»

Ігри Хокей

Гри Хокей

Якщо ви фанат хокею, професійний спортсмен або просто любитель поганяти шайбу з друзями, то ви неодмінно оціните гри хокей, які представлені на нашому сайті. Озброюйтесь ключкою, надягайте захисні щитки та яскраву спортивну екіпіровку, і вперед, на віртуальну хокейний майданчик!

Прекрасна графіка, зручне управління і різноманітна тематика ігор дозволять вам відточити швидкість реакції, миттєво приймати потрібні рішення і влаштувати справжнє льодове побоїще! Приміряйте на себе роль нападника, воротаря або хокейного тренера і приведіть свою команду до перемоги в міжнародному чемпіонаті!

Хокей – це один з найбільш популярних видів спорту на нашій планеті. Дорослі і діти, хлопчики і дівчатка, австралійці і канадці - всі із задоволенням грають у хокей, як в реальному, так і віртуальному світі. Це відмінний спосіб провести вільний час з користю і отримати ні з чим незрівняне задоволення від процесу гри.

Ігри хокей, в які можна грати онлайн та без реєстрації, користуються величезним успіхом у дорослих, підлітків і навіть у маленьких дітей. Ви можете вибрати будь-яку команду: реалістичну лігу КХЛ, героїв популярних мультфільмів або забавні балакучі голови, і зробити все можливе, щоб перемогти противника в захоплюючому віртуальному чемпіонаті.

Якщо ж ви новачок в хокеї – не біда! Пройдіть кілька тренувальних змагань, навчитеся правильно тримати ключку, відбивати атаки і наносити удари, і ви самі не помітите, як станете одним з найкращих гравців Національної Хокейної Ліги.


Гри хокей

Види хокею

незалежно від свого виду, хокей – це командна гра. Високі і високі спортсмени-хокеїсти демонструють злагоджену роботу на полі, справжній командний дух і ювелірну точність подачі шайби. Але не всі знають, що крім класичної і всім відомої гри існують ще й інші види хокею.

Всього існують три основних види хокею:

 • Хокей з шайбою
 • Хокей на траві
 • Хокей з м'ячем

найпопулярніший з них, це, звичайно, хокей з шайбою. Гостра і динамічна гра проходить на льодовій арені, а хокеїсти ведуть боротьбу на спеціальних хокейних ковзанах. Суперники по командам не соромляться використовувати силові прийоми, в результаті чого під час матчу досить часті спортивні травми. Хокей з шайбою особливо популярний в Канаді, Росії, Словаччини та інших європейських країнах.

Хокей з м'ячем також називають «російський хокей» або «бенді». У нього теж грають на льодовій арені і на ковзанах, але замість шайби гравці намагаються потрапити по невеликому пружному м'ячу. Воротарі в цьому виді спорту не мають ключок, а гравці екіпіровані більш легкою і зручною формою. Хокей з м'ячем популярний не тільки у чоловіків, але і у жінок.

хокей на траві хокеїсти грають закругленими ключками, якими необхідно потрапити по невеликому круглому м'ячу. Гра проводиться на спеціальному полі, що покрите газоном або ж утрамбована грунтом. Цей вид спорту особливо популярний у південних регіонах Азії, таких як Індія і Малайзія, а також в Австралії.

Цікаві факти про хокей

Така мега-популярна гра як хокей рясніє різноманітними фактами, які траплялися раніше чи увійшли в традицію у сучасних команд. Перерахуємо найцікавіші з них.

 • Офіційно грі хокей у цьому році виповнюється 120 років, а перший хокейний матч провели 3 березня 1895 року у місті Монреаль (Канада).
 • Слово «хокей» перекладається з французької мови як «пастуший посох». Саме пастухи першими придумали цю гру, а посох слугував прототипом хокейної ключки.
 • Перші шайби для хокею були виготовлені з дерева і мали квадратну форму.
 • У сучасній грі шайби, які плануються до використання в матчі, заморожують, щоб вони не пружинили від льоду під час гри.
 • До 1917 року хокейним воротарям було заборонено лягати на лід для відбиття удару. Після 1917 року цю заборону зняли, і воротарі могли відбивати атаки противника будь-якими зручними для них способами.
 • Товщина льоду на льодовій арені, на якій проходить матч, не повинна бути менш 8 см і більше 10 див. Інакше хокеїстам просто не вдасться розвинути потрібну швидкість.
 • Членам команди, що перемогла на Кубку Стенлі, вручається 100%-ва копія кубка. Оригінальний Кубок Стенлі ніколи не покидає Зал Хокейної Слави в Торонто (Канада).
 • Знаменитий Лев Яшин був одночасно і футбольним і хокейним воротарем. І, до речі, завойовувала кубки в обох видах спорту.
 • Національна Хокейна Ліга офіційно дозволяє брати участь у хокейних матчах гравцям, що спожили алкоголь або наркотики.
 • Кілька років тому Міжнародна федерація хокею з шайбою вибирала символічну збірну, в яку включили кращих гравців в хокей всіх часів і народів. Троє з цих п'яти були легендарними радянськими спортсменами: Владислав Третяк, В'ячеслав Фетисов і Валерій Харламов.
 • У класичного хокею є цікавий аналог – підводний хокей. Правила схожі, тільки сама гра відбувається під водою.

.
на початок