»

Ігри Залізна Людина

ігри Залізна Людина

Історія вигаданого персонажа Залізна людина починається з 1963 року, коли він вперше з'явився в американських коміксах. Цього вигаданого персонажа звуть Ентоні Едвард Старк (частіше звучить – Тоні Старк). Ентоні Старк – це дорослий, розумний і харизматичний молодий чоловік, який спеціалізується по виробництву зброї. Разом зі своїм батьком Тоні відкрив сімейний бізнес по розробці і створенню зброї, чим і збагатив себе.

Однак, сталося непередбачене. Вищі сили викрали його і змусили зайнятися розробкою надсильного зброї. Тоні Старк робить вигляд, що скорився і створює унікальний бойовий костюм, оснащений десятками небезпечних елементів. Завдяки своєму костюму, Старк біжить додому і вирішує кардинально змінити своє життя.

Ігри Залізна людина, розміщені на нашому сайті, абсолютно безкоштовно і без реєстрації підійдуть не тільки дітям, але й дорослим. Якісно підібрані ігри змусять вас поринути у зовсім інший світ. Спробуйте битися з негідниками, які загрожують світовій спільноті разом зі своїми улюбленими героями. На нашому сайті ви зможете підібрати будь-які ігри Залізна людина на будь-який смак, починаючи від складних квестів і экшинов з боями в зоряної галактики, закінчуючи збиранням пазлів, рішенням завдань, пошуком предметів і відмінностей.

Ігри Залізна людина

Історія створення Залізної людини

Як вже говорилося вище, перша згадка про персонажа Залізна людина з'явилася в 1963 році в серії коміксів «Тривожні історії» (Tales of Suspense), а створили його сценарист Ларрі Лейбор, письменник Стен Лі і художники Дон Хек і Джек Кірбі.

В одному з інтерв'ю творці розповіли передісторію Iron man's: ця вигадана історія творилася в період розпалу Холодної Війни США з Радянським Союзом. Люди постійно були в напрузі і все, що вони ненавиділи – це війна. Для того, щоб якось розрядити обстановку, ми вирішили створити, на якого люди і вихлюпнули агресію. Цю місію поклав на себе вигаданий підприємець, який розбагатів, завдяки тому, що постачав зброю армії. Мета була зробити так, щоб цього персонажа знали всі і всі його зненавиділи. Своєї мети творці звичайно-ж таки добилися – Залізної людини знають у всьому світі, але ось ненавидять чи навпаки обожнюють – це зовсім інше питання.

У перших випусках серії коміксів «Тривожні історії» позиція сценариста була характерною антикомуністичною. Наприклад, головний герой Тоні Старк боровся з злочинцями, які родом з Китаю або В'єтнаму. Після цього спрямованість сценаристів змінилася і Залізний чоловік почав допомагати Військовим Силам Сполучених Штатів Америки.

У 1968 році головним героєм «Тривожних історія» став Капітан Америка і про Залізну людину забули на якийсь час. Пізніше про нього згадають і не забудуть до сьогоднішніх днів.

Перший повнометражний художній фільм «Залізна людина» вийшов у 2008 році. Через два роки вийшла друга його частина «Залізна людина 2», ще через два роки вийшло продовження «Месники», а в 2013 році вийшла остання частина «Залізна людина 3».

Гра Залізна людина

Здатності Залізної людини

Тоні Старк в симбіозі зі своїм високотехнологічним костюм Залізної людини володіє рядом здібностей.
  • Броня костюма Залізної людини

Завдяки сплавів, які задіяв Тоні Старк при виготовленні свого костюма, броня здатна витримувати до 70 тонн, а спеціальні черевики дозволяють йому повноцінно літати. Крім того, броня оснащена рядом функцій – лазерами, ракетами, записуючими і ідентифікуючими пристроями.

  • Сила (power)

Коли Тоні Старк був важко поранений, щоб врятувати себе він ввів у свій організм спеціальний вірус – «Екстреміс», який зв'язав його тіло з його костюмом. Таким чином, між ними встановилася киберпатическая зв'язок, Тоні може себе зцілювати і поліпшив свою реакцію.

Унікальні здібності Залізної людини

  • Унікальні фактори, що збільшують здібності Тоні – сила, витривалість, стійка броня.
  • Костюм здатний лікувати свого господаря, регенерувати органи.
  • Киберпатическая зв'язок Тоні з костюмом, завдяки вірусу «Экстремису».

Ігри Залізна людина дозволять вам випробувати всі ці унікальні здібності на собі. Відчуйте себе справжнім рятівником планети в ролі Залізної людини.

Приємної гри!

.
на початок