»

Ігри Соник

Ігри соник

Японська компанія Сега, що виробляє ігрові приставки, відома в першу чергу як творець гри соник. При цьому симпатичний їжачок Соник став талісманом цієї компанії. Спочатку його обрали героєм відеоігор, який вмів літати, бігати, боротися з супротивниками, збирати бонуси і інше.

Далі цей герой з'явився в анімаційному серіалі, в якому придбав вірних друзів. Варто звернути увагу, що у всіх версіях гри соник наш невтомний герой подорожує, бігає, засмагає, тобто він залишився таким же рухомим і життєрадісним, яким був у мультиках. Не варто забувати, що він - їжачок, значить, може згорнутися в клубок і подолати круті віражі. Крім усього іншого він здатний переміщатися в просторі, причому з космічною швидкістю. Всі ігри з їжаком Соник виділяються динамічністю, вони тримають гравця в постійній напрузі. Щоб ігри соник протікали довше і цікавіше, автори придумали різноманітні бонуси у вигляді золотих монет.

Для тих, хто не є шанувальником метушливих ігор, пропонується ігри розмальовки або ж головоломки (пазли). Деякі ігри соник розвивають зосередженість і уважність. Мова йде про тих варіантах ігор, в яких потрібно знайти на картинках схожі елементи.

.
на початок