»

Ігри про драконів

Ігри Дракони

Якщо вірити вченим, то стародавні ящери вимерли мільйони років тому, задовго до появи першої людини. Але якщо це дійсно так, то звідки в старих казках і міфічних легендах виникли згадки про драконів?! Величезні крилаті створення, дихають димом і вогнем, з силою і міццю яких мало хто може зрівнятися, здавна охороняли старовинні замки і незліченні скарби. І саме вам належить кинути їм рішучий виклик!

Ігри дракони – це барвистий і динамічний бій, в якому вам знадобляться всі ваші знання та вміння. Обирайте самі: боротися проти драконів, або битися з ними в одній команді. У першому випадку вам доведеться жорстоке і криваве протистояння, у другому – баталія пліч опліч з вірним і надійним союзником.

Чарівні і фантастичні світи завжди приваблювали людину. Різноманітність міфічних чудовиськ приємно розбурхує уяву: ельфи, орки, демони, мінотаври, і, звичайно ж, прекрасні і страшні дракони. Це грізні воїни і могутні супротивники, але якщо вам одного разу вдасться приручити дракона, то ви разом ви створите віртуозну і непереможну команду.

Ігри дракони відрізняються яскравою графікою, великою кількістю місій, ландшафтів і несподіваних завдань. Вирушайте в довгий і небезпечну подорож, боріться з вогнедишними ящерами, стріляйте в них з вогняних катапульти або спробуйте стати спритним і безстрашним наїзником на драконі. Доведіть усім, і в першу чергу самому собі, що ви здатні підкорити цих безстрашних і непереможних містичних чудовиськ!


Ігри дракони

Дракони в міфах і легендах

Старовинні міфи і легенди народів світу обов'язково містять сказання про драконів – величезних і безжальних крилатих ящерах, які одним лише подихом знищували цілі поселення. І хоча сьогодні ми не надто віримо у їхнє існування, легенди про драконів неймовірно живучі.

Згадайте російські народні казки: у них обов'язково фігурує триголовий Змій Горинич, найлютіший ворог російських богатирів, якого неодмінно треба перемогти. У переказах американських індійців червоною ниткою вплетені історії про літаючих ящерах, як про символ загрози, вторгнення ззовні, і завоювання їх споконвічних земель. Ну а всім відомі східні дракони, мудрі, благородні, досі присутні в офіційній символіці Китаю та ряду інших азіатських країн.

Безліч сучасних традицій беруть свій початок з легенд про драконів. У східних країнах його завжди шанували як бога врожаю, і приносили йому багаті дари, щоб рік був ситним і родючим. В Індії, Японії та Греції часто зображують водних драконів, які охороняють моряків в дорозі і захищають їх від різних несподіванок. А у В'єтнамі, Таїланді та Китаї до цих пір проводяться щорічні паради, в яких лялька червоного дракона завжди є центровою фігурою і головною дійовою особою.

Ігри дракони для дітей

Ігри дракони – це дуже популярна категорія флеш ігор, в які із задоволенням грають діти будь-якого віку. Вони таять у собі багато несподіваних поворотів сюжету, цікавих місій і незвичайних завдань, підходять як для хлопчиків так і для дівчаток. Ваша дитина буде надовго захоплені ігровим процесом і залишиться в повному захваті по завершенню всіх завдань.

Що ж уміють дракони в іграх он-лайн?

  • Грати в футбол, в тому числі драконьими яйцями і власними головами;
  • Блукати в лабіринті і шукати з неї вихід, під чуйним управлінням вашої дитини;
  • брати Участь в гонках на виживання в самих фантастичних видах транспорту;
  • Вирішувати прості задачки і навчати вашого малюка письма і рахунку;
  • Охороняти прекрасних принцес або незліченні багатства і битися з доблесними лицарями;
  • Подорожувати по чарівному лісі і збирати артефакти;
  • Допомагати вашій дитині розфарбовувати картинки або збирати пазли;
  • Та багато-багато іншого.

Вибирайте ігри дракони на нашому сайті та пориньте в нову, привабливу і чарівну атмосферу!

.
на початок