»

Ігри Халк

Ігри Халк

Ласкаво просимо у світ неймовірної сили фантастичного Халка! Ігри з захоплюючим сюжетом, які об'єднує одне, - найпопулярніший персонаж із знаменитих коміксів Марвелла. Вибирайте жанр і перетворюйтеся в могутнього силача Халка.

В 1962 році в коміксах з'явився незвичайний персонаж: людина, що отримав величезну дозу радіації і перетворився у зеленого мутанта з нелюдською силою. І у нього є проблеми з злістю і агресією. Всі знають його як Зеленого Неймовірного Халка, і тепер цей персонаж живе в кращих іграх в цьому розділі!

Ми зробили розмаїту добірку за різними жанрами, тому тепер силач Халк бере участь у перегонах, стрілялках, аркадах і, звичайно ж, зубодробильних бійках!

Але хто ж такий Халк насправді? Про нього знімають фільми, малюють комікси і створюють іграшки - де знайти правду про це таємничому супергероя?


Ігри Халк

Ігри Халк – знайомимося з персонажем

За головною версією доктор Банер отримує велику дозу опромінення після того, як вибухнула Гамма-Бомба, яку він винайшов. І коли лікар дуже сильно сердиться або потрапляє в небезпечну ситуацію, відбувається мимовільна трансформація – з звичайної людини він перетворюється на зеленого велетня, сила якого пропорційна його злості!

Автор коміксу ділиться одним секретом: Халк народився в його уяві як коктейль з історій про Франкенштейна і перетворення доктора Джекиля в Містера Хайда.

5 цікавих фактів про Халка

№1. А ви знаєте, якого кольору шкіра у силача?
Не всі помітили, але згідно з історії еволюції Халк пережив кілька перетворень в різний час випуску коміксу. Але в підсумку все-таки найпоширеніший відтінок, який дійшов до сучасності, - це знаменитий зелений.

№2. Доктор – не доктор, коли страждає
У дитинстві доктор Банер часто спостерігав, як батько б'є матір у поривах злості, тому у нього сформувався психологічний комплекс – він почав вважати, що страх і злість перетворюються в щось-то некерований, зле, що несе руйнування. Тому Халк з'являється не тільки в той момент, коли Банер злиться, але і в ситуаціях, що викликають відчай, сильне занепокоєння і інші емоції.

№3. Ситуація, коли злість йде на користь
Згідно з історії в коміксі, коли Халк злиться, то зростає його здатність до відновлення, витривалість і твердість шкіри.

№4. Інопланетний присмак у земної цивілізації
Халка відрізняє особлива стійкість до основних форм атаки. Це пояснюється тим, що він не особливо чутливий до температур того рівня, що є на поверхні Сонця, а також до випромінювання і ударів сили ядерного вибуху. Так, обстріл з великокаліберної зброї трохи обмежує його в рухах, але не може вбити.

№5. Халк нарешті покинув комікси
І сталося це тому, що його почали показувати у фільмах, телесеріалах, мультфільмах. Навіть знаменитий фільм «Месники», який з'явився на екранах в 2012 рік, не обійшовся без цього героя.

І, звичайно ж, сьогодні Халк є тут – в каталозі онлайн-ігор, кожна з яких має свій сюжет і яскравий геймплей!

Пориньте з головою в фантастичний світ, який створили ігри Халк!

Хочете постріляти або відправитися в пригоду? Можливо, зараз вам потрібно потренувати логіку і кмітливість? У нас є всі цікаві ігри, які об'єднує один персонаж – непереможний Халк. Вибирайте свого героя і перемагайте ворогів!

.
на початок