»

Ігри Міккі Маус

ігри Міккі Маус

Міккі Маус – це вигаданий персонаж, створений Волтом Діснеєм в 1928 році. Це ж час призначено офіційним Днем народження маленького дотепного мишеняти. Цікавим фактом є те, що до 1947 року озвучкою цього вигаданого персонажа займався персонально Волт Дісней, але із-за хвороби перестав займатися його озвученням.

Міккі Маус – маленький мишеня з людськими ногами і можливістю розмовляти. Його головною характеристикою є – червоні шорти, жовті черевики і білі рукавички. На сьогоднішній момент цей персонаж є найбільш популярним мультиплікаційним персонажем у всьому світі. Серіали та кінофільми перекладені майже на всі мови світу і були показані у всіх країнах.

Міккі Маус – герой не одного жанру. Його образ фігурує не тільки в оригінальному мультиплікаційному серіалі, але і в коміксах, фільмах, розважальних та відео іграх. Цікаво, що на алеї слави в Лос-Анжелесі розміщена справжня зірка з ім'ям Міккі Мауса.

Ігри Міккі Маус

Красивий і дотепний мишеня Міккі Маус зі свого народження і до сьогоднішніх днів є одним з найбільш популярних мультиплікаційних персонажів сучасності. Спеціально для вас на нашому сайті ви знайдете різноманітні ігри Міккі Маус: пазли, розмальовки, головоломки, динамічні аркади і інші жанри. Завдяки іграм, розміщених на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, ви зможете допомогти своєму улюбленому героєві збирати різні предмети, пограйте разом з іншими діснеївськими персонажами в спортивні ігри чи допоможете Міккі Маусу зібрати портрет своєї коханої Мінні Маус у пазлах. Запрошуємо вас приєднатися до незабутнім і динамічним пригоди Міккі Мауса та його друзів!

Опинитися в чарівному і барвистому світі диснеївських мультфільмів може кожен. Все, що вам для цього потрібно – це персональний комп'ютер, сайт game-play.com.ua і прекрасний настрій. Вибирайте улюблені ігри Міккі Маус і вперед у світ цікавих та інтерактивних розваг.

Історія створення персонажа Міккі Мауса

Як вже говорилося вище, офіційною датою народження Міккі Мауса є 18 листопада 1928 рік. На сьогоднішній момент Міккі Маусу вже 85 років, але за цей час він не втратив колишньої популярності.

В 1928 році власник студії з виробництва мультиплікаційних фільмів Уолт Дісней втратив права на свого попереднього персонажа – кролика Освальда. Внаслідок цього події, Уолт придумав нового персонажа – Міккі Мауса. Минуло небагато часу, як маленький мишеня підкорив не тільки мультфільми, але і серіали, комікси та ігри Міккі Маус.

Мультиплікатор, який займався розробкою дизайну мишеняти стверджує, що довго експериментував з його видом і пропонував Уолту різні варіанти: жаба, кошеня, щеня і інші, але всі вони були відкинуті. Сам Уолт Дісней стверджує, що вибрав мишеняти лише тому, що на його попередній роботі було так багато мишей, що він вирішив приручити одного.

Мультиплікаційний серіал «Клуб Міккі Мауса»

У 2006 році світ вперше побачив мультиплікаційний серіал «Клуб Міккі Мауса». Саме в цьому серіалі ви зможете побачити свого улюбленого персонажа, його вірних друзів: Дональд Дак, Дейзі Дак, Гуфі, Плуто і кохана Міккі Мінні Маус.

Сюжетна лінія полягає в тому, що на початку кожної серії мишеня Міккі і його друзі стикаються з певною проблемою і протягом всієї серії вирішують її. Серіал є пізнавальним і цікавим для діток, тому що в жартівливій формі він розвиває інтелектуальні здібності і кругозір дитини.

Цікаві факти про Міккі Мауса

Персонаж з більш вісімдесятирічної історією має велику кількість цікавих фактів. Ось деякі з них:

  • Логотип персонального каналу Disney створений в стилі Міккі Мауса, а точніше використовується контур голови.
  • Міккі Маус – це не перший мишеня Уолта Діснея, першим був мишеня Мортімер, але із-за відсутності фінансування і підтримки публіки він пішов на пенсію.
  • Вуха Міккі Мауса є особистим брендом студії Disney, це показано навіть у мультфільмах, коли мишеня повертає голову – його вуха залишаються на місці.
  • Під час Другої Світової Війни використовувався питання: «Who is Mickey Mouse?» для того, щоб виявити німецьких шпигунів.
  • В одному з повнометражних фільмів роки вважаються «від різдва Міккі Мауса».
  • Американський художник випустив книгу, в якій зобразив життя Міккі. Книга на сьогоднішній момент є раритетом і її дуже складно знайти.

Запускайте гри Міккі Маус і разом з улюбленим мультиплікаційним героєм пориньте у казковий світ Уолта Діснея. Тільки з нами і з Міккі Маусом ви зможете весело провести час за пошуком предметів, розфарбовування картинок або динамічних гонках з улюбленими героями.

Приємної гри!

на початок