»

Ігри Майнкрафт

Ігри Майнкрафт

Майнкрафт – це популярна у всьому світі комп'ютерна гра, виконана в жанрі пісочниці. Розробив її шведський програміст Маркус Перссон. Вся гра складається з так званих блоків, тобто всі гравці, ландшафтні елементи, різні ігрові предмети і моби виконані в низькому дозволі 16х16 пікселів. Ігри Майнкрафт – це величезний світ з можливостями, які важко уявити звичайній людині. Варто говорити про те, що сама гра має невелику вагу. Це обумовлено низьким графічним дозволом в 16х16 пікселів.

Дана гра отримала широку популярність у всьому світі. Якщо в 2011 році з'явилася перша бета-версія даної гри для персональних комп'ютерів, то вже в 2014 році дана гра підтримується практично всіма консолями і платформами, в тому числі і мобільними (Android і Apple iOS). Варто уточнити, що якщо раніше гра була доступна тільки для одиночної гри, то на сьогоднішній момент існують версії для мережевий чи локальної гри.

Ігри Майнкрафт дозволяють вам, як гравцю, створювати різні будови і предмети у вигляді блоків, а також робити з ними все, що заманеться, в тому числі і руйнувати. Граючи на спеціальних серверах в многопользовательском режимі, ви можете разом з іншими гравцями створювати неймовірні фантастичні будови.

Дайте відповідь на єдине питання: «Ви ніколи не замислювалися про те, що було б непогано жити в ідеальному світі»? На жаль, сучасні реалії життя показують, що утопічного (ідеального) суспільства просто не існує. Погодьтеся, що іноді дуже хочеться перенестися в абсолютно інший світ, в якому все буде так, як створили саме ви. Ігри Майнкрафт – це саме той продукт, який здійснити всі ваші бажання. Разом з цією комп'ютерною грою ви зможете сконструювати саме той фантастичний світ, у якому самі б хотіли жити.

Сюжетна лінія гри Майнкрафт дуже проста. З'явившись у віртуальному світі, ви будете спостерігати, як твоє рідне місто епічно вибухає. Подорожуючи по світу, ви будете шукати нове місце, де зможете осісти. І ось, нарешті, ви його знайшли! Ваше завдання – відбудувати нове місто так, як ви того бажаєте. Вибирайте стиль на будь-який смак – класика, модерн або готика. Створити всі умови для життя – це тільки одне завдання, адже вам потрібно буде захистити своє населення від різного роду подразників, що теж не просто.

Ім'я головного героя – Стів, ви – молодий підприємець. Ваша першочергова задача – допомогти головному героєві дістатися до місця, де б ви хотіли побудувати нове місто і захистити його від різного роду небезпек. Ігри Майнкрафт дозволяють вам поринути у зовсім інший світ, відчути себе в ролі художника, створюючи новий віртуальний світ на очах у мільйонів інших людей.

Ігри Майнкрафт

Історія розробки MineCraft

Перші кроки до розробки гри, яка вже через кілька років стала бестселером почав робити шведський розробник комп'ютерних ігор і програміст Маркус Перссон в 2009 році. Вже через 2 роки світ побачив першу бета-версію гри для персональних комп'ютерів. Після чого почалася стрімка адаптація під різні платформи та операційні системи:

  • У серпні 2011 року світ побачив першу версію гри Майнкрафт для мобільних телефонів, в жовтні для смартфонів на операційній системі Android, а ще через місяць – для Apple iOS.
  • У травні 2012 року світ побачив цю гру на ще одній платформі – xBox.
  • У грудні 2013 року ігри Майнкрафт були повністю адаптовані під ще одну консоль – PlayStation 3.
  • У 2014 році дана гра була адаптована під нові версії консолей Xbox і PlayStation One 4.

Цікавий факт, що в 2014 році компанія, яка володіла правами на комп'ютерну гру Майнкрафт була продана корпорації Microsoft за 2,5 мільярда доларів США.

Ігровий процес

Ігри Майнкрафт включають в свій ігровий процес всього чотири режими гри – творчий режим, хардкор, виживання і режим пригоди. Кожен з цих режимів ми розглянемо прямо зараз!

Творчий режим

У цьому режимі вам доступні абсолютно всі принади цієї гри. Вся його суть націлена виключно на творчий момент. Таким чином, ви не будете отримувати різного роду уроны від мобів, а всі ігрові предмети будуть відкриті для вас в повному обсязі.

Режим «Хардкор»

Даний режим передбачає під собою ускладнений механізм гри. Так, у вас є лише одне життя, втративши її, світ, побудований вами, буде автоматично видалений. Відмінною рисою цього режиму є неможливість встановлення складності. Єдине, що ви зможете зробити – це включити «мирний режим» і моби будуть відновлюватися набагато повільніше.

Режим виживання

Режим виживання є найбільш класичним, адже саме в ньому вам потрібно буде самостійно здобувати всі необхідні для будівництва ресурси і предмети. З цих предметів ви можете створювати інші предмети, які добути природним способом неможливо. Зверніть увагу, що в режимі виживання існують моби, які в темний час доби обов'язково нападуть на вас. Регулюйте складність гри, включайте або вимикайте «мирний» режим і постарайтеся до першої темряви створити собі притулок. Свого персонажа потрібно час від часу годувати і відновлювати йому здоров'я.

Режимі пригоди

Режим пригоди є одним з найбільш цікавих в даній грі. Цим режимом передбачена можливість створення власних карт. Є також і інші примітні особливості – головоломка блоки можна виключно призначеними для цього інструментами.

Ігри Майнкрафт, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, перенесуть вас в абсолютно інший світ, допоможуть побудувати альтернативну фантастичну реальність, власником якої будете саме ви! Запрошуйте своїх друзів і разом з ними створюйте цілі селища, міста і країни.

.
на початок