»

Ігри роботи

гри роботи

У наукових фантастичних іграх, книгах і художніх фільмах «роботи» є одними з найбільш яскравих персонажів. Десятки, а то і сотні повнометражних і короткометражних художніх фільмів, мультфільмів, книг і оповідань несуть в собі інформацію про штучний інтелект – роботах. Ці істоти створюються на основі живого організму, а у фантастичній галузі і зовсім є його аналогом. Вперше в культурній галузі роботи з'явилися в 20-х роках минулого століття у п'єсі відомого прозаїка і фантаста Карела Чапека «R.U. R», що в перекладі на російську означає «Россумские Універсальні Роботи». У цій п'єсі автор розповідає про те, як на звичайному конвеєрі роботи створюють себе самі.

Хоча автоматизовані системи в особі роботів постають перед нами не в класичному вигляді і не володіють розвиненим штучним інтелектом, але щодня ми зустрічаємо їх у повсякденному житті. Людство завжди прагнуло до прогресу, створюючи все нові механізми, які готові полегшити життя людству. Саме так створилися комп'ютера, пральні машинки, телефони, телевізори та інші речі.

Письменники-фантасти принесли в наше життя нове віяння. Коли ми чуємо слово «робот» ми представляємо людиноподібна механічне істота, що володіють можливістю думати, міркувати і, звичайно ж, розмовляти. На жаль, чи на щастя, прогрес людства не пішов настільки вперед, що готовий працювати абсолютно автономно без людської допомоги.

Гри роботи

Ігри роботи – це надзвичайно цікава і захоплююча проекція творів письменників-фантастів в ігрову індустрію. Безумовно, будь-яка людина хотів би опинитися в фантастичному світі, в якому існують людиноподібні істоти, здатні мислити і розуміти людину так, як розуміє його інший чоловік. Ігри роботи, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, дозволять вам познайомитися з абсолютно різними роботами – бойовими, розважальними, інтелектуальними та іншими. Безумовно, ігри роботи жанрово настільки багаті, що це не може не викликати захоплення. Дані ігри стали улюбленим жанром не тільки для хлопчиків, але і дівчаток. Погодьтеся, який дитина не бажає полетіти на незвідану планету і з незвичайним і надприродною силою поборотися зі злом, або ж, навпаки, спробувати протистояти тим роботам, які намагаються захопити нашу всесвіт.

Тепер, з цього моменту, для вас немає нічого не можливого! Володіючи надзвичайною силою, стійкістю і силою, разом з технологіями майбутнього, у вас є унікальний шанс – відправитися в світ пригод, в якому ви зможете підкорити інші народи або, навіть, планети, поборотися з найсильнішим ворогом майбутнього – роботом.

Як вже говорилося вище, жанрове розмаїття ігор про роботів не може залишатися осторонь, тому розглянемо найпоширеніші ігри роботи:

  • Класичні бродилки. До даної категорії відносяться ігри, у яких гравець зобов'язаний виконувати певні місії і завдання, знищувати своїх ворогів за допомогою найрізноманітнішої зброї, шукати і використовувати певні предмети в своїх цілях. Перевагою даної категорії є динамічний і досить активний ігровий процес, а значить грати в такі ігри вам буде не нудно.
  • Космічні ігри про роботів. Ця категорія ігор дозволить вам потрапити в неосяжні простори космосу, подорожуючи між зірками і планетами. Відчуйте себе межгалактическим мандрівником і виконуйте покладені на вас надміру відповідальні місії.
  • Бої з роботами. Ще одна цікава категорія – це бої з роботами. Вступити в захоплюючу сутичку з цим роботом і перевірити, хто з вас сильніше, витривалішими і, звичайно, розумніші.
  • Інтелектуальні та логічні ігри з роботами. До даної категорії відносяться головоломки, пазли, і інші ігри. Щоб впевнено почувати себе в цій грі, вам потрібно буде максимально задіяти всі свої інтелектуальні можливості. Швидше згадуйте шкільну програму – це вам точно допоможе! Якщо ви любите подумати і непогано розбираєтеся в техніці, то дана категорія підійде вам по смаку.
  • Тактичні ігри з роботами. Відчуйте себе верховним головнокомандувачем. Пам'ятайте, що бути командиром і лідером – дуже складно, адже саме від вас залежить результат битви і життя вашої команди або легіону. Продумайте всі ваші дії на кілька кроків вперед до заслуженої перемоги!

Чому ігри про роботів користуються такою популярністю?

Не варто приховувати той факт, що ігри роботи користуються надзвичайною популярністю не тільки серед дітей, але і дорослих. Це обумовлено тим, що фантастичні ігри приваблюють не тільки можливістю побувати в неіснуючому світі, але і перевірити свою кмітливість і логічне мислення.

Ігри роботи, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, дозволять вам відчути себе справжнім межгалактическим героєм. Зрозумілі і прості ігри дозволять вам відразу ж включитися в гру і почати перемагати своїх ворогів.

Сюжетна лінія мультфільму «Роботи»

Американський повнометражний мультиплікаційний фільм «Роботи» 2005 року випуску викликав надзвичайний інтерес у дітей і дорослих по всьому світу. Фантастична історія про пригоди молодого робота Родні. Головний герой народився і виріс в світі, де його оточують тільки роботи. На долю Родні випала важка місія – врятувати свою націю від вимирання. Винахідник відмовився випускати деталі для «застарілих моделей» і запропонував більш дорогі. Звичайно, у бідного класу населення грошей на такі деталі не виявилося. Місія Родні як початківця винахідника – допомогти біднякам вижити.

Ігри роботи розвеселять вас в нудне час, дозволять відволіктися, перевірити свою кмітливість і, звичайно ж, виплеснути агресію. Не варто зволікати, запускайте гри прямо зараз і разом зі своїми вірними товаришами подорожуйте по галактиці. Ваша доля – у ваших руках.

Приємної гри!

.
на початок