»

Ігри Гравити Фолс

Ігри Гравити Фолс

Ви любитель таких пригод, від яких серце йде в п'яти? Тоді ігри Гравити Фолс – це саме те, що вам потрібно! Неймовірні пригоди сталися тоді, коли близнюки Діппер і Мейбл вирішили навестися свого дідуся в містечку з таємничою назвою – Гравити Фолс. Близнюки перший час жахливо нудьгували, поки не зрозуміли, що не все так просто в цьому місті. Діппер і Мейбл не розгубилися і вирішили розібратися з цією нечистю своїми методами. Після цього вони знаходять старий і таємничий щоденник, в якому описані абсолютно всі надприродні істоти, які проживають у цьому містечку. Саме завдяки цьому щоденнику, Діппер і Мейбл змогли протистояти тим страшним силам, які оголосили на них полювання.

Тепер і у вас є можливість потрапити в цей же таємничий містечко і разом з братами кинути виклик всьому тому, що приносить зло людству. Ігри Гравити Фолс виконані в жанрі динамічних бродилок, в яких ви будете подорожувати по таємничому містечку, винищувати надприродних істот і заробляти очки. Пам'ятайте, що перед вами буде стояти чітке завдання, виконавши яку, ви зможете перейти на наступний рівень, який буде ще складніше від попереднього. Крім цього, розробники ігор Гравити Фолс представили й інші жанри: логічні ігри, в яких вам потрібно буде розгадувати загадки, ігри на уважність, в яких вам потрібно буде шукати різноманітні предмети, щоб Діппер і Мейбл зуміли врятуватися від міфічних істот та інші.


Ігри Гравити Фолс

Персонажі Гравити Фолс


  • Діппер Пайнс – головний герой мультсеріалу і ігор Гравити Фолс. Хлопчику всього дванадцять років, але він вже зіткнувся з надзвичайними труднощами, потрапивши в загадкове містечко.
  • Мейбл Пайнас – сестра-близнюк Диппера і їй також дванадцять років. Мейбл пишається, що вона старша Диппера, тому що народилася на п'ять хвилин раніше, ніж він. Разом зі своїм братом Мейбл розгадує загадку таємничого і містичного містечка Гравити Фолс.
  • Стенфорд Пайнас – це двоюрідний дідусь близнюків, який проживає у містечку. У нього свій магазин сувенірів і він дуже любить гроші.

Гравити Фолс – це цікаві та динамічні ігри, за допомогою яких ви не тільки весело проведете час, але і знайдете нових друзів, розгадаєте загадку таємничого містечка, а також допоможете його жителям врятуватися від нав'язливих і дуже шкідливих надприродних істот.

.
на початок