»

Ігри Тотал Спайс

ігри Тотал Спайс

Франко-канадський анімаційний серіал «Totally Spies!» (у перекладі: «Абсолютні шпигунки») розповідає історію про трьох подруг, які мешкають в одному районі Сполучених Штатів Америки – Беверлі-Хіллс. Однак, не все так просто, адже дівчатка Кловер, Сем і Алекс не просто школярки, а працюють на таємну організацію, яка спеціалізується на захисті людей (World Organization of Human Protection).

Дівчатка поєднують звичайну шкільну життя, шопінг і спілкування з хлопчиками з небезпечної шпигунською роботою на Всесвітню Організацію Захисту Людей (БІЛЯ). Керує цим агентством – Джері.

Ігри Тотал Спайс допоможуть вам зануритися в світ пригод, з'єднаний зі світським життям. Спробуйте разом з дівчатками, прогулюючи школу, відправитися на небезпечне завдання, знайти і знешкодити злочинців і зберегти життя десяткам людей. Всі ігри Тотал Спайс, розміщені на нашому сайті є абсолютно безкоштовними і не вимагають реєстрації.

На нашому сайті розміщено велику кількість жанрів даної гри. Таким чином, ви можете боротися зі злочинцями, відвідувати разом з подругами нічні клуби, ходити по магазинах і вибирати речі, а також збирати пазли, одночасно розвиваючи свої інтелектуальні здібності.

Будьте обережні, адже на кожному кроці вас будуть переслідувати злочинці, тому працюйте разом з Кловер, Сем і Алекс в команді і у вас обов'язково все вийде.

Спробуйте свої сили разом з улюбленими мультиплікаційними героями. Тільки ви зможете допомогти їм розгадати всесвітня змова, задіявши свій гострий розум і логіку. Вибирайте улюблені ігри Тотал Спайс і вперед до перемоги разом з «Абсолютними шпигунки».

Ігри Тотал Спайс

Сюжетна лінія мультика Totally Spies!

Сюжетна лінія анімаційного серіалу «Абсолютні шпигунки» розгортається навколо трьох подруг – Кловер, Сем і Алекс. Дівчатка працюють в абсолютно секретної організації по захисту людей (World Organization of Human Protection). Разом зі своїм начальником Джеррі дівчинки очолюють боротьбу проти світових злочинців і щодня рятують десятки невинних людей. Паралельно зі шпигунською діяльністю, дівчата навчаються у школі, зустрічаються з хлопчиками, відвідують нічні клуби і спілкуються з однолітками. Перша серія франко-канадського аніме була випущена в 2001 році і кількість сезонів становить 6 штук. Зверніть увагу, що в передостанньому сезоні (5) дівчинки нарешті закінчили школу і всі разом поступили в університет в Малібу. Дівчатка не припинили роботу у Всесвітній Організації Захисту Людей і продовжують боротися з злочинністю.

Щодня дівчата стикаються з небезпечними злочинцями на своєму шляху.

Персонажі мультиплікаційного серіалу Totally Spies!

Сем (Саманта), Кловер (Кловерина) і Алекс (Олександра) – це головні герої мультиплікаційного серіалу «Абсолютні шпигунки».

  • Саманта – ця дівчинка головна героїня аніме «Totally Spies!». Колір її волосся – руде, а колір очей – зелений. Це не тільки надзвичайно красива дівчина, але і володіє гострим розумом, кмітливістю і відповідальністю. Ці якості допомогли їй стати лідером команди. Після закінчення університету надійшла з іншими дівчатками в університет в Малібу.
  • Кловерина – це ще одна дівчинка, яка працює на Всесвітню Організацію Захисту Людей (БІЛЯ). Колір – світлий, а колір очей – блакитний. Кловерина є типовою представницею блондинок: закохана в речі і гламур, а також любить спілкуватись з красивими хлопчиками. Закінчивши школу, дівчина вступила разом із Самантою і Алекс в університет, де і продовжила боротьбу зі злочинністю.
  • Олександра – одна з головних героїнь мультиплікаційного серіалу «Абсолютні шпигунки». Олександра поєднує в собі кілька факторів – любов до магазинів одягу, взуття та спа-салонах і віддає перевагу занять в залі, а також деяким бойовим мистецтвам. Зачіска – короткостриженая брюнетка. Разом з Самантою і Кловериной після закінчення школи поступила в університет в Малібу.

Прем'єра 6 сезону відбулася в Російській Федерації в грудні 2013 року, тому є велика ймовірність того, що надалі глядачі побачать продовження улюбленого аніме. Сам же серіал був чудово сприйнятий критиками не тільки Російської Федерації, але і у всьому світі.

Ігри Тотал Спайс, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, дозволять вам вибрати саме той жанр, який вам цікавий найбільше. Ці ігри будуть цікаві не тільки дівчатам, а й хлопцям. Дівчаткам вони сподобаються, в першу чергу, головними героїнями, а хлопчикам – захоплюючим детективним сюжетом.

Приємної гри!

.
на початок