»

Ігри про динозаврів

ігри динозаври

Ігри з динозаврами здобули надзвичайну популярність в масовій культурі. Незважаючи на шалений інтерес до даних тваринам біологів, істориків та інших науковців, динозаври справді стали народними улюбленцями, адже про них почали знімати фільми, створювати різні мультфільми і серіали, а також відображати їх небезпечну і страшну сутність в іграх.

Цікавий той факт, що ігри динозаври дозволять переміститися в епоху, коли роль людини була настільки мала, що уявити собі це досить важко.

Для того, щоб вижити, «людям» того часу доводилося об'єднуватися в громади, розподіляти між собою обов'язки і ділити продукти полювання. У вас також є унікальний шанс перенестися в часі – 200 мільйонів років назад і побачити проекцію справжнього динозавра того часу. Більш того, flash гри динозаври дозволять вам зробити вибір – стати людиною і, завдяки мезозойским знаряддям праці зробити все можливе, щоб вижити і знищити динозаврів на своєму шляху. Є й інший шлях – стати справжнім динозавром – великим і могутнім. Вибравши останній варіант, ви вже будете протистояти людству, яке кине вам виклик. Щоб вижити, вам також потрібно буде зібрати всю свою волю в кулак і почати оборонятись, винищуючи все і всіх на своєму шляху.

Ігри динозаври

Ігри динозаври, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, відрізняються різноманітністю жанрів. Так, якщо вам чужі бойові битви, ви можете вибрати пригодницький жанр або азартний. Розробники віртуальних ігор про життя динозаврів надають вам широку сюжетну лінію, захоплюючий сюжет і цікаві способи розвитку подій.

Такого ви ніде не побачите, адже саме завдяки іграм, розміщених на нашому сайті, ви зможете впоратися з великим і могутнім динозавром, середній вага якого складає більше тисячі кілограм, всього одним клацанням миші. Всі ігри відрізняються гарною графікою, добре продуманої сюжетною лінією і, звичайно ж, музичним супроводом, який посилює відчуття атмосфери мезозойської ери в кожному з нас. Ігри динозаври приваблюють не тільки дітей, але і дорослих своїм незвичайним процесом гри і цікавим сюжетом.

Увага! Увага! Увага! Полювання на динозаврів – почалася.

Історія виникнення, класифікація та характеристика динозаврів

Вперше динозаври на планеті Земля з'явилися більше двохсот мільйонів років тому, однак проіснували вони хоч і досить великий час, але більше 65-ти мільйонів років тому розпочався незворотний процес їх вимирання. Існування динозаврів доведено речовими доказами, які знаходили історики під час своїх археологічних експедицій. Примітно, що вчені описали більше п'яти сотень різних видів динозаврів, кожен з яких мав свої переваги і, відповідно, недоліки.

Перші відомості про залишках стародавніх динозаврів з'явилися ще в Середньовіччі. Більшість людей різних націй і народів вважали ці залишками дарами богів, думали, що вони несуть у собі цілющі властивості.

Починаючи з XIX століття почалася активна робота археологів у вивченні таких знахідок. Практично щороку вчені з усього світу виступали з доповідями, в яких кожен раз підтверджували факт існування динозаврів, їх надзвичайну силу та особливості.
На сьогоднішній час сучасні дослідники стверджують, що більшість описаних динозаврів, з тих п'яти сотень видів, зазначених раніше, зовсім не існували, а є лише різновидом існуючих на різних етапах життя та еволюції.

Спеціально для вас, дорогі читачі, ми відібрали деякі найбільш цікаві факти з життя динозаврів в мезозойську еру:

 • Останки цих істот були виявлені практично на всіх земних континентах. Останки цих істот були виявлені практично на всіх земних континентах.
 • Під час їх життя на нашій планеті природно-кліматичні умови відрізнялися, тому потрібно стверджувати, що на планеті Земля завжди було тепло.
 • Археологи знайшли скелет динозавра, розміри якого становлять 12 метрів в холці, вага – одна тонна, а обхват грудей – 6 метрів. На сьогоднішній момент це самий великий скелет динозавра, який тільки могли знайти вчені та дослідники.
 • Існувало два види динозаврів – ті, які вживають в їжу м'ясо і ті, які харчувалися виключно рослинними жирами.
 • Деякі динозаври вміли добре бігати, а також існує теорія, що невеликий їх вид і зовсім вмів літати, незважаючи на величезні розміри і велику масу, важко повірити в цю гіпотезу.
 • Динозаври вылуплялись з яєць.

Динозаври в масовій культурі: кінофільмах, мультиках і іграх

Динозаврам присвячено величезну кількість різних кінофільмів, мультфільмів, художній та наукової літератури, і, звичайно ж, комп'ютерних ігор. Ось найбільш відомі літературні твори про динозаврів: Ігор Акимушкин «Стежкою легенд», Владислав Обручий «Плутонію», Артур Конан Дойль «Загублений світ» та інші. Примітно, що останній роман «Загублений світ» не один раз був екранізований.

Перші фільми про динозаврів з'явилися на початку XIX століття. Починаючи з цього часу, динозаври в кінематографі здобули надзвичайну популярність. Ось найбільш популярні з них:
Кінофільми:
 • Динозавр Герті / Gertie the Dinosaur (США 1914 року, Режисер: Уінзор Маккей)
 • Три епохи / Three Ages (США 1923 року, Режисер: Бастер Кітон, Едвард Ф. Клейн)
 • Загублений світ / The Lost World (США 1925 року, Режисер: Гаррі О. Хойт, Вілліс о'браєн)
 • Кінг-Конг / King Kong (США 1933 року, Режисер: Меріан К. Купер, Ернест Б. Шодсак)
 • Син Конга / The Son of Kong (США 1933 року, Режисер: Ернест Б. Шодсак)
 • Годзілла/ ゴジラ (Godjira or Gojira) (Японія, 1954 року народження, Режисер: Ісіро Хонда)
 • Король-динозавр / Dinosaur King (США 1955 року, Режисер: Берт А. Гордон)
 • Загублений світ / The Lost World (США 1960, Режисер: Ірвін Аллен)
 • Парк юрського періоду / Jurassic Park (США, 1993, Режисер: Стівен Спілберг)
 • Острів Раптора / Raptor Island (США 2004 року, Режисер: Стенлі Ісаак)
Мультиплікаційні фільми і мультсеріали:
 • Земля до початку часів / The Land Before Time (США, Ірландія 1988 року, Режисер: Дон Блут)
 • Ми повернулися! Історія динозавра / we're Back! A Dinosaur's Story (США 1994 року, Режисер: Філ Nibbelink, Саймон Уеллс, Дік Зондак)
 • Динозавр / Dinosaur (США 2000 року, Режисер: Ерік Лейтон, Ральф Зондак)
 • Льодовиковий період 3: Ера динозаврів / Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (США 2009 року, Режисер: Карлос Салдана, Майк Трумейер)
 • Земля до початку часів / The Land Before Time (США 1988 року — 2007 рік, 26 серій)
 • Денвер, останній динозавр / Denver, the Last Dinosaur (США 1988 року, 52 серій)
 • Динозаврик Урмель / Urmel Aus Dem Eis (Німеччина 2006 року, Режисер: Райнхард Клоосс, Хольгер Таппе)
 • Похід динозаврів / March of the Dinosaurs (Великобританія, 2012), Режисер: Метью Томпсон

Ігри динозаври перенесуть вас в страшний час. Час, в якому роль звичайної людини істотно мала. Вам належить вибір – яку сторону прийняти: стати звичайним доісторичним людиною або могутнім динозавром, истребляющим все на своєму шляху. Вибір залишається за вами, а зараз – вперед на полювання за динозаврами!

Приємної гри!

.
на початок