»

Ігри Смурфики

ігри Смурфики

Одного разу бельгійський художник П'єр Кюллифир намалював маленьких і милих синіх персонажів і навіть не здогадувався, що з часом вони будуть відомі у всьому світі. Вперше даних про вигаданих персонажів дізналися з французького коміксу «Le Journal de Spirou», який видавався в 50-х роках минулого століття. З того часу пройшло вже більше 60-ти років і ці персонажі були відображені не тільки в коміксах, але і в повнометражних мультфільми, багатосерійних мультиках і в іграх.

Смурфіки – це забавні істоти, які привертають увагу не тільки дітей, але і дорослих. Жителі вигаданого містечка пізнають світ разом з дітьми, розвивають їх та завжди відкривають щось нове. Самі ж герої живуть у маленьких грибних будиночках, носять білу взуття і шапочки. На сьогоднішній момент представлені 9 сезонів мультиплікаційного серіалу, один повнометражний фільм та безкоштовні ігри Смурфики. Мало хто знає, що саундтрек до багатосерійному мультику був написаний американською співачкою Брітні Спірс. Співачка розповіла, що взяла участь у цьому проекті, тому що її діти дуже люблять смурфіки. На нашому сайті представлені ігри Смурфи абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Деякі батьки забороняють своїм дітям гратися, бо ігри несуть енергію агресії. Ми хочемо розвінчати ці міфи і лише рекомендуємо грати, тому що Смурфіки – це добрі істоти, які не сваряться, а лише розважаються і несуть своїм глядачам корисну інформацію. Дані ігри об'єднують родини, бо в Смурфіки можна грати всією сім'єю. Завдяки нашому сайту, ви зможете вибрати будь-які ігри Смурфики на ваш смак.

Ігри Смурфики

Які ігри Смурфи представлені на нашому сайті? Спеціально для вас ми відібрали найкращі безкоштовні ігри на будь-який жанр. Динамічний екшіна представлений швидкими гонками на різних транспортних засобах. Цікаво, що автомобілі смурфіки відрізняються від класичних людських авто. Крім цього жанру, пропонуємо вам яскраві розмальовки, а також інтелектуальні ігри.

Сюжетна лінія мультиплікаційного фільму Смурфики

Сюжетна лінія грунтується на цікавої історії про маленьких синіх істот. Ігри Смурфи перенесуть вас у казковий лісовий світ, де в маленькому селі під назвою Смуридол проживають – Смурфики. Саме ці істоти і є головними героями однойменного мультиплікаційного фільму. Проживають наші герої в будиночках у вигляді великих грибів. У кожного Смурфа свій особистий будиночок, де вони проводять свій особистий час. До речі, всього мультфільм налічує 101 смурфа – сто хлопчиків і одна дівчинка.

Цікавою особливістю мультфільму є унікальність і особливість кожного героя. Кожен з них має свою відмітну рису характеру, тембр голосу, інтереси та хобі. Дані відмінності залучають діток, бо незалежно від їх різноманіття, всі вони дуже дружні і добрі.

Крім добрих Смурфіки існують також і негативні істоти – злий маг Гаргамель і його кіт Азраель, які приносять тільки неприємності. Разом з іграми, розміщеними на нашому сайті ми пропонуємо вам битися з Гаргамелем і Азраэлем і допомогти добрим і чутливим смурфикам перемогти їх!

Злі і добрі персонажі з мультфільму Смурфи

В однойменному мультфільмі присутні негативні і позитивні персонажі. Як вже говорилося вище, всього в селі 101 смурфик, з них сто хлопчиків і одна дівчинка. Ось деякі з них:

 • Папа Смурф – даний персонаж є головним персонажем у селі. Відрізняється досвідченістю, гостротою розуму і веселими рисами характеру. Віддає перевагу алхімії і з радістю варить потрібні для села зілля. З відповідальністю ставиться до іншим смурфам і всіляко їх оберігає.
 • Дідусь Смурф – це самий старий і самий мудрий смурф в селі. Є батьком попереднього персонажа. За сюжетом, дуже давно відправився виконувати священну місію і тільки недавно повернувся в своє село.
 • Смурфетта – єдина дівчина в селі. Смурфетта найкрасивіша дівчина в світі, добра, ніжна і дуже любить квіти. За сюжетом, цього персонажа створив злісний чарівник Гаргамэль для того, щоб знищити інших смурфов, однак Папа Смурф з допомогою свого чарівного зілля вилікував дівчину, і вона залишилася жити в селі.
 • Силач – найсильніший смурф в селі.
 • Благоразумник – самий розумний і начитаний смурф
 • Художник – смурф, який дуже любить малювати і у нього це виходить краще за всіх.
 • Поет – смурф, вигадує вірші.
 • Красень – найкрасивіший смурф
 • Кравець, Шахтар, Фермер, Дроворуб – робочі смурфи. Практично весь свій час проводять на роботі.

Крім смурфов, в казковому вигаданому світі проживають також негативні персонажі:

 • Гаргамель – злісний чарівник. Про нього вже йшла мова вище. Це істота ненавидить смурфов, хоче увірватися в їх село і з'їсти. На жаль, сюжетна лінія серіалу і мультика відрізняються. В одному Гаргамель хоче перетворити маленьких і беззахисних смурфов в золото, в іншому – вичавити з них магічну силу і стати самим сильним чарівником всіх часів і народів. Гаргамель, так само, як і Тато Смурф займається алхімією, але безуспішно.
 • Азраель – кіт Гаргамеля. Відрізняється особливою ненавистю до смурфикам. Допомагає своєму хазяїну у всіх його починаннях.
 • Хогата – зла відьма, яка ненавидить не тільки смурфов, але і Гаргамеля.

Звичайно ж, це не всі персонажі, адже існують ще й другорядні: Бальтазар, Грубл, Шлак, Морфио, Мисливець, Містико, Месник, Король Жало, Мерлін, Леді Жасмин та інші.

Ігри Смурфи перенесуть вас в інший світ – світ, в якому вам потрібно буде поборотися за добро, справедливість і любов.

Приємної гри!

.
на початок