»

Ігри Дісней

дісней ігри

Уолт Дісней – найбільший мультиплікатор, заснував свою власну студію по виробництву мультиплікаційних фільмів у 1923 році разом зі своїм братом Роєм. Самим першим мультфільмом став «День Аліси на морі», представлений в 1924 році. На Диснеївських мультфільмах виросло не одне покоління дітей і ростуть до сьогоднішнього часу. Всі мультиплікаційні фільми, будь то повнометражні або короткометражні, володіють неймовірною енергією симбіозу хорошого почуття гумору і якісної графіки. Мультики та ігри Дісней б'ють всі рекорди хіт-парадів і різних рейтингів, а їх герої стають популярними на весь світ. Русалочка, Дональд Дак, Сильвестр і Твіті, Бембі, Пінокіо, Попелюшка і Пітер Пен, Алладін і Тарзан і багато інших, а також більш сучасне покоління – Шрек, Кіт у чоботях, Ральф, Вольт і Рапунцель. З роками якість диснеївських мультфільмів стає все краще.

Кожен мультиплікаційний фільм, випущений студією Уолта Діснея стає бестселером з мільйонами шанувальників по всьому світу. Закономірно, що слідом за вдалими мультфільмами йдуть ігри Дісней. Спеціально для вас наша редакторська група відібрала для вас найбільш якісні і кращі ігри на будь-який смак і жанр. Так, у вас є унікальна можливість відчути себе Мауглі, літаючим з гілки на гілку, Міккі Маусом, маленьким мишеням, грає у футбол або складывающим пазли або відважним псом Вольт, місією якого є порятунок планети? У всі ці ігри та інші у вас є можливість пограти на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Дісней Ігри

Історія створення мультиплікаційної студії Уолта Діснея.

Всю довгу історію мультиплікаційної студії Уолта і Роя Діснеїв можна умовно розділити на три етапи – довоєнна, до і після смерті Діснея. У довоєнний час ґрунтуються студія в 1923 році в Лос-Анджелосе, США і починається виробництво перших мультиплікаційних фільмів. Так, з'явилися «Аліса в Країні чудес», «Міккі Маус», «Параходик Віллі». У 1929 році з'являється цикл мультфільмів «Забавні симфонії» в якому з'явилися відомі до сьогоднішнього часу герої – Дональд Дак, Гуфі, Гидке каченя і інші. Під час Другої Світової Війни в 1940 році вийшов один з перших повнометражних мультиплікаційних фільмів – «Піноккіо».

Наступний етап – до смерті Діснея. Він починається з 50-х років минулого сторіччя. В цей час студія працює над новими мультфільмами, такими як «Попелюшка», через три роки в 1953 з'являється повнометражний мультик «Пітер Пен», підривають всі рейтинги, після чого з'являється ряд всесвітньо відомих мультиків – «Принцеса і жебрак», «101 далматинець» і «Спляча Красуня».

В 60-х роках почався третій етап розвитку студії, що триває до сьогоднішнього часу. У 1966 році помирає Уолт Дісней і компанія переходить до його брата – Рою. Студія стає найкасовішою серед інших Голлівудських студій, відкриваються та купуються нові кіностудії, The Walt Disney Company на піку своєї популярності виробляє нові мультфільми, які б'ють всі рекорди – «Аладін», «Красуня і чудовисько» (нова версія), «Русалонька» (нова версія), «Король Лев», «Пакахонтас» і багато інших.

Дісней Ігри

Компанія знаходиться на піку популярності, її прибутки постійно зростають, особливо після виходу найбільш касових фільмів – «Пірати Карибського Моря: Прокляття Чорної Перлини» та спільний проект зі студією Pixar «У пошуках Немо».

На сьогоднішній момент компанія не перестає працювати в напрямку створення не тільки мультиплікаційних, але і звичайних класичних фільмів. Будучи творцем десятків світових визнаних героїв, студія Уолта Діснея заслуговує належної уваги.

Ігри Дісней, розміщені на нашому сайті, дозволяють на деякий час стати вашим улюбленим героєм. Пройти шлях від початку і до кінця, розгадувати складні загадки і ребуси, складати пазли і прикрашати улюблених героїв, стати на час Русалкою і плавати по широких просторах морських глибин або в ролі маленької рибки Немо шукати шлях додому. І все це абсолютно безкоштовно і не вимагає реєстрації.

Приємної гри!

.
на початок