»

Ігри ферма

ігри ферма

ви любите вирощувати щось на городі, а потім збирати врожай, годувати тварин і будувати будівлі? Тоді ігри ферма, що є на сьогоднішній момент в тренді, допоможуть вам здійснити ваші мрії! Завдяки нашому сайту ви зможете підібрати саме той вид гри, який вам подобається. Ставши господарем свого маленького ділянки, ваше основне завдання – за будь-якої погоди доглядати за своїм урожаєм і тваринами. Не допускайте до них шкідників і змагайтеся з господарями сусідських ділянку. Можливо, вам навіть доведеться потай від усіх вночі зіпсувати урожай сусіда або щось вкрасти.

Чим більше ви приділяєте часу своїй ділянці, тим більше його буде. Збираючи врожай, у вас є можливість продавати його на ринку. Після цього – купуйте нові насіння і вирощуйте ще більше врожаю.

Також у вас є унікальна можливість за допомогою зароблених грошей розширювати своє власне господарство, адже чим воно більше, тим більше ви зможете вирощувати різних культур і тварин.

Ігри ферма

На наших фермах сонце і літо – цілодобово, кури несуться протягом усього дня, а огірки дозрівають практично за п'ять хвилин. Вам здається це нереальним? Ні, це цілком реально, граючи на нашому сайті у ферму.

Ігри ферма абсолютно безкоштовно і без реєстрації допоможуть вам поринути у зовсім інший світ. Тут ви зможете збирати мед, вирощувати свій сад, купувати і модернізувати потрібне обладнання, стати професійною дояркою і доїти молоко, а також перетворитися в курочку і висаджувати яйця.

Про фермі

Перший пік популярності ігри даного жанру отримали в далекому 2008 році. На сьогоднішній момент ці ігри не тільки не втратили колишню популярність, але і знайшли зовсім новий вид. Внаслідок прогресу, ігри ферма з'явилися у всіх популярних соціальних мережах (Вконтакте, Однокласники, Facebook та інші), а також створені мобільні додатки. З ними грати в ферму можна в будь-який зручний для вас час у будь-якому місці. Ферма сьогодні – це продумана з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом гра, популярна не тільки серед дітей, але і дорослих.

Як почати гру в класичну ферму?

Перше, що вам потрібно зробити – це вибрати відповідну гру на нашому сайті. Якщо ви обрали класичну ферму, то почати потрібно з посадки насіння певних культур і чекати поки вони виростуть. Рослини низьких рівнів ростуть від декількох секунд до 1-5 хвилин. Зверніть увагу, що краще збирати врожай по закінченню терміну, інакше він зів'яне і буде непридатним. Витративши гроші і не зібравши врожай, ви втратите свій прибуток і доведеться повторювати весь процес назад.

Незважаючи на те, що ферма – це гра, але в деякому роді вона є економічним симулятором. Весь зібраний урожай у вас є можливість продати на ринку, щоб купити нові насіння рослин. Зверніть увагу на ринкові відносини. Виставляйте на продаж тільки той урожай, який зараз потрібно, інакше ви його не продасте. Слідкуйте також і за яку ціну вашого товару, виставивши занадто високу ціну, є ймовірність що рослини не будуть куплені.

Спочатку ігри у вашому арсеналі буде доступна тільки лопата. Працювати ній зручно до тих пір, поки ви не почнете розширювати площу свого господарства. Ігри ферма на нашому сайті представляють можливість продажу застарілих речей і придбання нового удосконаленого обладнання.

Деякі ігри на нашому сайті дозволяють укладати договори з іншими гравцями. Таким чином, ви зможете підписати договір з якимось закладом громадського харчування і постачати їм продукти. В договорі чітко вказано терміни та кількість поставки. Таким чином, якщо ви не будете доставляти вчасно певну кількість замовленої продукції, то договір буде розірвано, а потенційні клієнти не звернуть на вас увагу.

Гра ферма

Крім цього, ігри ферма надають можливість будувати свої власні фабрики і заводи. Побудувавши якісний завод і постійно покращуючи його обладнання, ви зможете стати справжнім монополістом у своїй справі.

Пам'ятайте, що на ваш урожай і тварин постійно будуть полювати хижаки – ведмеді, зайці, лисиці та вовки. Навідуйтеся частіше на свою ферму і виганяйте їх геть.

Чому варто грати в ферму на нашому сайті?

Ми відібрали кілька причин: чому грати в ферму стоїть на нашому сайті:
  1. Найбільший вибір ігор на цю тему.
  2. Абсолютно безкоштовно і без реєстрації.
  3. Доступ до ігор 24 години на добу, сім днів на тиждень.
  4. Ми відібрали найкращі у своєму роді ігри ферма.
  5. Постійні оновлення нових ігор.

Почати грати в ферму на нашому сайті ви можете прямо зараз абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Побудуйте своє господарство, займіться бізнесом і стати монополістом в своїй сфері.

Приємний ігри!

.
на початок