»

Ігри дівчинки з Эквестрии

Гри Дівчата Эквестрии

Дівчатка чи дівчата з Эквестрии – це популярний мультиплікаційний фільм, прем'єра якого відбулася в червні 2013 року студією Hasbro Studios і DHX Media. У 2014 році світ побачив продовження даного мультфільму у вигляді сиквела – «My Little Pony: Equestria Girls: Rainbow Rocks». Цікаво, що цей мультфільм спирається на сюжетну лінію мультиплікаційного серіалу, випущеного раніше цими ж студіями – «Дружба – це диво». В ролі головних героїв виступають симпатичні поні, які, як і справжні люди ходять в школу, навчаються, спілкуються один з одним, а також вирішують свої трохи нестандартні «дитячі» проблеми.

Незважаючи на те, що цільова аудиторія даного мультфільму орієнтована на дітей чотирьох-семи років, він отримав визнання практично в усьому світі, ставши настільки популярним, що кінотеатри і телеканали хотіли показувати його.

Чудова і оригінальна історія про поні, перемістилися в казковий світ, які стали людиноподібними приваблює діток з усього світу. Саме тому, спеціально для вас ми відібрали самі кращі ігри Дівчата Эквестрии на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Разом зі своїми улюбленими героями ви перейди в казковий світ. Світ, в якому панує доброта і справедливість – що ще потрібно дітям в дошкільному віці?

гри Дівчата Эквестрии

Не варто зволікати! Запускайте улюблені прямо зараз – потрібно всього лише вибрати жанр. Найпоширеніші з них – це головоломки, пазли, і, звичайно ж – ігри для створення стилю дівчат. Не варто приховувати, що кожна з дівчаток відрізняється своїм унікальним стилем, діткам дуже цікаво створювати щось нове і підбирати різні капелюшки та аксесуари під костюми. Ігри Дівчата Эквестрии дозволяють експериментувати з одягом і аксесуарами – підберіть кожній дівчині її унікальний стиль і створити зовсім інший образ.

Сюжетна лінія мультфільму «Дівчинки з Эквестрии»

Сюжетна лінія мультфільму «Дівчинки з Эквестрии» розповідає про кількох дівчаток, які раніше були звичайними поні, але, перейшовши в інший світ, вони змінилися. Тепер перед нами не просто звичайні поні, а людиноподібні істоти, які переживають за свою зовнішність та одяг, звички і відносини з іншими істотами, які їх оточують. На долю цих дівчаток випадають нелегкі випробування, які вони з гордістю проходять. Всього семеро дівчаток - Сутінкова Іскорка, Эпплджек, Флаттершай, Пінкі Пай, Веселка Деш, Рарити і Спайк.

Вступайте в незабутні пригоди разом з іграми Дівчата Эквестрии, розміщеними на нашому сайті абсолютно безкоштовно. Разом з улюбленими героями подорожуйте по казковій планеті, розбирайтеся з недоброзичливцями і разом з вірними друзями отримуйте задоволення від гри Дівчата Эквестрии.

Приємної гри!

.
на початок