»

Пазли онлайн

онлайн пазли

Ігри пазли онлайн або «мозаїка» - це яскраві і барвисті шматочки однієї цільної картинки, зібравши які вийде певне зображення. Подібні ігри дуже улюблені дітьми будь-якого віку, адже розвивають не тільки логіку, але й уяву, а також прищеплюють любов до мистецтва та культури.

Кожен шматочок пазла унікальний у своєму роді. Зверніть увагу, що їх вигляд буває різним – класичний, як в цих пазлах, квадрати і довільні більше представлені у віртуальних іграх.

Існує велика кількість пазлів, так, наприклад, можна придбати мозаїку, в якій кілька тисяч елементів. На жаль, в інтернеті дуже важко грати в пазли з великою кількістю шматочків, але кілька десятків – чому б і ні?

На нашому сайті ми спеціально для вас відібрали найкращі, найцікавіші та найяскравіші онлайн пазли, грати буде цікаво не лише дорослим, але і дітям.

Зверніть увагу, що ігри пазли є інтелектуальними іграми, що розвивають логіку і мислення дітей. Завдяки даному виду ігор, діти пізнають світ, збираючи тварин, дізнаються про нові види диких і господарських тварин, про нових місцях по всьому світу, а також проводять більше часу з їх улюбленими казковими героями. На нашому сайті ми підібрали одну з найбільш великих збірок, в якому гри пазли представлені різною тематикою.

Історія створення пазлів

Перші відомості про існування даної гри з'явилися ще у XVIII столітті. Англійський вчитель географії придумав нову систему навчання, наклеївши карти на дошку, і розрізав їх на кілька частин. Для того, щоб учні краще засвоювали матеріал, він заставляв збирати їх по шматочках. Ви не повірите, але цей метод дійсно працював і працює досі. Завдяки цьому методу, учні дійсно швидко запам'ятовували географічні розташування країн, островів, материків, морів та океанів.

Пазли онлайн

Це новаторство в XVIII столітті коштувало дорого, практично цілу зарплату звичайного робітника, але все одно викликало широкий резонанс серед суспільства епохи Просвітництва. З XVIII до XIX століття пазли (класичне назва – «мозаїка») використовувалося більше як навчальний матеріал. Так, за допомогою даної гри учні збирали карти, різноманітні навчальні таблиці, портрети відомих політичних діячів, інтелігентів, інших відомих особистостей і біблійні мотиви. Таким чином, у вигляді гри, діти краще запам'ятовували навчальний матеріал і готувалися до дорослому суспільству.

В подальшому в Сполучених Штатах Америки відбувся прорив, їх почали друкувати на картонці. Завдяки цьому, ігри пазли стали доступними не тільки для дітей багатих сімей, але і для середньостатистичних сімей зі скромним достатком. Завдяки даній грі стався справжнім бум в освітній сфері. Можна сміливо говорити, що подібний винахід принесло величезну користь в еволюції освіти і навчання.

На початку XX століття пазли змінились і були спрямовані не тільки на навчання, але і на ігри. Друкувалися картинки з мультиплікаційними героями, різними пейзажами і репродукціями відомих художників. Ця гра була доступна практично у всіх країнах Європи. У Сполучених Штатах Америки влаштовували цілі турніри, в яких люди поодинці або в команді на швидкість складали пазли.

Цікавий факт, що голландський кримінальний авторитет, творець бандформування Шульц у вільний час від збройних нападів та пограбувань любив збирати пазли.

У Росії пазли з'явилися ще в дореволюційний час (до 1917 року), а після створення Радянського Союзу були відторгнуті і були відсутні до його розпаду. Пазли могли дозволити собі тільки заможні люди в Дореволюційній Росії, тому що привозили їх безпосередньо з Великобританії. Цікавим фактом є і те, що класичне назва в Росії також було відірване, і пазли називалися «мозаїка» або «пузеля».Користь даної гри для дитини

Вчені і педагоги давно оцінили користь збирати пазли для дитини. Це розвиває його інтелектуальні здібності та розширює кругозір. Складаючи пазли, дитина докладає великі інтелектуальні зусилля, щоб зібрати потрібну йому картинку. У вигляді гри, діти покращують логічне мислення, а також фантазію.

На сьогоднішній момент гри пазли доступні не тільки в класичному варіанті, але і завдяки технічному прогресу, у віртуальному. Онлайн ігри пазли на комп'ютері сприяють не тільки покращувати всі ті характеристики дітей, зазначені вище, але й навчають комп'ютерних технологій, що в сучасному світі є дуже важливим.

Зверніть увагу, що для малюків потрібно особливо ретельно підбирати пазли, враховуючи його вік. Приміром, на першому році життя не вимагайте від дитини більшої, що він не зможе осилити за своїм фізичним можливостям. Грайте перед ним, збирайте разом та зацікавте його. Після року краще придбати або вибрати в онлайні пазли, складені з 4-6 деталей. Це повинні бути яскраві деталі нескладної конструкції. До трьох років діти вже здатні акцентувати увагу на від 24 деталях. Не вимагайте від дитини занадто багато, з віком у нього все обов'язково вийде.

Як навчити дитину збирати пазли (віртуальні і класичні)

Почніть збирати пазли з кутів, так дитині буде простіше акцентувати увагу на картинці. Відберіть спочатку куточки, так як їх знайти найлегше. Варто пояснити дитині, що в таких шматочків буде цілих дві плоскі сторони, тому їх потрібно переносити в кут.

Після цього краще зайнятися збором якоїсь однієї сторони, і не важливо правою або лівою. Зібравши дві сторони, вже буде набагато легше доробити центр.

Зверніть увагу, що грати у віртуальні ігри пазли на нашому сайті набагато простіше, адже ви зможете вибрати певний вид для віку вашої дитини і скористатися ігровими підказками. Плюсом таких пазлів є те, що з дитиною постійно говорить вигаданий персонаж, підказуючи йому як просуватися далі.

Приємної гри!

.
на початок