»

Ігри Рейнджери Самураї

ігри Рейнджери Самураї

Коли-то мега популярний американський серіал «Могутні рейнджери: Самураї» з часом повертає свою колишню славу. Пік своєї популярності даний фільм отримав в кінці 80-х років минулого століття, зараз же Рейнджери і Самураї повернулися до нас в абсолютно новому амплуа – у вигляді флеш ігор.

Ігри Рейнджери і Самураї швидко підкорили не тільки дітей, але й дорослих, завдяки своєму захоплюючого і цікавого сюжету, продуманим персонажам і акторам, виконуючим їх ролі, а також вдало підібраному музичному супроводу. Ігри Рейнджери і Самураї, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, допоможуть поринути у зовсім інший світ. Світ, в якому ви будете боротися за справедливість і свободу. Ігри, розміщені на нашому сайті ідеально передають атмосферу багатосерійного фільму «Могутні рейнджери: Самураї».

Ви, разом зі своїми японськими соратниками, повернувшись через десятиліття, знову починаєте боротьбу за справедливість і стаєте на захист слабких. Розробники гри Рейнджери і Самураї постаралися на славу, адже де ви ще побачите ігри, які залучають навіть без знання сюжетної лінії самого мультфільму?

Сюжетна лінія серіалу «Могутні рейнджери: Самураї»

«Могутні рейнджери: Самураї» - це вісімнадцятий сезон серіалу Power Rangers. Кожен сезон розповідає про те, що в світ приходять нові герої, які стають на службу добра і стають Могутніми Рейнджерами. Їх головна місія – боротьба за справедливість, а також знищення бандитів і злодіїв. Кожен герой – рейнджер – має своїм унікальним кольором. Головним рейнджером вважається герой у червоному костюмі.

У кожній серії герої серіалу борються з монстром, якого створив або найняв на службу головний лиходій. В кінці сезону, найчастіше, Могутні Рейнджери перемагають ватажка.

У вісімнадцятому сезону серіалу «Могутні рейнджери» всі дії відбуваються в Японії. Сюжетна лінія зав'язується на Японських монстрів – найлоках, які намагаються захопити світ і раніше їх вже здолали. Повернувшись знову в наш світ, проти них виходять герої-самураї Могутні Рейнджери.

Ігри Рейнджери Самураї

Головні герої «Могутні рейнджери: Самураї»

Як вже говорилося вище, з кожним новим сезоном серіалу «Могутні рейнджери» головні герої змінюються. Представляємо вам головних героїв вісімнадцятого сезону:

  • Джейден Шиба – червоний рейнджер. Є найголовнішим і лідером самураїв. Шиба відповідальний, але потайний. Довгий час приховував від своїх друзів свою таємницю, внаслідок чого був позбавлений статусу лідера. Надалі, сестра Джейдена Лорен повернула йому статус лідера і знову призначила червоним рейнджером.
  • Лорен Шиба – старша сестра Джейдена. Є справжнім червоним рейнджером, але статус лідера передала своєму братові.
  • Кевін Дуглас – синій рейнджер. Кевін відповідальний, дисциплінований і серйозно ставиться до тренувань. Особливість – лягає спати останнім, а прокидається першим.
  • Міа Ватанабе – рожевий рейнджер. Віддає перевагу кулінарії, але готує, насправді, не важливо. Інші Рейнджери відмовляються їсти їжу, але Мії нічого не говорять. Міа дуже добра дівчина і дуже гарно співає.
  • Майк Фернандез – зелений рейнджер. Майк – самий веселий і бешкетний член команди. На відміну від Джейдена і Кевіна, відноситься до тренувань не серйозно.
  • Емілі Стюарт – жовтий рейнджер. Насправді, старша сестра Емілі – Сирена повинна була стати жовтим рейнджером, але внаслідок хвороби, це право перейшло до молодшої сестри – Емілі. Красива і чарівна дівчина, яка при цьому красиво грає на флейті.
  • Антоніо Гарсія – золотий рейнджер. Є кращим другом лідера самураїв – Джейдена. Любить рибалити і рибу, у вільний від тренувань час співає.

Ігри Рейнджери і Самураї, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і без реєстрації, дозволять вам разом з улюбленими героями, зазначеними вище вступити в смертельну сутичку проти вищого зла, яке зачіпало спокій мирних жителів Японії. Вибирайте собі роль – один з шести кольорів – і починайте тренування. Пам'ятайте, що чим вище ваші навички, тим більше ймовірність виграшу в сутичці з монстрами. Вчіться працювати в команді зі своїми вірними друзями, і перемога не пройде повз.

Приємної гри!

.
на початок