»

Ігри Поу

Ігри Поу

Пам'ятаєте, в дитинстві практично у кожного був свій тамагочі – маленька істота, про який треба піклуватися, годувати, купати, прибирати за ним, вигулювати і, звичайно ж, смішити і розважати. З часів тамагочі минуло багато часу і на його зміну прийшов нововведення – ігри поу.

На перший погляд здається, що ця гра – це якесь незрозуміле диво, родом з Японії, але після першого завантаження, відірватися від цього дива вже практично неможливо.

Розробники гри поу дійсно постаралися, адже перед вами існують абсолютно всі інструменти, якими ви повинні користуватися для нормального життя вашого маленького істоти.

  • Годування.
  • Купання.
  • Прогулянки на свіжому повітрі.
  • Сон.
  • Різні спортивні ігри.
  • Лікування, якщо раптом буде потрібно.
  • Велика кількість зачісок, костюмів і капелюшків.

По сюжетній лінії, наш головний герой Поу – це маленьке інопланетне істота, за якою потрібен звичайний людський догляд. З самого початку ваш персонаж буде маленькою, але з кожним рівнем буде постійно зростати.

На кожне ваше дію ваш вихованець буде відповідати по-своєму: при годуванні, він буде бруднитися, під час купання – плескатися або ж може просто захворіти. Поу веде себе дуже примхливо і з радістю буде змушувати вас купати його, годувати, лікувати чи гратися.

Ігри Поу

Пам'ятаєте, що тепер на вашій відповідальності лежить життя ще одного істоти. Тепер, кожен день вам потрібно буде годувати, щоб Поу не стало погано, і він не захворів, а це, між іншим, дуже велика відповідальність.

Пам'ятайте про елементарні правила гігієни. Після вашого вихованця потрібно постійно прибирати, стежити за його станом здоров'я. Головне – це здоровий сон. Побажайте вашу улюбленицю добраніч і вимкніть світло. Тепер і ви можете відпочити, але не забудьте з ранку розбудити його і погодувати.

Ігри Поу також містять в собі велику кількість їжі, на будь-який смак. Будьте обережні, адже якщо його часто годувати, він буде товстіти, а деяка їжа може викликати у нього хвороби. Експериментуйте також з хімічними есенціями, за допомогою якого ви зможете швидко поповнити його енергію, повністю відновити сили або змусити його скинути пару зайвих кілограм.

Ігри Поу – це дійсно захоплюючі ігри, в яких вам потрібно буде прийняти на себе відповідальність. Тому, не варто зволікати, запускайте їх прямо зараз і заведіть собі свого інопланетного улюбленця, охороняючи його спокій і вдень і вночі.

.
на початок