»

Ігри Ліло і Стіч

ігри Ліло і Стіч

Ви все життя хотіли потрапити на Гаваї і відірватися, але не було можливості? Тепер можливість є, та ще й з улюбленими мультиплікаційними героями від студії «Дісней» - Ліло і Стичем. З цього моменту ви поринете в абсолютно іншу атмосферу – атмосферу тепла, добра і захоплюючих історій Ліло і Стіча. Опинившись в чудовому кліматі, вас будуть супроводжувати незабутні історії та пригоди з улюбленими мультиплікаційними героями. В першу чергу ви познайомитеся з їх головними представниками – Ліло і Стіч. Познайомившись зі Стичем, маленька дівчинка подумала, що перед нею стоїть маленька собака з вухами, як у кажана.

Як виявилося, Стіч насправді є інопланетянином і штучно створеною істотою одним вченим. Синє істота настільки небезпечно, що його навіть оголосили у всегалактический розшук і запропонували грошову винагороду всім тим, хто зможе доставити Стіча назад на батьківщину.

Інопланетне творіння було запрограмовано таким чином, що він готовий тільки вбивати. Лило не знала про ці властивості і, завдяки своїй любові, у неї вийшло змінити його характер і позбавити від страхів.

Ігри Ліло і Стіч, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, дозволять вам вибрати саме ту гру, яка зацікавить вас найбільше. Так, вибравши гру з жанру Action, ви вступите в динамічні баталії разом зі своїми улюбленими мультиплікаційними героями і намагаються виграти боротьбу з іншими інопланетними істотами. Крім цього жанру, ви також можете вибрати пазли, інтелектуальні ігри – головоломки, а також розмальовки.

Ігри Ліло і Стіч

Сюжетна лінія мультиплікаційного фільму Ліло і Стіч

Сюжетна лінія заснована на головних героях – Ліло і Стіч, які зустрілися випадково на Гавайських островах. Злий вчений по імені Джамба не санкціоновано створив інопланетне істота під номерним знаком – 626. До речі, цікавим фактом є те, що за задумом режисерів і сценаристів мультиплікаційного фільму «Ліло і Стіч» номерний знак спочатку повинен був бути 666, але внаслідок певних подій цей номер був змінений.

Стіч під номером 626 біжить на планету Земля, а інші істоти оголошують його в розшук і починають на нього полювання. Опинившись у притулку для собак, Стіч створив план, щоб вибратися з нього, і, прикинувшись псом, втирається в довіру до Лило. Ця маленька дівчинка страждала з самого дитинства: батьки її загинули, її старша сестра працює і стосунки з нею не найкращі, так і зі своїми ровесниками Лило теж не може знайти спільну мову. Побачивши Стіча, дівчинка відразу побачила в ньому свого друга і забрала до себе додому.

Тим часом мисливці не змирилися з думкою, що експеримент під номером 626 можна приборкати і починають на нього вже більш серйозне полювання. У свою чергу, Лило зробила неможливе і подружилася з інопланетним істотою. Разом вони перемогли Джамбу і Пликли.

Герої мультика Ліло і Стіч

  • Стіч – головний герой мультиплікаційного серіалу «Ліло і Стіч». За своєю природою був створений для того, щоб вбивати і руйнувати, але внаслідок спілкування з дівчинкою Лило змінився.
  • Лило – маленька дівчинка, що проживає на Гавайських островах разом зі своєю сестрою. Дівчинка дуже ексцентрична і імпульсивна. Це обумовлено тим, що у неї було досить важке дитинство: її батьки загинули, з сестрою вона ніяк не може знайти спільну мову, так і з ровесниками теж взаємини йдуть не кращим чином. Займається танцями і фотографією, любить тварин.
  • Джамба – професійний інженер і творець експерименту 626 (тобто Стіч). Добрий, але брехливий і хитрий. Був відправлений інопланетної системою на планету Земля на пошуки Стіча.
  • Агент Пликли – співробітник Джамбы. Разом з ним він був відправлений на землю на пошуки експерименту 626. Любить багато говорити. Боягуз.

Факти про мультику та іграх Ліло і Стіч

Анімаційний фільм «Ліло і Стіч» - це 42-й повнометражний мультиплікаційний фільм від студії «Дісней». За час прокату цього мультика, було зібрано 127 мільйонів доларів США по всьому світу. На широких екранах критики не настільки адекватно, скільки із захопленням зустріли «Ліло і Стіч». Російський критик назвав цей мультфільм чи не найкращим повнометражним мультиплікаційним фільмом десятиліття. Після нього, виходило продовження, однак, воно не викликало тільки широкого резонансу як перша частина.

  • Як вже говорилося вище, спочатку експеримент в особі Стіча повинен був носити номер 666, але пізніше був змінений на 626.
  • У мультфільмі вирізали сцену, коли Стіч вкрав Боїнг і випадково гине улюблена рибка Лило. Після подій 11-го вересня у Сполучених Штатах Америки цю сцену було вирішено вирізати.
  • Більшість саундтреків – це пісні Елвіса Преслі.

Ігри Ліло і Стіч дозволять вам разом з улюбленими героями побувати тим, ким ви давно мріяли: винищувати інопланетних істот, подорожувати та пізнавати нові простори Гавайських островів разом з Ліло і Стичем.

Приємної гри!

.
на початок