»

Ігри Папа Луї

Ігри Папа Луї

Папа Луї – це головний персонаж популярного американського мультсеріалу «Життя з Луї». Незважаючи на те, що цей мультиплікаційний серіал вийшов ще в далекому 1994 році, за ці роки свою популярність він не втратив, а навпаки, набув нових маленьких шанувальників.

Скажіть, вам подобається готувати різні дивовижні страви, доставляючи задоволення всім членам сім'ї та друзям? Думаю, що будь-яка дівчинка і хлопчик обожнюють не тільки є що-небудь смачненьке, але і готувати. Безумовно, готувати дуже важко і це потребує спеціальних навичок, але ігри Папа Луї готові з радістю надати вам їх.

У цій грі ви будете сьогоденні помічником шеф-кухаря (су-шефом), а потім підніміться по кар'єрних сходах до посади шеф-кухаря. В процесі гри ви дізнаєтеся всі нюанси приготування страв, будете перемішувати, різати, наповнювати, перевертати і інші чисто кухонні процеси. Крім цього, ви також можете спробувати себе в ролі офіціанта, приймаючи замовлення від клієнтів, намагаючись заспокоїти знервованого клієнта і розносити приготовані вами страви.

Ви тільки уявіть захоплені і захоплені крики клієнтів, після того, як ви прийняли замовлення, приготували його на кухні і створили презентацію вашого страви. Пам'ятайте, що на ваших руках лежить відповідальність за те, щоб ваші клієнти були задоволені і приносили дохід вашому коханому закладу.

Разом з татом Луї ви навчитеся готувати масу нових страви: млинці, гамбургери, піцу, готувати різні коктейлі, а ще Луї навчить вас правильно поводитися з кухонними предметами, які також повинні знати своє місце. Будьте обережні, адже все піхви дуже гострі і ви можете випадковим чином поранитися і зупинити процес готування на кухні.

Ігри Папа Луї створені за сюжетної лінії з мультиплікаційного серіалу «Життя з Луї», тому в деяких іграх існує деяка суперечлива сюжетна лінія. Приміром, в одній з ігор абсолютно випадковим і таємним чином відкриється таємна кімната, яка веде в казковий світ, де дуже багато їжі. Однак, не варто розслаблятися, адже їжа не проста, вона жива. Більше того, ця їжа дуже агресивна і вона затягує в цю таємну кімнату не тільки працівників кухні, але і клієнтів. Перед вами – важлива місія: усвідомлено переміститися по таємному порталу в інший світ і спробувати врятувати всіх клієнтів від агресивних бургерів.

Ігри кафе папи Луї

Папа Луї і вся його команда з радістю запрошує всіх, хто хоче спробувати надзвичайно смачну їжу в свій заклад. Потрапивши в цей заклад, ви не тільки спробуєте самі смачні бургери, які тільки існують, але й зможете опинитися в таємному світі, яким править агресивна їжа.

Сюжетна лінія мультсеріалу «Життя з Луї»

Сюжетна лінія мультсеріалу «Життя з Луї» починається з розповіді про маленькому восьмирічного хлопчика, який живе в одному будинку зі своєю численною родиною – мамою, татом, бабусями, дідусями, шістьма братами і п'ятьма сестрами. Це дуже велика родина, в якій постійно твориться хаос.

Даний серіал – це проста історія про життя Луї. Серіал, в деякій мірі, дуже повчальний, адже розповідає про найрізноманітніших життєвих ситуаціях і як з них вийти. Разом зі своїми батькам, Луї, його брати і сестри пізнають світ, з кожним днем дізнаються нову інформацію і діляться нею зі своїми маленькими глядачами.

Всього було випущено три сезони і кілька спеціальних випусків. У першому сезоні режисери і сценаристи знайомлять маленьких глядачів з сім'єю Луї, розповідають про їх проблеми та особливості характеру кожного з них. У другому сезоні, з'являється новий персонаж – Гленн Глен. Це однокласник Луї, який постійно підколює нашого головного героя. Разом з цим, сталося найжахливіше, про що навіть не міг подумати Луї. Наш головний герой потрапляє в літній табір разом з Гленном Гленом і, уявіть, навіть живе з ним в одній кімнаті.

Не витримавши постійних знущань, Луї вирішує втекти і за кілька кроків від волі його зловили і відправили в похід. Разом з Гленном Луї губиться в лісі, після чого вони стають кращими друзями.

У третьому сезоні Луї почав захоплюватися кінематографом і всі свої кишенькові гроші витрачав в кінотеатрі. Його сім'я вирішила змінити порядок речей і подарувала хлопчику відеокамеру. Луї протягом усього сезону знімає свій фільм, хоча це в нього не дуже-то і виходить. Крім цього, Луї починає грати в шкільному театрі, де йому належало вперше у своєму житті поцілувати дівчинку – свою однокласницю. Спектакль пройшов успішно, і, навіть похмурий батько Луї приїхав, щоб подивитися на дебют сина. Після виступу в театрі, Луї отримує в подарунок собаку, про яку так довго мріяв.

Гленн Глен починає заздрити подарунку Луї і знову починає знущатися над ним, ображаючи його собаку. Ще одним досягненням нашого хлопчика стало те, що його взяли в шкільну баскетбольну команду, в якій він, до речі, зовсім не аутсайдер. У Луї виникають проблеми з самооцінкою з-за зайвої ваги.

Персонажі мультфільму «Життя з Луї»

Персонажів у мультфільмі «Життя з Луї» дуже багато, враховуючи те, що у самого головного героя шість братів і п'ятеро сестер. Прізвище головного героя – Андерсон, а родина, відповідно – Андерсон.

  • Луї Андерсон – головний герой мультфільму «Життя з Луї». Луї – маленький, але пухкий восьмирічний хлопчик, про якого ведеться розповідь у серіалі. Наш головний герой, типовий представник американського дитини: захоплюється коміксами, закоханий у свою однокласницю, відчуває дискомфорт через зайвої ваги і ненавидить свого ворога – Гленна Глена за те, що той постійно до нього чіпляється.
  • Енді Андерсон – це батько головного героя. Енді похмурий, грубий і у нього абсолютно відсутнє почуття гумору. Звичайно, адже в його домі твориться справжній хаос з-за великої кількості людей – дружина, бабуся, дідусь, шість синів і п'ять дочок. Енді працює на тракторному заводі в місті, в якому проживає.
  • Ора Андерсон – це мама Луї. Ора – справжня мати-героїня, адже народила одинадцятеро дітей. Мама Луї дуже весела жінка. Її особливість – відмінно грає в бейсбол.
  • Томмі Андерсон – молодший брат Луї. Разом вони проводять багато часу і один раз навіть разом потрапили в літній табір.
  • Гленн Глен – особистий ворог нашого головного героя, в деяких серіях стає його найкращим другом, але потім кпини починаються знову.

Ігри Папа Луї – це цікаві і веселі ігри, в яких ви добре проведете час, повеселитесь і дізнаєтеся багато чого нового.

.
на початок