»

Ігри шашки

ігри шашки

В момент абсолютного розвитку комп'ютерних технологій, класичні шашки не втратили колишню популярність, а навпаки, отримали нове дихання. Ігри шашки з комп'ютером онлайн залишаються популярними на сьогоднішній день і навіть не збираються здавати своїх позицій. Завдяки нашому сайту, ви зможете спробувати пограти в улюблені різновиди ігор шашки абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Рухайте фішки з допомогою мишки, прораховуйте ходи свого віртуального супротивника наперед і прагнете до лідерської вершині.

Існує проста класифікація шашок. В першу чергу дану гру класифікують за розміром гральної дошки (кількості клітин):

  • Канадська гральна дошка (12х12)
  • Міжнародна гральна дошка (10х10)
  • Стандартна гральна дошка (8х8)
  • 80-Клітинні (10х8)
Також шашки класифікують за особливостями гри:
  • Початкове розташування шашок.
  • Ходи по вертикалі, горизонталі або вертикалі.
  • Можливість або відсутність можливості ходу назад.
  • Щабель можливості ходу дамки (по вертикалі, горизонталі або вертикалі).
  • Правила перетворення звичайної шашки в дамку.

Історія виникнення шашок

Шашки на сьогоднішній момент є найбільш давньою грою, яка у сучасності не тільки не втратила своєї актуальності, але і придбала велику популярність. Історичним фактом є те, що шашки були відомі в Давньому Єгипті і в неї грали Фараони. Єгиптяни вважали, що шашки винайшов єгипетський Бог Мудрості Той, а стародавні греки вважали, що створив цю гру – Гермес.

Історичним фактом є також і те, що шашки існували в Київській Русі XX століття і про це свідчить ряд предметів археологічних розкопок. Вважається, що в Київську Русь шашки потрапили від кочівних племен вікінгів. Це закономірно, тому що вважається, що самі шашки є надбанням народів Швеції, Ісландії та Норвегії.

Після Київської Русі, що в Московській державі, цар Петро I приділяв достатньо уваги розвитку даної гри. На світських прийомах царя обов'язково присутня окрема кімната, в якій гості Його Величності могли пограти в шашки.

Цікавий факт, що великий завойовник Наполеон Бонапарт вважав шашки шахів і практично ніколи не розлучався зі своєю мініатюрною перламутровою дошкою. Він вважав, що шашки дозволяють йому більш скрупульозно тренувати інтелектуальні знання, створювати стратегії і прораховувати всі свої кроки.

В 1847 році вперше був проведений Перший Чемпіон Світу з гри в шашки. Однак, у той час конкретних правил не існувало, і учасники турніру грали за принципом «ходи як подобається». Першим переможцем чемпіонату став шотландець – Ендрю Андерсон. Після цього подібні турніри почали проходити щорічно.

Ігри шашки сьогодні – це популярна гра не лише серед старшого покоління, але і молодшого. Дорослі і діти з радістю розвивають свої інтелектуальні можливості з допомогою даної гри.

Ігри шашки

Шашки з комп'ютером в режимі on-line.

В пору розвитку цифрової техніки, вам більше не потрібно носити з собою важку дошку з фігурами. Все, що вам потрібно зробити – це зайти на наш сайт і запустити улюблену гру з будь-якого пристрою.

Ігри шашки з комп'ютера онлайн дозволяють вступати в сутички з невідомим супротивником – комп'ютером. Закономірно, що машина думає краще, ніж людина, а саме тому, що вам потрібно буде задіяти всі свої інтелектуальні можливості і постаратися перемогти свій комп'ютер.

Шашки на комп'ютері дозволяють вам налаштувати свою гру так, як вам хочеться. Наприклад, ви можете змінити складність гри – з важкого на легкий і потренуватися. Ігри шашки є однією з найбільш корисних ігор. Це обумовлено тим, що вони здатні розвивати логічне і тактичне мислення.

Ігри шашки з комп'ютером онлайн представлені на нашому сайті широким розмаїттям виглядом і класифікацій. Тільки у нас ви зможете підібрати саме той вид, який вам подобається найбільше. Розвивайте свої інтелектуальні здібності і грайте в своє задоволення в шашки.

Приємної гри!

.
на початок