»

Ігри Умизуми

Ігри Умизуми

На сьогоднішній момент бути розумним – це дуже престижно. Під час інформаційних технологій, той, хто володіє інформацією і знаннями – володіє світом. Ось і наші герої – справжні професіонали у сфері математики, алгебри, геометрії і дуже добре розбираються в техніці.

Разом з іншими малюками, ви будете вивчати справжню магію цифр, дізнаєтеся більше про геометричні фігури, їх обсяг і розмір, а також зможете допомогти полагодити різну техніку та виручити хороших друзів із біди.

Команда Умизуми – це дуже популярний дитячий мультиплікаційний серіал. Всього вийшло вже 3 сезони. У головних ролях виступає маленька компанія малят, які дуже захопився математикою і з допомогою цифр і геометричних фігур можуть повністю вирішити всі проблеми.

Ігри Умизуми перенесуть вас у казковий світ, в якому все місто, а називається він – Умі Сіті, вимощені з допомогою техніки орігамі. Там дуже красиво, а ігри Умизуми, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, якісно передають всі атмосферу казкового міста.

Ваша основна задача – це працювати згуртованою командою з вашими вірними друзями. Пам'ятайте, що в цьому місті тільки ви можете допомогти іншим мешканцям вирішити їх проблеми. Математика, хоч і досить складна наука, але нашим головним героєм дається дуже легко.

Ігри Умизуми навчать вас не тільки відпочивати, але й покажуть, що з допомогою математичних і геометричних задач, можна зробити все що завгодно, а головне – навчать вас любити цю складну науку. Недарма, адже, математику звуть царицею всіх наук. Ви засвоїте нові знання, знайдете вашим застосування вже наявних знань.

Ігри Умизуми

Сюжетна лінія мультсеріалу «Умизуми»

Сюжетна лінія починається з розповіді про казкове місто – Умі Сіті. Не повірите, але у нього є унікальна можливість – усі споруди та об'єкти інфраструктури, створені за допомогою техніки орігамі. Ігри Умизуми ідеально передають казкову атмосферу цього міста. Обіцяємо, що такого ви точно ще не бачили.

У центрі уваги сценарію знаходяться троє малюків – Міллі, Гео і Бот. Вони – маленькі генії, які математика дається дуже просто. За допомогою нескладних математичних обчислень і азов геометрії, вони можуть зробити абсолютно все. Недарма, за допомогою до них звертаються практично всі жителі міста Умі Сіті.

Мультсеріал «Умизуми» носить відверто пізнавальний та інформаційний характер. Головною метою режисерів і сценаристів була можливість привернути увагу маленьких глядачів до дійсно важливості вивчення алгебри, геометрії та математики в цілому.

Персонажами мультиплікаційного серіалу «Умизуми»

Кількість персонажів у мультсеріалі «Умизуми» не дуже багато, але всі вони мають свої особливі риси:

  • Миллус Рут (Міллі) Умі – це персонаж мультиплікаційного серіалу «Команда Ізумі». Міллі шестирічна дівчинка, яка дуже добре розбирається в технічних науках. Її головна спеціальність – це моделювання і вимірювання. Міллі - це незамінний член команди, адже саме завдяки їй, Гео і Бот можуть вимірювати різні предмети. З допомогою особливого магічного заклинання, Міллі може змінювати форму предметів. Саме тому, маленька дівчинка ніколи не ходить в одному і тому ж платті. Міллі сестра Гео і найкраща подруга Бота.
  • Джордж Роберт (Гео) Умі – це персонаж мультиплікаційного серіалу «Команда Ізумі». Гео – молодший брат Міллі, йому всього сім. Він також дуже добре розбирається в математиці, його профіль – геометрія. Обожнює різні фігури і може робити з ними все що завгодно. З допомогою спеціального магічного заклинання, Гео активізує геометричні фігури на своєму поясі, які допомагають їм вирішувати проблеми мешканців міста і створювати автомобілі. З допомогою цих машин, вся команда може пересуватися по місту і максимально швидко дістатися до потрібного місця. Міллі – його молодша сестра, а Бот – його найкращий друг.
  • Робот Вільям (Бот) Умі – це персонаж мультиплікаційного серіалу «Команда Ізумі». На жаль, розробники не повідомили точний вік даного персонажа, але цілком очевидно, що його вік не особливо відрізняється від інших членів команди. Бот – найвеселіший з усієї трійки, любить веселитися, жартувати і, звичайно ж, танцювати. У Бота є унікальна магічна здатність – він може виростати в розмірах. Крім цього, у нього на голові вбудована спеціальна антена, яка приймає сигнали від жителів міста, які потребують допомоги. Спереду є спеціальний монітор, в якому друзі дивляться різні відео, допомагають їм у вирішенні проблем жителів міста, а позаду багажник, куди трійця кладе всі необхідні речі.
  • Автомобіль – це другорядний персонаж мультиплікаційного серіалу «Команда Ізумі». Особливістю цього автомобіля є те, що часом він показує себе з абсолютно незвичайною боку і веде себе як людина. Сам автомобіль помаранчевого кольору і завжди допомагає команді в подорожах і вирішенні всіх проблем жителів міста.

Цікаві та кумедні історії про математику

Як вже говорилося вище, математика – це цариця всіх наук. Це одна з перших наук, яка з'явилася у світі. Без неї буде дуже важко абсолютно всім. Наприклад, ви не змогли б вважати, винахідники не створили б машини, будинки, комп'ютери, мобільні телефони та інші речі, які були створені за допомогою технічних знань і золотих рук винахідника.

  • Якщо ви потрапили в групу людей, що складається з 23-х осіб, то ймовірність того, що у двох з них співпаде дата дня народження – 50%. У групі з шістдесяти чоловік така ймовірність становить вже 99%
  • В математиці існують: теорія кос, теорія ігор, теорія вузлів.
  • Нуль – єдине число, яке не можна написати римськими цифрами.
  • У 1995-му році в Тайвані був прийнятий досить специфічний закон, в якому жителям дозволялось видалити цифру «чотири» (4) з ужитку, тому що на китайській мові ця цифра перекладається як «смерть». Саме тому, в більшості будинків і квартир на Тайвані відсутня цифра «чотири».

Ігри Умизуми – дуже цікаві, веселі і, звичайно ж, корисні, адже вони в ігровій формі здатні прищепити любов дитини до математики, чого більшість вчителів у школах так і не можуть домогтися. Вчіться, читайте і, звичайно ж, грати в ігри разом з нами!

.
на початок