»

Ігри про дельфінів

Ігри про дельфінів

найдобріші, яскраві, барвисті і незвичайні програми – це ігри про дельфінів, які зібрані в одному розділі спеціально для вас. Вони представлені в різних жанрах з різними місіями, але в кожній з них ви керуєте власним дельфіном, який готовий на запаморочливі трюки. І все це – тільки для вас!

Все якось втомлюються від кривавих стрілялок, агресивних бійок і швидкісних перегонів. І хочеться просто відпочити, подивитися на щось гарне і отримати заряд позитиву.

Якщо все це про вас, тоді зверніть увагу на ігри про дельфінів – це унікальні змагання, які відрізняються яскравим оформленням і дуже добрим геймплеєм.

Геймери отримують різні завдання:

 • потрібно забезпечити правильний догляд, щоб дельфіни відчували себе здоровими;
 • дістатися до поставленої мети;
 • виконати певну місію, наприклад, знищити повітряні кульки різного кольору;
 • допомогти казковому персонажу;
 • створити неймовірне шоу, про яке обов'язково напишуть в найпопулярніших і знайомих газетах і журналах;
 • але перед цим, звичайно, треба буде добре потренуватися. І для цього є окремі ігри про дельфінів, які допоможуть підготуватися до більш складним змагань;
 • деякі програми вимагають особливої уваги і концентрації – вони тренують зорову і логічну пам'ять;
 • позмагатися в перегонах з іншими дельфінами.

У будь-якому випадку, це буде захоплююча і дуже цікава подорож у водний світ, де правлять чудові ігри про дельфінів!

Щоб почати змагання, достатньо мати комп'ютер та інтернет. Вибирайте гру – і поринайте у найяскравіші, захоплюючі пригоди!


Ігри про дельфінів

Важлива особливість, яку мають ігри про дельфінів

Вважаєте, що таке проведення часу не несе нічого корисного, крім веселощів? З вами не погодяться Майкл Дональд Паттерсон і Адам Чі-Мінгою. Це вчені з Сінгапурського технологічного університету, які в ході експерименту з 5 добровольцями, не страждають від геймерської залежності, визначили ігри допомагають підвищити рівень концентрації думки, покращують стратегічно і тактичні навички мислення, а також сприяють підвищенню швидкості прийняття рішень.

Тому ігри про дельфінів можуть значно покращити ваше життя. Там, де доведеться вирішити головоломку, ви отримаєте новий рівень концентрації уваги, а в додатках, що вимагають чіткого попадання в ціль, - навик відстеження руху об'єкта.

Кожна гра – це позитивне вправа для вашого мозку, причому позитивні результати ви отримаєте досить швидко!

10 цікавих фактів, про які майже ніхто не знає.

 1. У Стародавній Греції вбивство дельфіна вважалося рівнозначним блюзнірства і каралося смертю. Справа в тому, що греки називали цих тварин «священної рибою, тому навіть оракул Аполлона (бога сонця) отримав форму дельфіна.
 2. На думку жителів Риму, дельфіни є провідниками душ до «Островах Блаженних», тому в руках багатьох мумій досі знаходяться їх зображення. Вважається, що завдяки їм можна безпечно пройти в загробний світ.
 3. Дельфіни є соціальними тваринами, які зазвичай ніколи не живуть одинаками.
 4. Цю тезу підтверджує той факт, що самки дельфінів часто надають допомогу при складних пологах іншим самкам, а інші дельфіни, які знаходяться поруч, плавають навколо для захисту.
 5. Дельфіни тільки захоплюють їжу зубами – у них немає щелепних м'язів, які відповідальні за пережовування.
 6. Досить влити в легені дельфіна 1 столову ложку води і він захлинеться. Щоб таким чином помер чоловік, йому потрібно вдихнути 2 столових ложки рідини.
 7. Незважаючи на відсутність нюху, яке просто не знадобиться у воді, дельфіни можуть відрізнити солодкий смак від солоного, кислого від гіркого і т.д.
 8. Дельфін може вбити акулу, протаранивши її своїм «дзьобом».
 9. Деякі дельфіни допомагають рибалкам, натякаючи, що мережі вже забиті рибою і пора їх витягнути.
 10. На жаль, гидролокаты дельфінів не визначають тонкі рибальські мережі, тому щороку гинуть тисячі цих чудових тварин.

Ігри про дельфінів – це дивовижний світ, який запрошує і з нетерпінням чекає на вас!

.
на початок