»

Ігри Фиксики

ігри фиксики

Фиксики – це один з найбільш популярних російських багатосерійних мультиплікаційних фільмів. Вперше на широких екранах Фиксики з'явилися в далекому 2010 році, але до сьогоднішніх днів популярні серед дітей і дорослих. Фиксики – це дуже маленькі люди, що живуть в різних технічних пристроях. Якщо виникла якась поломка, вони з радістю допомагають господареві девайса. Головні герої мультфільму знають в чому проблема і розповідають про це своїм маленьким глядачам. Завдяки Фиксикам діти пізнають пристрою, будь то flash накопичувачі або диски. Крім стандартної технічної інформації, адаптованої для дитячого віку, Фиксики розповідають про те, як же правильно поводитися з приладами, щоб нічого не зламати і не завдати шкоди самому собі.

Цей мультиплікаційний фільм створено на базі якісно гумору, адаптованого для діток, а також з пізнавальною метою. Як ви знаєте, будь-яка дитина цікавиться абсолютно всім, а техніка для нього – це взагалі загадка природи. Їм завжди цікаво як працює комп'ютер, пульт дистанційного управління або холодильник. У кожній серії цього мультфільму сценаристи описують роботу кожного пристрою окремо, що добре розвиває дитину і розширює його кругозір.

Ігри Фиксики

Як вже говорилося вище, мультиплікаційний серіал адаптований для дітей 6-8 років і для того, щоб привернути їх увагу сценаристи не подають сухі факти, а вписують їх у цікавий сюжет. Так, завдяки зрозумілої мови, дітки сприймають інформацію і поповнюють багаж своїх знань.

На нашому сайті ми представили найцікавіші ігри Фиксики для ваших діток. За допомогою них, ви зможете не тільки закріпити знання, отримані з екранів ваших телевізорів, але і захоплююче провести час, збираючи різні деталі або допомагати головним героям Фиксиков лагодити різні пристрої. Ігри Фиксики на сьогоднішній момент є найбільш цікавими і корисними для дітей молодшого віку.

Сюжетна лінія мультиплікаційного серіалу Фиксики

Сюжетна лінія грунтується на сім'ї маленьких людей, що проживають в межах різних пристроїв. Їх головне завдання – при поломці того або іншого пристрою допомогти господареві полагодити його. В жартівливій формі вони розповідають дітям про роботу приладів і про те, як правильно з ними поводитися.

Гра Фиксики

Всього в багатосерійному мультиплікаційному фільмі представлено 9 героїв Фиксиков:

  • Мама і тато – Папус і Мася
  • Їхні діти – Сімка і Нулик
  • Дідусь – Дедус
  • Однокласники Сімки - Фаєр, Ігрек, Шпулі та Верт

Крім Фиксиков, в мультфільмі присутні також люди, в будинку яких і живуть вищеперелічені герої – маленький восьмирічний хлопчик ДимДимыч, його батьки і пес Кусачка.

Ігри Фиксики дозволять вашим діткам, насолоджуючись яскравими, барвистими і цікавими гравцями, пізнавати нову інформацію і застосовувати її на практиці. Таким чином, ігри, представлені на нашому сайті, дозволять вашим діткам розширити кругозір і знання про техніку, яка їх оточує.

Приємної гри!

.
на початок