аанг, однак це його лише біологічний вік, насправді ж йому 112. Цей хлопчик – обраний, він засмучений що повинен нести на собі цю важку ношу і бажає бути звичайною дитиною, однак, не закінчиться війна – це не можливо. Катару – це чотирнадцятирічна дівчина, кохана Аанга. Її стихія – вода. Її можливості полягає в управлінні рідинами в тілі істот і даром зцілення. Сокка – це п'ятнадцятирічний хлопчик, брат Катари, досконало володіє бойовими мистецтвами з-за того, що не обдарований жодної магічної стихією. Улюблена зброя – бумеранг. Азула – чотирнадцятирічна дівчина, що володіє магією вогню, здатна випромінювати блискавки.

Таким чином, вам надається унікальна можливість взяти участь в багатовікову війну і разом зі своїми вірними друзями повалити господаря вогню. Ігри Аватар – легенда про Аанга – це не тільки красива графіка і гарне музичний супровід, але і цікава сюжетна лінія. Беріть участь в смертельних боях, тренуйте свої магічні здібності і бойові мистецтва і переможете нарешті сили зла. Все у ваших руках.

Приємної гри!

на початок