»

Ігри Доктор Плюшева

Гри Доктор Плюшева

Піклуватися про інших людей і братів наших менших – тварин – це верх благородства. Саме цим благородством і займається Доктор Плюшева – маленька дівчинка, яка вже у свої неповні сім років заснувала свою власну клініку, що спеціалізується по лікуванню тварин.

«Доктор Плюшева» - це популярний мультиплікаційний серіал, випущений студією Brown Bag Films спільно зі студією Disney в березні 2012 року. Незважаючи на те, що з моменту випуску пройшло вже три роки, даний мультсеріал не тільки не втратив свою колишню популярність, але і з кожним днем збільшує кількість своїх маленьких глядачів.

Всі дітки люблять не тільки гратися з тваринами, але й годувати їх та доглядати. Наша головна героїня – Дотті, як і ви, обожнює всіх тварин, але батьки забороняли їй завести цього котика або песика додому, натомість вони дарували їй іграшки. Ви тільки уявіть, що в один момент ви прокидаєтеся будинку і розумієте, що тепер ви вмієте розмовляти з усіма іграшками, які у вас є, дізнаєтеся у них багато нового про їх життя і проблеми. Після цього, ви, звичайно ж, будете намагатися допомогти їм: пришити який відірвався ґудзик, щось відремонтувати, лікувати нежить і кашель. Саме така історія і сталася з нашою головною героїнею – Дотті – «Доктором Плюшевою». Тепер Дотті – єдина, хто може допомогти іграшок. Щодня вони приходять до шестирічній дівчинці і просять про допомогу, в якій Доктор Плюшева ніколи не відмовляє.

Гри Доктор Плюшева

Дивитися мультсеріал «Доктор Плюшева» дуже цікаво, але ще цікавіше відчути себе в ролі справжнього казкового доктора. Ви здивуєтеся, але тепер і у вас є така можливість! Гри Доктор Плюшева, розміщені на нашому сайті абсолютно безкоштовно і не вимагають реєстрації, дозволять вам стати головною героїнею цього мультиплікаційного серіалу – Дотті, допомогти всім-всім іграшкам, які звернуться до вас за допомогу і, звичайно ж, весело провести час. Разом зі своїми вірними друзями, ви не тільки навчитеся лікувати тварин, але і тепер будете дбайливо ставитися до своїх іграшок, які теж дуже сильно ображаються, коли до них погано ставляться їхні власники, т.тобто – ви. Гри Доктор Плюшева перенесуть вас у клініку Дотті, де ви щодня будете приймати своїх маленьких і великих клієнтів, допомагаючи їм абсолютно безкоштовно! Особливістю головної героїні мультсериала Дотті є те, що дівчинка буквально за лічені хвилини поставить правильний діагноз і почне процес лікування. Погодьтеся, не кожна шестирічна дівчинка здатна на такі вчинки.

Ігри Доктор Плюшева змусять вас любити братів наших менших, лучі відноситься не тільки до іграшки, але і цим тваринам, адже вони, так само, як і люди, потребують нашої допомоги і підтримки. Саме тому, запускайте гри Доктор Плюшева, яка вам найбільше сподобалася і вперед вершити добрі справи!

Сюжетна лінія мультиплікаційного серіалу «Доктор Плюшева»

Сюжетна лінія мультсеріалу «Доктор Плюшева» починається з історії про маленьку шестирічній дівчинці, яка дуже хоче стати в майбутньому лікарем, як і її мама. Одного разу, дівчинка Дотті зрозуміла, що тепер вона розуміє свої іграшки і може їх лікувати, адже ті звертаються до неї за допомогою.

У дівчинки, яку, до речі, прозвали – Доктор Плюшева або просто Док дуже багато друзів, і всі вони, звичайно ж, іграшки – Леммі, Стаффи, Піскун, Чіллі і Хеллі. Всі вони допомагають Доку піклуватися про інших тварин, лікувати їх від різних хвороб.

Дівчинка настільки професійна, що вона допомагає абсолютно всім, хто потребує її допомоги. Так, Дотті допомагала лицарям, лялькам, плюшевим тваринкам і навіть машинкам. Якщо дівчинка не могла поставити точний діагноз або сумнівалася, то вона, звичайно ж, зверталася за допомогою до мами і тата.

Цей мультиплікаційний фільм несе дуже велику користь, адже під час перегляду «Доктора Плюшева», ви не тільки весело провести час, але і дізнаєтеся нову і корисну інформацію. В кінці кожної серії, Дотті підбиває підсумок дня та своїм маленьким глядачам розповідає про те, що ж потрібно робити, щоб бути здоровими і щасливими.

Процес гри Доктора Плюшева

Ігри Доктора Плюшева – це захоплюючі, цікаві і, безумовно, корисні ігри, які не тільки навчать вас любити тварин і цінувати іграшки, але і робити так, щоб завжди бути здоровим і щасливим. Разом з головною героїнею в іграх ви перейди в її спеціально обладнану клініку, де і будете приймати іграшкових клієнтів.

Перед вами дуже серйозне завдання – зробити все можливе, щоб поставити правильний діагноз і почати лікування. Гри Доктор Плюшева мають цікаву сюжетну лінію. Перше, що вам потрібно буде зробити – це зайнятися лікуванням ваших друзів, які в подальшому будуть вам допомагати.

Першим, кому потрібна ваша допомога – це дракончик Стаффи, у якого випадково розійшовся шов, і якщо його не зашити, то з нього випаде вся вата. Прямо зараз беріть в руки потрібний інструмент, за допомогою якого ви протолкнете вату всередину, а потім зашиєте і заклеите шов.

Терміново потрібна допомога сніговикові і рибку! Допомога відданого доктора потрібна сніговикові Чіллі і рибку Піскуну. У них теж є проблема – Чіллі і Піскун десь забруднилися і просять Дотті почистити його. Дівчинка скрупульозно перевірила під лупою Чіллі і Піскуна і з допомогою губки очистила їх від бруду.

Четвертого, кому знадобилася допомога, виявилася бідна овечка, у якої різко підскочив тиск. Візьміть в руки потрібні прилади, поміряйте овечки Леммі тиск і пропишіть ліки, щоб більше такого не повторилося.

Головні персонажі мультсеріалу «Доктор Плюшева»

  • Дотті «Доктор Плюшева» - головна героїня однойменного мультсеріалу. З дитинства мріє стати лікарем, як і її мама. Отвержено допомагає всім іграшкам, які звернулися до неї за допомогою.
  • Леммі – це маленький плюшевий овечка, у якої іноді підстрибує тиск. Леммі – краща подруга Дотті, яка ще й паралельно закохана в дракончика Стаффи.
  • Стаффи – це синій дракончик, відрізняється прагненням бути самим сильним і хоробрим драконом, але деколи у нього це не виходить.
  • Піскун – це гумова рибка. На жаль, Піскуна ніхто не розуміє, тому що він не вміє говорити і тільки пищить.
  • Чіллі – це плюшевий снеговичек.Чіллі відрізняється від інших запальним характером. Це викликано тим, що він постійно забуває, що він плюшевий і боїться розтанути.
  • Хеллі – це плюшева бегемотиха, працює в клініці Дотті медсестрою, в усьому їй допомагає.
  • Донні Плюшев – брат Дотті.
  • Мама – мама Дотті і Донні, працює в клініці лікарем.
  • Папа - тато Дотті і Донні.

Ігри Доктор Плюшева перенесуть вас у справжній казковий світ, в якому ви зможете займатися своєю улюбленою справою – лікувати тварин. Пам'ятайте, що на вас покладається дуже важлива і відповідальна місія, яка не терпить зволікань. Запускайте гри Доктор Плюшева прямо зараз і вперед на допомогу всім нужденним!

.
на початок