»

Ігри для самих маленьких

Ігри для самих маленьких

Коли на світ з'являється малюк, це радісне, щасливе і довгоочікувана подія для всіх членів сім'ї. Люблячі батьки створюють всі можливі умови, щоб їх дитина росла розумним, здібним і ерудованим. І найкращим способом для раннього і всебічного дитячого розвитку є ігри для найменших, які в асортименті представлені на нашому сайті.

Завдяки яскравим і цікавим флеш-ігор, ваша дитина буде із самого раннього дитинства розширювати кругозір, активно вивчати навколишній світ, вчитися рахунку, письма та іноземним словам. Ну а зрозумілий інтерфейс, яскрава графіка і нескладні завдання допоможуть йому весело і цікаво провести ігровий час.

Ігри для найменших традиційно розробляються кращими фахівцями у своїй галузі: програмістами, ілюстраторами та психологами. Такі ігри містять нескладні й цікаві завдання, які допомагають дитині активно розвиватися в найрізноманітніших сферах, таких як читання, рахунок, логіка, творчість і багатьох інших.

Нудний і нецікавий матеріал, як правило, не затримується в пам'яті маленької дитини. Його здатні захопити тільки творчі та нестандартні завдання, які подаються в ігровому форматі у вигляді насичених і пам'ятних образів. Це тільки перші кроки у величезному і захоплюючому світі, знайомство з яким має стати цікавим і не обтяжливими.

Ігри на поліпшення пам'яті, логіки і уваги, знайомство з кольором, формою і розмірами, захоплюючі пазли і головоломки, улюблені мультиплікаційні герої – ось лише малий перелік того, що ви знайдете на нашому сайті. Наші ігри не містять сцен насильства, тому ви можете з легким серцем залишити малюка наодинці з коханою віртуальною іграшкою.


Ігри для самих мальньких

Види ігор для самих маленьких

Величезний асортимент он-лайн ігор для самих маленьких можна розділити на кілька категорій, кожна з яких відрізняється кінцевою метою навчання.

Ігри для самих маленьких про кольори


Як правило, діти починають розрізняти кольори з самого народження. Але ось запам'ятати їх, групувати або виділити якийсь один, зазвичай вдається далеко не відразу. Ігри про кольори знайомлять малюка з райдужним спектром, закріплюють у пам'яті основні поняття та допомагають сформувати основи художнього смаку. З часом дитина починає не тільки розрізняти і правильно називати кольори, але і розбиратися у відтінках.

Ігри для самих маленьких про форми

Прості геометричні форми дають дитині основні поняття про навколишній світ. Він розуміє, що вікно має прямокутну форму, ящик - квадратну, а м'яч – круглу, і вчиться застосовувати свої знання в реальному світі. Запам'ятовування найпростіших фігур допоможе дитині розвивати логічне мислення, просторову орієнтацію і математичні здібності.

Ігри для самих маленьких пазли

Ігри пазли – це найкращий помічник для знайомства дитини з поняттями єдиного цілого. Кілька розрізнених різнокольорових шматочків, з яких потім збирається одна велика і красива картинка, допоможуть дитині тренувати логіку, спостережливість, терпіння і посидючість. Ну а готовий пазл, у свою чергу, подарує вашому малюку почуття задоволення від отриманого результату.

Ігри для самих маленьких розмальовки

Онлайн розмальовки для малюків – це прості і забавні картинки, які необхідно розфарбовувати за допомогою спеціальної палітри. У процесі гри юний художник пізнає основи колористики, навчиться цветовосприятию й зможе виражати свій настрій за допомогою яскравих фарб.

Логічні ігри для самих маленьких

Логічні ігри для малюків справляють істотний вплив на правильне і своєчасне розвиток дитини. Ці невеликі і нескладні задачки допоможуть стимулювати творчий підхід і нестандартне мислення, засвоїти основні поняття і навчитися новим навичкам. Зверніть увагу, що ця категорія ігор передбачає участь у них батьків, на випадок, якщо дитина заплутається або не відразу засвоїть цей жанр.

.
на початок