»

Ігри Пригоди

Ігри Пригоди

Пригоди – це захоплюючі подія або подорож, яка може статися з кожним із нас. Любов до пригод, як це не дивно, щеплено не лише хлопчикам і дівчаткам юного віку, але і дорослим людям. Втягнутися в цікаву авантюру століття, зробити все, щоб дійти до потрібної мети, і в кінцевому рахунку – перемогти – ось, що значить пригода.

Тільки уявіть, що завтра, замість того, щоб піти на навчання в школу або на роботу, ви випадково потрапите в інший вимір. Вимірювання, в якому ви зможете подорожувати по галактиці, винищуючи злісних інопланетян. Вимірювання, в якому ви опинитеся в зовсім іншій країні, жителів якої ви абсолютно не розумієте, але вам все ж потрібно буде виконати завдання, яке було поставлено перед вами. Перед вами відкриється світ, в якому ви зможете спілкуватися з різними казковими істотами – ельфами, русалками, домовиків, гномами і гоблінами. Уявили? Відкриємо вам невелику таємницю – це все реально, а реальність цю створюють гри пригоди.

Погодьтеся, що монотонність – це дуже гнітюча частина життя. Іноді, так хочеться взяти невелику ручну поклажу, кинути туди кілька необхідних речей (документи, гроші, телефон, фотоапарат і пару речей) і відправитися на пошуки пригод. Саме в цьому випадку, перед вами відкриваються дійсно свобода. Ви можете їхати туди, куди заходите, робити те, що захочете. Як мовиться, все в ваших руках і вже прямо зараз!

Подорожі, далекі країни за океаном – це завжди хвилююче. Завдяки цьому, ви купуєте нові знайомства, дізнаєтеся нові факти про життя людей, міст і, звичайно ж, цілих народів. Ігри пригоди готові надати вам все це прямо зараз. Варто тільки вибрати цікаву для вас гру, зібрати рюкзак з усіма необхідними речами і перейнятися атмосферою пригод.

Ігри пригоди

Запам'ятайте, поки ви молоді, потрібно розважатися, стрибати, сміятися і веселитися. І робити це треба прямо зараз, а не завтра. Можливо, немає можливості відправитися в кругосвітню подорож по-справжньому, але до всього треба бути готовим заздалегідь. Ігри пригоди – це хороший поштовх до розваг. Вже тільки у себе вдома, сидячи за комп'ютером, ви будете відкривати для себе нові країни і народи, будете допомагати людям, які потрапили в біду, зможете переглянути як живуть люди на різних континентах – Африка, Азія, Європа, Америка та інші регіони.

Історія виникнення пригодницького жанру

Як вже говорилося вище, пригоди – це з неймовірною боку захоплюючі подія, яка може з вами статися в будь-який момент часу в будь-якому місті і у будь-якій країні. Пригоди – це хвилюючі подія, які викликають бурю емоцій – радості, щастя, ейфорії, любові і так далі.

Потрапивши в якусь пригоду, ви відразу відчуєте себе головним героїв пригодницького роману чи фільму. Тільки згадайте популярні романи «Острів Скарбів», в якому головний герой Джим Хокінс, від імені якого йде розповідь, розповідає читачам про неймовірні історії пошуку скарбів і піратів, також роман «Три мушкетери» Олександра Дюма, в якому розповідається про пригоди трьох мушкетерів і д'артаньяна та інші.

Всі персонажі пригодницьких романах, фільмах і іграх – це завжди веселі, життєрадісні, сміливі й відважні люди, які готові в будь-який момент кинутися на допомогу тому, хто її потребує. Люди, готові на пригоди, готові з легкістю змінити своє життя. На цих людей рівняються і заздрять, наслідують і засуджують одночасно.

Сам термін «пригода» з'явилося у Франції в XII столітті. Спочатку це поняття було досить спотворене, але з часом воно все ж знайшло той зміст, яким ми його наділяємо в сучасності.

Пригодницький жанр використовується в різних різновидах масової культури, наприклад:

  • Пригодницькі фільми. Пригодницький фільм – це такий жанр в кінематографі, в якому головні герої ставлять перед собою завдання якимось чином виплутатися з історії, в яку вони потрапили, намагаються перехитрити або обдурити лиходія. Непрямий жанр, з яким часто плутають пригодницькі фільми – це бойовики. На відміну від бойовиків, пригодницькі фільми пропонують людям, які будуть дивитися трохи іншу історію. Тобто, насильства і злості менше, але різних каверзних моментів, орієнтованих на розум і кмітливість головного героя – більше.
  • Пригодницькі книги. Пригодницькі книги (частіше - романи) – це один з найбільш популярних жанрів в літературі. Цим жанром захоплюються не тільки юнаки та дівчата, але й дорослі люди, яким у повсякденному житті не вистачає гострих відчуттів. Повноцінно цей жанр у літературі сформувався лише в XIX столітті, хоча до цього часу були також марні спроби представити пригоди у формі окремого жанру.
  • Пригодницький туризм. Цей вид туризму має на увазі під собою цікаві пригоди, які будуть відбуватися з вами під час подорожі в ту чи іншу країну. Передбачається, що організатори подібних дій, будуть створювати всі умови, щоб вам було весело і цікаво. Даний вид туризму тільки починає свою «історію» і поступово поширюється по іншим країнам.
  • Пригодницький гра або гри пригоди. Ігри пригоди – це захоплюючий жанр ігор, в яких ви, не виходячи з дому, зможете отримати дозу адреналіну. Дана категорія комп'ютерних ігор передбачає чітко налагоджену сюжетну лінію, по якій ви, як головний герой, і будете пересуватися. Від рівня до рівня завдання будуть складніше, тому перед тим, як зробити якийсь крок, вам доведеться кілька разів подумати. Дуже часто цей вид категорії отримує іншу назву – квест (quest).

захоплюючі пригоди сучасності

Ви не повірите, але є ще люди, у яких жага до пригод переважає над здоровим глуздом.

  1. Щорічно на найвищу вершину світу – гори Гімалаї підіймається понад 500 осіб. За останні шістдесят років, на схилах цих гір загинуло більше двохсот чоловік.
  2. За допомогою вінгсьюта (це такий костюм у вигляді птаха, який людина вдягає на своє тіло), люди стрибають з однієї з найбільш небезпечних гір – Айгер. За допомогою цього костюма, парашутисти можуть парити в повітрі більше двох хвилин.
  3. Південному узбережжі Тасманії приваблює серфінгістів зі всього світу надзвичайно високими хвилями, величина яких становить більше шести метрів.
  4. Перехід через найбільшу пустелю в світі - пустелю Сахару. Вона приваблює мандрівників з усього світу безмежними барханами і великою величиною – 8,5 мільйонів квадратних кілометрів.

Ігри пригоди – це, що вам потрібно прямо сьогодні і прямо зараз. Разом з даної категорій ігор, перенесіться в захоплюючий світ пригод, в якому ви вільні робити все, що захочете!

.
на початок