»

Ігри Таксі

ігри таксі

Таксі сьогодні – це невід'ємна частина інфраструктури кожного міста, незалежно від його розмірів. Даний вид пересування набагато зручніше, ніж міський громадський транспорт – маршрутки і маршрутне таксі. Не приховую той факт, що саме таксисти вважаються кращою довідковою службою і кращими психологами. Багато з них привітні і завжди готові поговорити на будь-яку цікаву для вас тем. Їх професія досить романтична, незважаючи на те кількість нервів, що вони витрачають, пересуваючись по міських вулицях.

Задумайтеся, вам ніколи не хотілося опинитися за кермом хорошого автомобіля з випадковим попутником на пасажирському сидінні? Уявіть, що ви разом зі своїм випадковим попутником набираєте велику швидкість і готові розтинати по нічних вулицях вашого міста.

Ігри таксі перенесуть вас в абсолютно іншу реальність. Ви тільки уявіть, жовте таксі і нічний Нью-Йорк. Цікаво, що ви самостійно можете вибрати режим гри і зміну, в якій будете працювати – денну або нічну. Схожа категорія – це гонки. Вона також дуже цікава і динамічна, але ігри таксі, звичайно ж, набагато цікавіше, адже вам належить перевозити людей, паркуватися в самих незручних для цього місцях, а також подорожувати по місту, відкриваючи для себе все нові і нові місця. Пам'ятайте, що перед тим, як почати гру, обов'язково пройдіть тренувальний режим, щоб навчитися правильно паркуватися, переміщатися по місту і підбирати пасажирів. Відкатавши певну кількість кілометрів, ви станете професійним водієм таксі!

Ігри таксі, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, навчать вас контролювати ситуацію на дорозі, дозволять весело і завзято провести час. Вибирайте улюбленої місто, налаштовуйте режим гри-і вперед приносити користь іншим людям!

Ігри таксі

Художній фільм «Таксі»

Художній фільм «Таксі» (1998 року випуску) – це перша частина серії фільмів про життя таксиста і його друга – поліцейського. Сюжетна лінія грунтується на тому, що всі дії відбуваються у Франції в місті Марселі. Раніше головний герой таксист був звичайним постачальником піци, потім пересів за кермо таксі, яке перед цим модифікував і почав ганяти по місту. При цьому, звичайно ж, Даніель став настільки відомим серед поліцейських, що його іноді називали – «невловимим».

Одного разу Даніель підвозить молодої людини в цивільному формі – Эмильена, який, як виявилося, працює в поліцейській дільниці міста Марселя. Емільєн запропонував угоду – Даніель допомагає розкрити злочин і місяць працює на поліцію, а Емільєн, натомість, не забере у нього права на водіння автомобіля. Звичайно ж, Даніель погоджується і спільними діями з поліцією Марселя і Эмильеном садить за ґрати грабіжників.

Перша частина фільму настільки сподобалася публіці, що «Таксі» отримали велику кількість нагород. До речі, автором сценарію цієї частини був Люк Бессон.

Художній фільм «Таксі 2»

Художній повнометражний фільм «Таксі 2» - це продовження першої частини однойменного фільму. Автором сценарію також виступає Люк Бессон. Сюжетна лінія продовжує першу частину, всі дії також відбуваються у Франції в Марселі. За сценарієм, в місто приїжджає японський міністр оборони. Скориставшись тим, що на машину нападали підставні терористи, японські якудза (назва японської мафії) викрали японського міністра оборони.

Даніель і Емільєн знову розгрібають те, з чим не могла розібратися бюро марсельської поліції. Сліди якудза ведуть в Париж, але тут не розібратися без військового генерала – батька дівчини Эмильена.

Цікавим фактом є те, що під час зйомок цієї частини сталося трагічне подія і загинув оператор Ален Дютарт під час останньої сцени фільму.

Художній фільм «Таксі 3»

«Таксі 3» - це повнометражний художній фільм 2003 року випуску, який є продовженням попередніх трьох частин. Сценаристом, як і раніше, залишився Люк Бессон.

Сюжетна лінія грунтується на тому, що в місті з'явилася нова банд-угруповання – злочинці, одягнені в костюм Діда Мороза. Емільєн настільки втягнутий в роботу, що навіть не помічає, що його дівчина намагається сказати йому про свою вагітність.

В поліцейську ділянку впроваджується, нібито японська журналістка Кву, яка, насправді, була на чолі всієї угруповання. Кву активно дурила і комісара Жибера та інших поліцейських, паралельно зливаючи інформацію своїм спільникам.

і Даніель Емільєн потрапили в полон. Завдяки своїй спритності і роботі спецназу, поліція Марселя переслідує банд-угруповання Санта-Клаусів і садять їх за ґрати. В останніх сценах, Даніель і Емільєн приїжджають в пологовий будинок, де народжує Петра. Емільєн стає батьком, а Даніель робить пропозицію Лілі.

Художній фільм «Таксі 4»

«Таксі 4» - це продовження серії фільмів з однойменною назвою «Таксі». Сценарист, як у попередніх чотирьох фільмах – Люк Бессон. Комедія з'явилася «на світло» у 2007 році.

Для транспортування, в комісаріат поліції Марселя був доставлений небезпечний злочинець у дивному костюмі. Залишившись наодинці, злочинець обманює Эмильена і ще двох поліцейських, і вони його відпускають. За це Емільєн був звільнений, але для того, щоб відновити справедливість, Емільєн разом з Даніелем починають свою «полювання» за небезпечним злочинцем.

В той час, як комісар Жибер схопив брата-близнюка небезпечного злочинця, Даніель і Емільєн вистежили цього бельгійця і заарештували його.

Ігри таксі – це дійсно захоплююча історія, в якій ви можете бути ким тільки захочете. Можете підкорятися букві закону і слідувати всім правилам дорожнього руху, а навпаки – ганяти по нічному місту, видаючи круті віражі. Все в ваших руках, а значить – сміливо запускайте гру і вперед підвозити людей.

.
на початок