»

Ігри Час Пригод з Фином і Джейком

гри час пригод

Час Гри пригод перенесуть нас на Землю УУУ. Тут живуть нерозлучні друзі чарівний пес Джейк і хлопчик Фін, які намагаються долати різні перешкоди і пригоди. Справа в тому, що рівно 1000 років тому згодом страшної атомної війни земляни перетворилися на мутантів, а магія снів стала реальною. Тільки Фінн і Джейк не відчули на собі жодних змін. Гра Час пригод заснована на однойменному мультсеріалі, який вийшов на широкі екрани в 2010 році. Так, у всіх шанувальників телевізійної версії гри Фін і Джейк є можливість знову зустрітися з улюбленими героями і разом пережити низку випробувань.

В іграх Фін і Джейк найголовнішим завданням є врятувати всіх істот, яким загрожує небезпека. Однак це завдання не так вже й проста. Нашим героям доведеться зустрітися з численними труднощами. Навіть у спокійний час Фін і Джейк примудряються знайти для себе пригоди.

Незважаючи що головний персонаж ігор Час пригод, Фін, не особливо розумний, це з лишком компенсується його мужністю і сміливістю. Саме завдяки цим якостям він ставати героєм на своїй планеті. З вашою допомогою йому вдасться підтримати свою репутацію і в черговий раз виплутатися зі складних пасток!

на початок