»

Смішні ігри

Кумедні ігри

Вам сумно або нічим зайнятися? Погана погода навіває депресію, а гарячий кави знову налетіла на білий светр? Не турбуйтеся! Смішні ігри на нашому сайті – це саме те, що додасть вам заряд бадьорості і позитиву на цілий день!

Смішні ігри моментально поліпшать ваш настрій і створять приємну і веселу атмосферу. З ними навіть самі серйозні неприємності здадуться вам кумедною витівкою долі, до якої потрібно поставитися з гумором та самоіронією. Ви відмінно проведете час і насмієтеся до упаду разом із кумедними героями і новими прикольними завданнями. Це справжній ковток позитиву, який розфарбує вашу сіру і хмуре життя новими райдужними фарбами!

Смішні ігри – це кумедні ситуації, в які буде потрапляти ваш віртуальний герой, і комічні завдання, які йому необхідно буде виконувати. Це відмінна розвага для геймерів будь-якого віку, а яскравий інтерфейс, приємна графіка і професійна озвучка зроблять смішні ігри вашим улюбленим заняттям. Ігри не потребують завантаження та встановлення на комп'ютер, і ви зможете грати в них он-лайн в будь-який час дня і ночі.

Звичайна домашня рутина або цілі дні, проведені в офісі, кого завгодно можуть вибити з колії. Щоб не дратуватися по дрібницях і оптимістично дивитися на життя, потрібно влаштовувати собі невеликі перерви, і від роботи, і від обожнюваних членів сім'ї. І саме смішні ігри допоможуть вам переключитися і розслабитися, відволіктися від повсякденних турбот і провести кілька хвилин з позитивом і задоволенням. Вони допоможуть вам зняти стрес і отримати потужний заряд відмінного настрою.

Сміх продовжує життя

Усі ми любимо посміятися. Не випадково, саме веселі ролики набирають найбільше переглядів на ю-тубі, а сайти з приколами і забавними картинками стабільно користуються високою відвідуваністю і численними репостами.

Вчені давно вивели закономірність: якщо вам сумно або не по собі, то достатньо всього лише посміхнутися, і ваш настрій почне стрімко поліпшуватися. У веселих людей рідше трапляються головні болі, серце працює як потужний безперебійний мотор, а такі неприємності, як алергія або мігрень їм і зовсім незнайомі. Смішні ігри дадуть вам багато приводів для веселощів, а завзята посмішка не залишить на час усього ігрового процесу. Це чудові ліки від усіх хвороб, яке не потребує рецепта лікаря і доступно 24 години на добу.


Кумедні ігри

Чим корисні смішні ігри

Всі ми пам'ятаємо вислів: «Хвилина сміху замінює склянку сметани». Природно, сама по собі сметана не здатна розвеселити, але по своєму корисному впливу на організм сміх може з нею зрівнятися.

У дитинстві ми сміємося дуже часто, і відбувається це цілком природно. Діти не замислюються про свою репутацію і про те, як вони виглядають, а завзято і заливисто регочуть над будь-якою ситуацією, яка їм здається смішною. З віком ми стаємо більш стриманими і похмурими, а численні стереотипи вже не дозволяють нам махнути рукою на проблеми і розреготатися у всіх на очах.

Смішні ігри здатні викликати у вас справжню щиру посмішку і надовго зарядити вас позитивом. А також надати загальний оздоровчий вплив на організм:

  • Підвищити імунітет;
  • Зняти стрес і напруга;
  • Зняти зубний або головний біль;
  • Протистояти вірусам та інфекціям;
  • Поліпшити кровообіг і роботу серця;
  • Позбавити від безсоння.

Якщо у вас немає часу на повноцінний відпочинок, то просто зайдіть у розділ Смішні ігри на нашому сайті, завантажити будь-яку флеш гру, і від душі посмійтеся над кумедними ситуаціями, що говорять тваринами або улюбленими мультиплікаційними героями. І пам'ятайте, якщо сміятися всього 5 хвилин в день, це рівноцінно одній годині повноцінного відпочинку.

.
на початок