»

Ігри Кік Бутовський

ігри Кік Бутовський

Зірвиголова Кік Бутовський – це популярний мультиплікаційний фільм, в якому головний герой Кларенс «Кік» Бутовський – хлопчик, який обожнює екстрим, бореться з одноманітним і нудним життям, розважаючись разом зі своїми друзями. Його кращі друзі – це товстенький хлопчик Гюнтер, старший брат Бред і молодша сестра Бріана.

Ігри Кік Бутовський побудовані на головній сюжетній лінії мультиплікаційного серіалу. У ній головний герой намагається зробити кожен свій день особливим і в цьому йому допомагають не тільки найкращі друзі і родичі, але і скейт «Синій» та велосипед «Пила».

Кожен день Шибайголови «Кік» Бутовського наповнений адреналіном, і ми пропонуємо відчути всі ці емоції разом з ним. На нашому сайті ми відібрали найкращі ігри Кік Бутовський, завдяки яким ви зможете стати справжнім екстремалом.

Ігри Кік Бутовський

Сюжетна лінія

Як вже говорилося вище, сюжетна лінія даного багатосерійного мультиплікаційного фільму розповідає про маленького хлопчика, якого звуть Кларенс Бутовський, а його прізвисько – «Кік». Сюжетна лінія розвивається на захопленні цього молодого людини экстримемом. Кларенс Бутовський не може всидіти на місці, йому обов'язково треба кудись бігти, щось робити і осягати нові горизонти. У цьому йому допомагають його вірний друг – товстун Гюнтер.

Головною метою свого життя Кларенс «Кік» Бутовський вважає боротьбу з буденністю. Він намагається урізноманітнити кожен момент свого життя. По істині закоханий в екстрім «Кік» щодня придумує якісь нові трюки та намагається втілити їх у життя.

Персонажі в мультиплікаційному серіалі Кік Бутовський

  • Кларэнс «Кік» Buttowski – це десятирічний хлопчик, головний герой багатосерійного мультиплікаційного фільму Кік Бутовський. Як вже говорилося вище, Кларэнс цінує в житті екстрим і розвага, хлопчик не любить сидіти на місці і щодня намагається зробити що-небудь нове. «Кік» невеликого зросту. Улюблений одяг – блакитний комбінезон з яскравими смугами на рукавах, носить також шолом, черевики і рукавички. Дата народження – 24 лютого 2007 року.
  • Гюнтер – кращий друг Кларэнса. Саме він допомагає «Кіку» у всіх його починаннях, однак, сам же не сильно проявляє ініціативу в екстримі. Зв'язок між Гюнтером і Кларэнсом дуже сильна, навіть в одній із серій, «Кік» підставив своє плече перед алігатором, щоб той не вкусив сплячого Гюнтера. Гюнтер Магнусон старше Кларэнса Buttowski на 2 роки, по комплекції міцніше і більше.
  • Кайл Buttowski – двоюрідний брат Кларэнса Buttowski. Незрозуміла особистість. Кайл на 3 роки старше «Кіка» і дуже любить поїсти.
  • Бред Buttowski – старший брат «Кіка». Вік – 16 років. Кожну серію намагається зачепити молодшого брата, але перемагає далеко не завжди. Вважає себе сильнішим і розумнішим Кларэнса. Однак, «Кік», у свою чергу, кожну серію доводить зворотне.
  • Брі Buttowski – молодша сестра «Кіка». Вік – 9 років. Постійно знущається над старшими братами. Любить відчувати у конкурсах краси і не терпить, коли хтось інший знущається над Кларэнсом Buttowski.

Гра Кік Бутовський

Ігри Кік Бутовський, розміщені на нашому сайті, дозволять вам зануритися в досконалої інший вимір – світ екстриму і гострих відчуттів. Разом зі своїми вірними друзями і родичами ви кожен новий рівень будете осягати нові висоти.

Приємної гри!


.
на початок