»

Ігри поїзда

Ігри поїзда

Скажіть, що може бути прекрасніше подорожі на поїзді в якесь віддалене місце з випадковим попутником? Тільки уявіть всю романтику, коли пасажирський поїзд вночі долає тисячі кілометрів, а за вікном пропливають дерева, міста і селища. Подорож на поїзді – це завжди щось незвичайне і захоплюючі, а деякою мірою навіть хвилюють.

Кожна людина, рано чи пізно, хоче кудись поїхати. Поїхати туди, де ще не був. Туди, де тебе оточуватимуть невідомі люди, невідомі двори і міста, невідомі кафе та магазинчики. Взявши з собою улюблену книгу, яка буде відповідати настрою, ви не тільки весело проведете час, але і зможете обміркувати все, що було у вашому житті до вашого подорожі, спробуєте прийняти якісь рішення або якимось чином змінити своє життя.

Уявіть, ви – машиніст поїзда. Так, так, ви саме той чоловік, якого практично ніколи ніхто не бачить. Саме він, сидячи в невеликій кабінці машиніста, спостерігає в лобове скло за тим, що відбувається навколо, перевіряє, щоб дорожній шлях був чистий, прискорює і уповільнює хід поїзда. Здавалося б, професія машиніста дуже важка, але, з іншого боку, дуже романтична. Варто лише зрозуміти, що ви – людина, яка керує рухом величезного транспортного засобу, в якому кудись з якоюсь метою їдуть тисячі людей.

На жаль, не завжди сталося так, що ви стали машиністом поїзда або можете прямо зараз зірватися, кинути в рюкзак найбільш необхідні речі і відправитися в подорож. Звичайно, факт того, що ви вибрали саме професія машиніста поїзда – дуже невелика, та і є дуже багато факторів, які вас можуть зупинити перед тим, як кудись поїхати: робота, навчання, сім'я, якісь обов'язки і плани.

Ігри поїзда

Обов'язки обов'язками, а покататися по світу, звичайно ж, хочеться. Саме для цього і існують ігри потяги, які нададуть вам унікальну можливість, не виходячи з дому стати справжнім машиністом поїзда або відправитися в подорож у ті далекі місця, в яких ви ще ніколи не були.

Ігри поїзда, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно, припускають собою на вибір широкий жанровий арсенал ігор. Сюди входять і звичайне подорож на поїзді, і самостійне управління поїздом, і створення своїх залізниць і запуску по ним поїзда. Як кажуть – «все у ваших руках». Вибирайте саме той жанр, який цікавить вас найбільше і вперед на зустріч подорожам!

Класифікація ігри поїзда

Як вже говорилося вище, ігри потяги бувають досить різними, що і приваблює маленьких і великих гравців по всьому світу. Всього дану категорію ігор можна класифікувати на декілька категорій:

 • Створення та будівництво залізниць.
 • Управління поїздом в ролі машиніста.
 • Під'єднання і від'єднання вагонів.
 • Гра на випередження з іншим потягом.
 • Гра на пошук виходу поїзда з лабіринту.
 • Навчальні та логічні ігри поїзда.
 • Симулятор метро або вхід (вихід) в (з) депо.
 • Пересування поїздів на швидкість з однієї точки в іншу.

Недарма вважається, що потяги – це один з найбільш безпечних транспортних засобів, які існують на сьогоднішній момент. У грі ви можете опинитися в ролі машиніста, але цей факт для вас не повинен бути оптимальним, адже дуже часто трапляються якісь поломки, які потрібно буде швидко запобігти і продовжити шлях, адже люди чекають і поспішають в певне місце. Також, вам потрібно буде обов'язково стежити за часом пересування, адже зірвавши терміни ви можете втратити пристойного гонорару і не зможете перейти на наступний рівень.

Уважно стежте за світлофорами і рейками, які постійно змінюють місце свого розташування. Якщо ви один раз відвернетеся, то навіть не помітите, як потрапите в зовсім інше місто або чого гірше – вріжетеся в потяг, який йде вам назустріч. Пам'ятайте, що з кожним рівнем завдання будуть все складніше, тому ні в якому разі не можна втрачати пильність.

Іноді трапляється так, що коли люди дізнаються, що вони везуть не людей, а якийсь вантаж, то вони перестають стежити за часом або обстановкою на дорозі. Ні в якому разі не можна цього допустити. Будьте пильними, стежте за часом доставки вантажу, інакше ви можете не тільки втратити бонуси і зарплату, але і заплатити серйозний штраф.

Класифікація цих поїздів

Ігри поїзда дуже цікаві, але, насправді, вони трохи відрізняються від справжніх поїздів. Методи їх виготовлення дуже складні, а поломки дуже важко усунути. Всього поїзда можна умовно розділити на кілька типів (великих груп):

 • Пасажирські – ті потяги, які перевозять пасажирів.
 • Пасажирські поїзди також можна розділити на дві категорії: високошвидкісні і звичайні.
 • Вантажні – ті, які перевозять якийсь вантаж.
 • До вантажним поїздам також відносяться декілька категорій, це – швидкісні, великовагові та збірні.
 • Господарські – до цієї категорії відносяться наступні поїзди: снігоочисні, пожежники, штовхачі та диспетчерські.
 • Військові – ті, які призначені для виконання певних військових завдань.

Цікаві факти про поїзда

Поїзда з'явилися дуже давно, тому з історичної точки зору з'явилося дуже багато цікавих фактів про поїзди, про яких люди ще навіть не чули. Ось деякі з них:

 • Світовий рекорд – найбільша швидкість, до якої міг розігнатися поїзд був зафіксований 3 квітня 2007 року. Його швидкість становила понад 574 кілометрів на годину.
 • Світовий рекорд – саме довге подорож на поїзді було зафіксовано між містами Москва – Пхеньян. Середня тривалість поїздки становила 10 214 кілометрів.
 • На території країн СНД був зафіксований рекорд. Найбільша швидкість, до якої розігнався поїзд – 271 кілометр на годину.
 • В 1981 році в Індії сильним поривом вітру було перекинуто сім вагонів з пасажирами. Число загиблих невідомо, дані варіюються від 300 до 800 осіб.
 • У 1988 році у Франції одна пасажирка зірвала Стоп-кран». Машиніст не діяв відповідно до інструкції, тому у декількох вагонів відмовили поїзда. Локомотив не зміг вчасно зупинитися на вокзалі і врізався у вже стоїть поїзд. Загинуло – 56 осіб, стільки ж було поранено.

Ігри поїзда – це завжди велика відповідальність. Запускайте улюблену гру, будуйте залізницю і запускайте свій власний пошук в шлях. Однак, будьте обережні під час пересування для того, щоб запобігти втрату вантажу або травми людей.

.
на початок